Katalog

Moc
Rodzaj soczewek
Opakowanie
Okres noszenia

Informacja

Promocje

Soczewki roczne 

Jest 7 produktów.

Miękkie soczewki roczne cechują się na tyle wysoką trwałością, że z powodzeniem możemy nosić je codziennie przez 12 miesięcy. Dużym atutem soczewek tego typu jest ich cena, są one z pewnością bardziej ekonomiczne niż np. soczewki miesięczne. Jeśli tylko będziemy pamiętać o ich właściwej pielęgnacji, czyli regularnym czyszczeniu i usuwaniu pojawi...

Miękkie soczewki roczne cechują się na tyle wysoką trwałością, że z powodzeniem możemy nosić je codziennie przez 12 miesięcy. Dużym atutem soczewek tego typu jest ich cena, są one z pewnością bardziej ekonomiczne niż np. soczewki miesięczne. Jeśli tylko będziemy pamiętać o ich właściwej pielęgnacji, czyli regularnym czyszczeniu i usuwaniu pojawiających się na ich powierzchni osadów białkowych, na pewno nie zajdzie potrzeba ich wcześniejszej wymiany.

Soczewki kontaktowe roczne to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które są zdyscyplinowane i codzienna pielęgnacja, czyszczenie i dezynfekcja soczewek nie jest dla nich żadnym problemem. Jeśli przy tym nasza wada wzroku się nie pogłębia, zdecydowanie możemy pomyśleć właśnie o tej formie korekcji wzroku, która nie bez przyczyny uchodzi za najtańszą.

Warto podkreślić, że obecnie proponowane soczewki konwencjonalne są jak najbardziej bezpieczne dla naszych oczu, jeśli tylko będziemy ich używać zgodnie z zaleceniami okulisty. Soczewki o wydłużonym czasie działania produkuje się z wysokiej jakości materiałów (najczęściej silikonowo-hydrożelowych), które nie tylko wytrzymują nawet dwunastomiesięczne użytkowanie, ale także są na tyle elastyczne, że zapewniają nam pełen komfort. Zwykle soczewki roczne cechują się stosunkowo wysokim uwodnieniem.

Warto nadmienić, że soczewki konwencjonalne zalecane są często w sytuacji, kiedy to nie można dobrać soczewek częstej wymiany o określonych parametrach, chodzi tutaj nie tylko o wielkość i kształt, ale przede wszystkim o ich moc.

Więcej
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Producenci

Wspieramy karateków

Pomagamy dzieciom