Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
19 370

Płyny do soczewek kontaktowych Opti-Free

Rodzina płynów Opti-Free oferuje kompleksową pielęgnację i ochronę miękkich soczewek kontaktowych, dzięki czemu można je używać w pełni efektywnie i komfortowo. Firma Alcon dostosowując się do największych potrzeb pacjentów stworzyła płyny do soczewek kontaktowych, na miarę XXI wieku, które mają zadbać przede wszystkim o komfort, higienę i bezpieczeństwo użytkowników soczewek kontaktowych. Wybierając płyny Opti Free możecie być pewni najwyższej jakości w bardzo dobrej cenie.

Więcej ›

Sprawdź nasze Opti-Free

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Pielęgnacyjne płyny Opti Free

Technolodzy firmy Alcon z myślą o wszystkich użytkownikach szkieł kontaktowych stworzyli linię trzech płynów do soczewek znanych dziś pod marką Opti® – Free®. Są one dopasowane do różnych potrzeb osób noszących soczewki, oddając w ich ręce pełnowartościowe produkty pomagające im w spełnianiu wszelkich wymagań. Opti Free to wielofunkcyjne płyny do soczewek kontaktowych, których zadaniem jest:

 • pielęgnacja
 • płukanie
 • dezynfekcja
 • oraz przechowywanie

Opti Free Pure Moist

Jest to wielofunkcyjny płyn do szkieł kontaktowych, który zapewnia długotrwałe nawilżenie soczewek nawet do 16 godzin. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii HydraGlyde®. Moisture Matrix. Opti Free Pure Moist jest kierowany do osób, które wymagają od swojego płynu komfortowych warunków noszenia nawet przez cały dzień przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego bezpieczeństwa i higieny. Płyny Opti Free Pure Moist posiadają wielofazowy system czyszczący świetnie radzący sobie zarówno z osadami białkowymi, jak i lipidowymi. Producent wskazuje, że najlepiej sprawdzają się one w pielęgnacji nowoczesnych soczewek silikonowo-hydrożelowych. Opti Free Pure Moist znajdziesz oczywiście na naszej stronie zawsze w niskiej cenie. Sprawdź tutaj.

Opti Free Express

Opti Free Express to jeden z najpopularniejszych płynów do soczewek doceniony również przez Polaków. Swoją popularność zawdzięcza bardzo dobremu nawilżeniu soczewki nawet do 8 godzin, a także podwójnej dezynfekcji (zawiera Polyquad i Aldox), która skutecznie chroni nawet przed dość groźnym wirusem Acanthamoeby. Opti Free Express doskonale radzi sobie również z osadami białkowymi oraz lipidowymi. W naszym sklepie można go znaleźć w dwóch wersjach:

, a także w różnych zestawach dostępnych w wyjątkowo niskich cenach.

Opti Free Replenish

Opti Free Replenish to świetny płyn do soczewek rekomendowany szczególnie osobom z wrażliwymi oczami. Dzięki zastosowaniu technologi produkcji Tearglyde, płyn Opti Free Replenish regeneruje soczewki kontaktowe i zapewnia im maksymalne nawilżenie nawet przez wiele godzin. Jest to płyn, który nie wymaga mechanicznego czyszczenia soczewki, dzięki czemu jest bardzo popularny wśród osób, które nie mają czasu na codzienną pielęgnację swoich szkieł. W naszym sklepie dostaniesz go w dwóch wersjach:

Sprawdź również nasze zestawy, które pomogą Ci jeszcze bardziej zaoszczędzić na swoich soczewkowych zakupach.

Dlaczego warto wybrać płyny do soczewek Opti Free?

Płyny do pielęgnacji Opti Free cechuje najwyższa jakość, dzięki której pielęgnacja soczewek kontaktowych staje się prosta i niezwykle skuteczna. Produkty firmy Alcon są wybierane przez wielu użytkowników na całym świecie, co pokazują choćby badania rynku przeprowadzane przez AC Nielsen. Do najczęściej wymienianych zalet płynów Opti Free możemy zaliczyć:

 • Wielofunkcyjność
 • Wysoką jakość
 • Niezwykłą higienę użycia
 • Pełne bezpieczeństwo i ochrona przed niebezpiecznymi bakteriami i osadami
 • Wysokie nawilżenie soczewek nawet przez kilkanaście godzin
 • Ogromna wygoda użycia
 • Stosunkowo niska cena, za produkty tej jakości

Wypróbuj również pielęgnacyjne krople do oczu Opti Free, dostępne w naszym sklepie.