Premiujemy zakupy! 1 zł = 1 punkt w naszym Programie lojalnościowym. Wymieniaj punkty na atrakcyjne NAGRODY.

1. Ogólne informacje o Programie lojalnościowym 

Program lojalnościowy oferuje możliwość wyboru prezentu z listy umieszczonych w zakładce "nagrody" w zamian za punkty uzbierane podczas realizacji zamówień. 

2. Uczestnictwo

Uczestnikiem Programu lojalnościowego są osoby dokonujące zakupów w sklepie www.kontaktowe.plbędące zarejestrowanymi Użytkownikami .
Program nie obowiązuje w przypadku zamówień realizowanych do 1 października 2008.
Dla jednego Użytkownika może być prowadzone tylko jedno konto. Nie ma możliwości przekazania punktów innej osobie.

3. Zasady naliczania punktów

Kupujący, który dokonał rejestracji, uzyskuje punkty za dokonanie transakcji.
Punkty są naliczane na podstawie wartości zamówienia. 
1 zł wydana w sklepie www.kontaktowe.pl jest równoważna z 1 pkt. zbieranym na koncie w Programie lojalnościowym. Punkty są reprezentowane jako liczby całkowite.
Punkty nie są naliczane od kosztu przesyłki zamówienia.
 
4. Weryfikacja
 
Poprzez weryfikację punktów rozumie się zmianę przez firmę Salony Optyczne Online sp. z o.o statusu punktów oczekujących przypisanych do konkretnej transakcji na jeden spośród statusów:
  • zaliczone (zaliczenie punktów),
  • anulowane (anulowanie punktów).

Punkty oczekujące zostają zaliczone, gdy:

  • wiadomo, że dana transakcja została sfinalizowana, czyli otrzymaliśmy zapłatę, a zamówiony towar został dostarczony.  

Punkty oczekujące zostają anulowane, gdy:

  • nie doszło do transakcji (np. brak wpłaty, nieodebranie zamówionej przesyłki, zwrot towaru).

5. Warunki wydania nagrody

Kupujący może złożyć polecenie zmiany uzyskanych punktów na nagrodę poprzez formularz kontaktowy lub wpisując w uwagach klienta do zamówienia jaką nagrodę chce otrzymać w zamian za punkty.

Po złożeniu przez Użytkownika polecenia zamiany punktów na nagrodę, jeżeli na koncie Kupującego znajduje się odpowiednia liczba uzyskanych zaliczonych punktów, firma Salony Optyczne Online sp. z o.o. przystępuje do realizacji polecenia. Weryfikacja trwa nie dłużej niż 14 dni roboczych.

Użytkownik nie ponosi żadnych kosztów związanych z realizacją Usługi. Koszty przesyłki ponosi firma Salony Optyczne Online sp. z o.o. (tylko w przypadku wysyłek na terenie kraju). Nagroda wysyłana jest za pomocą Poczty Polskiej.

6. Uwagi dodatkowe

Sklep kontaktowe.pl zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji związanych z wydawaniem nagród w Programie Lojalnościowym, w tym zmiany sposobu naliczania punktów lub czasu trwania promocji specjalnych jak "Majówka 2012 - Nagrody 50% taniej!".

Organizator zastrzega sobie również możliwość wycofania danej nagrody w dowolnym momencie trwania Programu Lojalnościowego.