EyeEye - Krople do oczu i akcesoria

Krople nawilżające do oczu są znane przede wszystkim użytkownikom soczewek kontaktowych. Niezależnie od tego, jakie znakomite właściwości posiadają, tak czy inaczej zmniejszają dopływ tlenu do rogówki. Jeśli dodamy do tego niesprzyjające warunki otoczenia, klimatyzację, ogrzewanie, czy długotrwałe wpatrywanie się w ekrany, otrzymujemy zmęczenie oczu.

Więcej ›

Na podrażnienia narządu wzroku wpływać może także dym z papierosów, silne promieniowanie UV, jazda samochodem, czytanie w skupieniu. Wszystkie te czynniki pogarszają stan rogówki, wpływają na występowanie różnych problemów, które negatywnie na nią wpływają. Krople do oczu EYEYE z prowitaminą B5 niwelują te objawy, stabilizują film łzowy oraz odbudowują zniszczenia rogówki.

Dla kogo krople EYEYE?

Krople przeznaczone są dla wszystkich użytkowników miękkich soczewek kontaktowych, gdyż są kompatybilne ze wszystkimi rodzajami kontaktów. Nie zawierają w swoim składzie konserwantów, toteż będą odpowiednie również dla alergików. Oprócz tego krople nawilżające są doskonałym rozwiązaniem dla pacjentów często przebywających w klimatyzowanych bądź ogrzewanych pomieszczeniach oraz na słońcu. Znaczenie ma również rodzaj wykonywanej pracy – jeśli przez 8 godzin pacjent pracuje przed komputerem, powinien zaopatrzyć się w krople do oczu. Ponadto to jedyne skuteczne rozwiązanie dla osób o wrażliwych oczach lub zmagających się z zespołem suchego oka, a pragnących nosić soczewki.

Jak używać kropli do oczu EYEYE?

Krople do oczu EYEYE dostępne są w buteleczkach o pojemności 15 ml oraz w jednorazowych ampułkach. Dobrze służą jedynie wtedy, kiedy są używane w prawidłowy sposób. Przede wszystkim powinno się ich używać tylko wtedy, kiedy pacjent odczuwa swędzenie, pieczenie, zaczerwienienie lub zmęczenie oczu. To w szczególności wiąże się z podrażnieniami wywołanymi noszeniem soczewek kontaktowych, chociaż nie tylko. Na takie dolegliwości mogą uskarżać się również pacjenci, którzy długo przebywali w klimatyzowanych pomieszczeniach lub nadmiernie korzystali z ekranów. Kropli można używać na dwa sposoby – albo przez bezpośrednie wkropienie do oczu, albo poprzez aplikację na kontakty przed ich założeniem. W tym pierwszym przypadku można mieć na oczach szkła kontaktowe, nie przeszkodzi to w poprawnym zakropieniu preparatu.