Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij

Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
50 250
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej
Krzywizna
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe Acuvue

Nasz sklep oferuje jedynie oryginalne produkty pochodzące od renomowanych i najlepszych producentów z całego świata. W naszym asortymencie znajdują się szkła kontaktowe oraz wszelkie akcesoria z nimi związane, jak płyny czy krople i pojemniczki. Znajdziecie tutaj między innymi artykuły firmy Alcon, Bausch&Lomb, Zeiss, Menicon, CooperVision, czy Johnson&Johnson. Te ostatnie są szczególnie popularne w Polsce – rodzina soczewek, którą firma wprowadziła na rynek, to ACUVUE.

Kieruje swoje produkty do pacjentów z najpopularniejszymi wadami wzroku. Niemal 99% tych wad udaje się skorygować za pomocą soczewek amerykańskiego brandu.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Soczewki ACUVUE

Soczewki kontaktowe tej najpopularniejszej w Polsce marki na rynku kontaktologicznym dzielą się się na kilka podrodzajów. Znajdziemy wśród nich na przykład szkła hydrożelowe oraz silikonowo-hydrożelowe, jeśli chodzi o materiał wykonania. Ze względu na okres wymiany, w asortymencie ACUVUE znajdują się szkła jednodniowe oraz dwutygodniowe. Dodatkowo, wszystkie dwutygodniowe soczewki wyprodukowane przez firmę Johnson & Johnson można nosić w trybie dziennym lub przedłużonym. W niektórych sklepach, co prawda, można jeszcze znaleźć ACUVUE Advance, które nadają się jedynie do użytku w ciągu dnia. Wyszły one jednak już dawno z produkcji, a salony optyczne wyprzedają obecnie do końca ostatnie sztuki. Oprócz tego, szkła dzielą się jeszcze na sferyczne, toryczne, multifokalne oraz podkreślające kolor oczu.

Plusy soczewek

Wszystkie soczewki marki stworzonej przez firmę Johnson & Johnson posiadają filtr UV klasy 1. Pomaga on chronić oczy przed transmisją szkodliwego promieniowania ultrafioletowego. Ponadto produkty marki są bardzo zróżnicowane: znajdziemy m.in. soczewki przeznaczone do pracy przed komputerem (ACUVUE Oasys), jak również szkła dla alergików (1-Day ACUVUE Moist). Firma Johnson & Johnson stawia przede wszystkim na nowoczesność. W produkcji soczewek wykorzystuje innowacyjne technologie, które sprawiają, że szkła nie tylko znakomicie poprawiają widzenie, dodatkowo są całkowicie bezpieczne. Najnowszym rozwiązaniem producenta są soczewki światłoczułe ACUVUE Oasys with Transitions, które zaciemniają się pod wpływem intensywnego światła. O jakości produktów tej rodziny kontaktologicznej świadczyć może ich ogromna popularność w Polsce. 1-Day ACUVUE Moist jest na przykład najchętniej kupowaną soczewką jednodniową, ACUVUE Oasys zaś najpopularniejszą soczewką kontaktową w ogóle.

Dla kogo?

Firma Johnson & Johnson dedykuje swoje produkty krótkowidzom, dalekowidzom, astygmatykom oraz osobom cierpiącym na starczowzroczność. Z dobrodziejstw soczewek skorzystają zarówno osoby, które chcą używać ich codziennie, jak i te, które zakładają kontakty jedynie okazjonalnie. Szkła jednodniowe marki ACUVUE będą także świetną opcją dla alergików (może nawet jedyną), gdyż nie wymagają użycia często alergennego płynu pielęgnacyjnego. Ponadto 1-Day ACUVUE Moist wykonane są z hydrożelu i uchodzą za najbardziej komfortowe soczewki na świecie. To dlatego mogą ich używać nawet alergicy i osoby skarżące się na suchość oczu.

Soczewki ACUVUE, które oferujemy:

ACUVUE OASYS – soczewki dwutygodniowe silikonowo-hydrożelowe. Przeznaczone do użytku w trybie dziennym bądź przedłużonym do 7 dni i 6 nocy. Idealne dla osób spędzających dużo czasu przed ekranami.

ACUVUE 2 – hydrożelowe soczewki dwutygodniowe przeznaczone do użytku w trybie dziennym bądź przedłużonym do 7 dni i 6 nocy.

ACUVUE OASYS with TRANSITIONS - dwutygodniowe światłoczułe soczewki kontaktowe, które dostosowują się do warunków oświetlenia, zapobiegając oślepianiu np. przez ostre słońce.

ACUVUE OASYS 1-DAY WITH HYDRALUXE – jednodniowe soczewki silikonowo-hydrożelowe. Jednorazowy odpowiednik ACUVUE Oasys.

1 DAY ACUVUE TRUEYE – jednodniowe silikonowo-hydrożelowe soczewki korygujące krótko- i dalekowzroczność. Doskonale sprawdzą się wśród osób aktywnych,uprawiających sport.

1 DAY ACUVUE MOIST – jednodniowe hydrożelowe soczewki sferyczne. Wysoko uwodnione przez co nadają się dla osób zmagających się z problemem suchych oczu.

ACUVUE OASYS FOR ASTIGMATISM – soczewki silikonowo-hydrożelowe dwutygodniowe korygujące astygmatyzm.

1DAY ACUVUE MOIST FOR ASTIGMATISM – jednodniowe hydrożelowe soczewki toryczne, wysoko uwodnione.

1DAY ACUVUE MOIST MULTIFOCAL – jednodniowe hydrożelowe soczewki korygujące starczowzroczność. Niezwykle komfortowe i cienkie.