Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
22 267
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej
Krzywizna
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe Acuvue

Soczewki ACUVUE® to produkty renomowanej firmy Johnson&Johnson, które mają w swojej ofercie jedne z bardziej popularnych akcesoriów okulistycznych. Rozwijając technologię soczewek i stosując innowacyjne materiały, ACUVUE® wprowadziło na rynek zarówno szkła kontaktowe hydrożelowe, jak i silikonowo-hydrożelowe. Soczewki te są odpowiednio uwodnione i cechują się wysokim poziomem tlenoprzepuszczalności. Dzięki temu dają wiele komfortu podczas użytkowania i zapewniają bezpieczeństwo, redukując możliwość powstania infekcji i odkładania się bakterii do minimum.

W naszym sklepie internetowym z soczewkami znajdują się szkła kontaktowe marki ACUVUE® przeznaczone do pacjentów z najpopularniejszymi wadami wzroku. Niemal 99% tych wad udaje się skorygować za pomocą soczewek amerykańskiego brandu.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki Acuvue

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-12 z 25 pozycji

Soczewki ACUVUE®

Soczewki kontaktowe tej najpopularniejszej w Polsce marki na rynku kontaktologicznym można podzielić ze względu na:

 • materiał wykonania – w naszej ofercie znajdują się szkła z materiału hydrożelowego oraz silikonowo-hydrożelowego,
 • okres wymiany – w asortymencie mamy soczewki ACUVUE® jednodniowe, które nie wymagają pielęgnacji, po całodziennym stosowaniu wystarczy je wyrzucić oraz modele dwutygodniowe,
 • tryb noszenia – produkty te noszone są w trybie dziennym lub dwutygodniowym, co znaczy, że można je zdejmować przed pójściem spać i odpowiednio dezynfekować oraz przechowywać lub nosić bez przerw, także nocą, przez dwa tygodnie,
 • rodzaj – soczewki kontaktowe ACUVUE® dzielą się także ze względu na rodzaj korygowanych wad wzroku. Produkty te są przeznaczone dla krótkowidzów, dalekowidzów, astygmatyków, osób ze starczowzrocznością oraz dla tych, którzy chcą podkreślić lub zmienić kolor swoich oczu.

Soczewki ACUVUE® – zalety

Soczewki ACUVUE® od wielu lat pomagają korygować wady wzroku i poprawiają jakość widzenia, zachowując przy tym bezpieczeństwo i dając wygodę użytkownikom. Są one też dedykowane osobom z suchymi, zmęczonymi oczami, stanowiąc ratunek dla ludzi pracujących długo, przy ekranach monitorów w suchych, klimatyzowanych pomieszczeniach. Szkła kontaktowe ACUVUE® warto wybierać, ponieważ:

 • blokowanie niemalże 99% szkodliwego promieniowania UV – każda soczewka ma wbudowane nowoczesne filtry UVA/UVB,
 • zastosowanie dodatkowego nawilżenia – materiał, z którego zostały wykonane soczewki ACUVUE® powoduje. Że oczy są właściwie nawilżone przez cały czas noszenia, co niweluje zaczerwienienia oraz podrażnienia,
 • znaczniki ułatwiające aplikację – na szkłach widoczne są znaczniki, które podpowiadają, w jaki sposób nałożyć soczewki. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób, które nie mają doświadczenia w noszeniu soczewek,
 • ciągły tryb noszenia – modele szkieł kontaktowych ACUVUE® można nosić bez przerw. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii nawilżających, zapewniających właściwą ochronę. Produkty te nie wymagają zdejmowania przed snem oraz ponownego zakładania o poranku,
 • produkt cenionej i znanej marki – soczewki ACUVUE® to rodzina firmy Johnson&Johnson, która od lat dba o zdrowie, bezpieczeństwo oraz wysoką jakość życia wielu ludzi na świecie,
 • zróżnicowane produkty - znajdziemy m.in. soczewki przeznaczone do pracy przed komputerem, jak również szkła dla alergików,
 • nowoczesne rozwiązania - firma Johnson & Johnson stawia przede wszystkim na nowoczesność. W produkcji soczewek wykorzystuje innowacyjne technologie, które sprawiają, że szkła nie tylko znakomicie poprawiają widzenie, dodatkowo są całkowicie bezpieczne. Najnowszym rozwiązaniem producenta są soczewki światłoczułe, które zaciemniają się pod wpływem intensywnego światła.

Kontaktowe soczewki ACUVUE® – dla kogo?

Soczewki kontaktowe ACUVUE® są dedykowane krótkowidzom, dalekowidzom, astygmatykom oraz osobom cierpiącym na starczowzroczność. Z dobrodziejstw soczewek skorzystają zarówno osoby, które chcą używać ich codziennie, jak i te, które zakładają kontakty jedynie okazjonalnie. Szkła jednodniowe marki ACUVUE będą także świetną opcją dla alergików (może nawet jedyną), gdyż nie wymagają użycia często alergennego płynu pielęgnacyjnego. Ponadto 1-Day ACUVUE Moist wykonane są z hydrożelu i uchodzą za najbardziej komfortowe soczewki na świecie. To dlatego mogą ich używać nawet alergicy i osoby skarżące się na suchość oczu.

Soczewki ACUVUE® - jak czyścić?

Szkła kontaktowe ACUVUE® z dziennym trybem noszenia i dwutygodniowym systemem wymiany muszą być odpowiednio pielęgnowane, by zachowały swoje właściwości i wysoką jakość. Do tego konieczne jest wykorzystanie płynu do dezynfekcji soczewek, który również można znaleźć w naszym sklepie internetowym, jak m.in. polecany przez naszych klientów płyn evO2lution soft. Po wyczyszczeniu szkła kontaktowe należy umieścić w pojemniczku i również w płynie do dezynfekcji.

Oferta soczewek ACUVUE® – sklep internetowy kontaktowe.pl

Oferta marki ACUVUE® jest bardzo szeroka i obejmuje soczewki kontaktowe sferyczne, toryczne oraz progresywne. Wśród nich są produkty do noszenia w trybie dziennym i całodobowym, wymieniane każdego dnia lub raz na dwa tygodnie. Dzięki temu każdy użytkownik może dopasować dany model do swoich indywidualnych potrzeb.

Kontaktowe soczewki ACUVUE® sferyczne

ACUVUE OASYS – soczewki dwutygodniowe silikonowo-hydrożelowe. Przeznaczone do użytku w trybie dziennym bądź przedłużonym do 7 dni i 6 nocy. Idealne dla osób spędzających dużo czasu przed ekranami. Do ich wykonania zastosowano technologię HydraClear, dzięki której soczewki są odpowiednio nawilżone i posiadają wysoki poziom tlenoprzepuszczalności.

ACUVUE 2 – hydrożelowe soczewki dwutygodniowe przeznaczone do użytku w trybie dziennym bądź przedłużonym do 7 dni i 6 nocy. Szkła te mają bardzo cienkie krawędzie, które dobrze przylegają do powierzchni oka, nie wypadają i nie podwijają się, zwiększając komfort stosowania.

ACUVUE OASYS with TRANSITIONS - dwutygodniowe światłoczułe soczewki kontaktowe, które dostosowują się do warunków oświetlenia, zapobiegając oślepianiu np. przez ostre słońce. Ich wyróżnikiem jest znakomita filtracja światła oraz redukcja poświaty, co czyni je idealnymi produktami dla kierowców.

ACUVUE OASYS 1-DAY WITH HYDRALUXE – jednodniowe soczewki silikonowo-hydrożelowe. Jednorazowy odpowiednik ACUVUE Oasys. Do ich produkcji wykorzystano tylko hipoalergiczne materiały.

1 DAY ACUVUE TRUEYE – jednodniowe silikonowo-hydrożelowe soczewki korygujące krótko- i dalekowzroczność. Doskonale sprawdzą się wśród osób aktywnych, uprawiających sport.

1 DAY ACUVUE MOIST – jednodniowe hydrożelowe soczewki sferyczne. Wysoko uwodnione, przez co nadają się dla osób zmagających się z problemem suchych oczu. Te soczewki kontaktowe idealnie dopasowują się do oka, nie zwijają i nie przemieszczają się podczas noszenia, dając komfort i możliwość wyraźnego widzenia.

Kontaktowe soczewki ACUVUE® toryczne

ACUVUE OASYS FOR ASTIGMATISM – soczewki silikonowo-hydrożelowe dwutygodniowe korygujące astygmatyzm. Te soczewki powstały z wykorzystaniem technologii HydraClear, dlatego cechują się bardzo wysokim procentem nawodnienia oraz idealnie przepuszczają tlen, chroniąc tym samym oczy przed podrażnieniami i wysuszeniem.

1DAY ACUVUE MOIST FOR ASTIGMATISM – jednodniowe hydrożelowe soczewki toryczne, wysoko uwodnione. Stworzono je z wykorzystaniem technologii Lacreon, która gwarantuje wysoki poziom nawilżenia oraz tlenoprzepuszczalności, dzięki czemu oczy są zdrowe oraz pozbawione podrażnień.

Kontaktowe soczewki ACUVUE® progresywne

1DAY ACUVUE MOIST MULTIFOCAL – jednodniowe hydrożelowe soczewki korygujące starczowzroczność. Niezwykle komfortowe i cienkie. Pozwalają one widzieć bardzo wyraźnie w bliży i w dali, nie tworząc zakłócających cieni oraz refleksów.