Avizor - Krople do oczu i akcesoria

Hiszpańska firma Avizor jest znanym na świecie producentem płynów do soczewek oraz kropli do oczu. Jej najbardziej znane marki to AlveraAll Clean oraz Unica, natomiast krople występują pod nazwą Avizor lacrifresh.

Więcej ›

Sprawdź nasze Avizor

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Dostępne są w butelkach o objętości 15 ml oraz w jednorazowych ampułkach. W ofercie producenta znajdziemy dwa rodzaje kropli do oczu: Avizor lacrifresh Cleaning oraz Avizor lacrifresh Moisture. Obydwa preparaty wykazują działanie nawilżające – uzupełniają ubytki w wewnętrznej i zewnętrznej warstwie filmu łzowego. Służą również jako wytwarzanie dodatkowej warstwy wilgoci otulającej soczewkę. Niweluje to tarcie szkieł kontaktowych o powiekę w trakcie mrugania.

Dlaczego warto stosować krople do oczu Avizor?

Krople są doraźną pomocą w przypadku podrażnienia, zaczerwienienia, swędzenia oraz zmęczenia oczu. Przynoszą natychmiastową ulgę, zapewniając komfort, nawilżenie oraz poprawę widzenia. Jeśli jednak z problemem dyskomfortu w trakcie noszenia soczewek borykamy się już od dłuższego czasu, powinniśmy skonsultować się ze specjalistą. Być może mamy źle dopasowane soczewki lub do naszych oczu wdarła się infekcja. W takim przypadku krople nawilżające nie pomogą i nie powinny być stosowane. Preparat jest w 100% bezpieczny, nie zawiera konserwantów, ani substancji drażniących.

Kto powinien używać kropli Avizor?

Krople przeznaczone są dla wszystkich pacjentów noszących miękkie soczewki kontaktowe. Są kompatybilne ze wszystkimi ich rodzajami, niezależnie od producenta, marki, czy korygowanej wady. Sprawdzą się u alergików oraz osób o wrażliwych oczach. Są także rozwiązaniem dla pacjentów, którzy używają kontaktów w pracy biurowej i cierpią na przesuszanie się rogówki. Warto wyposażyć się w krople do oczu Avizor, jeśli przybywamy przez długi czas w klimatyzowanym pomieszczeniu lub gdy wybieramy się na plażę. W tym ostatnim przypadku, jeśli zawiedzie ochrona przeciw promieniowaniu UV, należy zakroplić do oczu Avizor lacrifresh.