Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
4 400
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej
Krzywizna
więcej ... mniej
Kolor
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe jednodniowe

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki jednodniowe

Jest 73 produktów.

Pokazano 1-12 z 73 pozycji

Soczewki jednodniowe zapewniają pełen komfort i najwyższą higienę użytkowania. Są one wymieniane każdego dnia, dzięki czemu gwarantują duże bezpieczeństwo oraz ochronę przed powstawaniem infekcji. Szkła te stanowią najnowocześniejsze rozwiązanie w korekcji wad wzroku, ponieważ gwarantują wyraźne widzenie, ograniczają do minimum ryzyko zakażenia drobnoustrojami i dają duży komfort użytkowania. To jedyny rodzaj szkieł, który nie wymaga pielęgnacji, posiadania płynów do dezynfekcji oraz innych akcesoriów, ponieważ po całodziennym stosowaniu wystarczy je wyrzucić. W naszym sklepie internetowym znajduje się szeroka gama soczewek jednodniowych, korygujących najczęstsze wady wzroku.

Dla kogo są soczewki jednodniowe?

Jednodniowe szkła kontaktowe są przeznaczone dla osób z dużą wrażliwością oczu, ponieważ najlepiej chronią je przed uszkodzeniami i infekcjami. Polecamy je również alergikom, brak konieczności stosowania płynu dezynfekującego zmniejsza ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowych.

Soczewki jednodniowe są odpowiednie również dla sportowców i ludzi prowadzących aktywny tryb życia. Szkło kontaktowe jest umieszczone na powierzchni oka, w filmie łzowym i porusza się wraz z nim. Soczewki nie ograniczają widzenia, nie parują przy zmianie temperatury, nie tworzą urazów podczas wypadków, dlatego stanowią idealną alternatywę dla okularów.

Szkła jednodniowe są często wybierane na różnego rodzaju okazje, podczas których okulary korekcyjne zawodzą – trening, wyjazd, wspinaczka, również ślub i inne uroczystości. Także dla tych, którym przeszkadza codzienna pielęgnacja, szkła jednodniowe będą najlepszym wyborem.

Dlaczego warto nosić soczewki jednodniowe?

Jednodniowe soczewki kontaktowe skutecznie korygują wady wzroku, zapewniając wyraźne widzenie, i komfort użytkowania. Duże bezpieczeństwo i wygoda stosowania przekonują coraz większą liczbę ludzi. W naszej ofercie znajdują się szkła kosmetyczne z dziennym trybem wymiany, których celem jest zmiana koloru oczu.

  • Brak konieczności pielęgnacji – szkła te po całodziennym użyciu wyrzuca się, a rano aplikuje nowe. Jest to duża oszczędność pieniędzy i czasu, ponieważ zbędne stają się płyny do dezynfekcji i pojemniki do przechowywania.
  • Duży komfort użytkowania – soczewki jednodniowe są wykonane z materiałów silikonowo-hydrożelowych oraz hydrożelowych, zapewniających gładką i bardzo cienką powierzchnię, dzięki czemu stają się one niemalże niewyczuwalne na oku.
  • Najbardziej higieniczny wybór – codzienny tryb wymiany powoduje, że na soczewkach nie gromadzi się osad białkowy i nie dochodzi do ich zabrudzenia.

Rodzaj soczewek jednodniowych

W naszym sklepie z soczewkami znajdują się modele wykonane z materiałów hydrożelowych oraz silikonowo-hydrożelowych. Pierwsze z nich cechują się bardzo wysokim nawodnieniem, natomiast drugie większą tlenoprzepuszczalnością. W naszej ofercie znajdują się soczewki sferyczne, toryczne i progresywne, oraz 0. Posiadamy także szkła kosmetyczne, czyli kolorowe.

Oferta soczewek jednodniowych

Soczewki jednodniowe evO2lution

Producent ten proponuje soczewki jednodniowe hydrożelowe, które należy nosić maksymalnie 12 godzin w ciągu dnia. Są one mocno nawodnione – 58%, mają niski moduł sztywności, dzięki czemu idealnie dopasowują się do gałki i nie powodują problemów podczas aplikacji, stając się tym samym produktem idealnym dla początkujących.

Soczewki jednodniowe Johnson & Johnson

Są to soczewki silikonowo-hydrożelowe oraz hydrożelowe. Wyróżniają się dużą miękkością, wysokim uwodnieniem oraz filtrami, chroniącymi przed promieniowaniem UVA i UVB. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się soczewki jednodniowe Johnson & Johnson sferyczne, toryczne oraz progresywne.

Soczewki jednodniowe Alcon

Alcon posiada soczewki sferyczne, toryczne, progresywne, kosmetyczne oraz kolorowe. Są one dedykowane osobom z wrażliwością oczu, ze względu na wysoki poziom nawodnienia i dużą tlenoprzepuszczalność.

Soczewki jednodniowe Bausch&Lomb

To hydrożelowe oraz silikonowo-hydrożelowe jednodniowe szkła kontaktowe, które korygują krótkowzroczność, dalekowzroczność, starczowzroczność oraz astygmatyzm. Soczewki te są wyjątkowo miękkie, a ich budowa pozwala na prostą aplikację, dzięki cienkim brzegom. To sprawia, że produkty Bausch&Lomb stają się idealne dla początkujących użytkowników soczewek.

Soczewki jednodniowe Cooper Vision

W naszym sklepie znajdują się szkła Cooper Vision dla krótkowidzów oraz dalekowidzów, o budowie sferycznej i asferycznej. Posiadamy także soczewki toryczne i progresywne tego producenta. Są one wykonane z materiałów hydrożelowych i silikonowo-hydrożelowych.

Soczewki jednodniowe Menicon

Soczewki kontaktowe o dziennym trybie wymiany Menicon mają dużą zawartość wody, dzięki czemu zapewniają idealne nawilżenie oraz wysoką tlenoprzepuszczalność. Szkła te przeznaczone są do korekcji krótkowzroczności oraz nadwzroczności.

Soczewki jednodniowe Horien

To soczewki wykonane z materiału hydrożelowego o optymalnym poziomie nawodnienia. Korygują krótkowzroczność, posiadają gładką powierzchnię i zapewniają wyraźne widzenie.

Soczewki jednodniowe Barnaux

Są to hipoalergiczne soczewki jednodniowe, wykonane z materiału hydrożelowego o dużej zawartości wody. Posiadają asferyczną budowę, korygują krótkowzroczność i nadwzroczność i są dedykowane dla alergików oraz osób z dużą wrażliwością oczu.

Sklep z soczewkami kontaktowe.pl

Soczewki jednodniowe dają wiele komfortu użytkownikom szkieł kontaktowych. W naszym sklepie posiadamy szeroki ich wybór. Zachęcamy Państwa do poznania całego asortymentu, w razie pojawienia się pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.