Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
40 189
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej
Krzywizna
więcej ... mniej
Kolor
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe Air Optix

Soczewki Air Optix to miesięczne szkła znanego oraz cenionego producenta Alcon. W naszym sklepie internetowym znajduje się szeroka oferta soczewek sferycznych, torycznych oraz progresywnych i kolorowych marki Air Optix. Są to produkty zawierające optymalny poziom nawodnienia oraz wysoki procent tlenoprzepuszczalności, co zapewnia duży komfort użytkowania oraz ochronę dla oczu przed odkładaniem się osadu białkowego i powstawaniu podrażnień.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki Air Optix

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-12 z 20 pozycji

Soczewki Air Optix

Soczewki Air Optix to jedna z trzech rodzin kontaktów wprowadzonych na rynek przez firmę Alcon, obok Dailies i FreshLook. Szkła kontaktowe Air Optix to silikonowo-hydrożelowe modele, korygujące takie wady wzroku jak: krótkowzroczność i dalekowzroczność, astygmatyzm oraz prezbiopię (starczowzroczność). Przeznaczone są do użytku w trybie dziennym, przedłużonym oraz ciągłym (całodobowym). Wśród soczewek Air Optix znajdziemy również kosmetyczne szkła, zmieniające kolor oczu. Jako że cała rodzina kontaktów służy do wielokrotnego użytku, wymaga stosowania płynu pielęgnacyjnego oraz pojemnika na soczewki. Firma Alcon niedawno wprowadziła na rynek soczewki Air Optix z formułą nawilżającą HydraGlyde. Dzięki zastosowaniu tej innowacyjnej technologii oczy są stale nawilżone, a soczewki przepuszczają dostateczną ilość tlenu, zachowują właściwą równowagę oraz bezpieczeństwo.

Soczewki Air Optix – zalety

Szkła kontaktowe Air Optix korygują najbardziej popularne wady wzroku, dodatkowo są wykorzystywane do zmiany lub pogłębienia koloru oczu. W naszym sklepie z soczewkami znajdują się modele o szerokim zakresie mocy zarówno minusowej, jak i plusowej oraz krzywiźnie (od 8,4 do 8,6). Do najważniejszych zalet soczewek Air Optix należą:

  • korekta wzroku – to priorytet tych szkieł kontaktowych. Gdy są stosowane regularnie, hamują rozwój wady wzroku,
  • duży poziom tlenoprzepuszczalności – soczewki Air Optix posiadają pięciokrotnie razy większy dostęp tlenu, co jest możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnego materiału silikonowo-hydrożelowego. Dużą tlenoprzepuszczalność zapewniają oczom bezpieczeństwo,
  • odpowiednie nawilżenie – najwyższej jakości soczewki Air Optix mają właściwy poziom nawodnienia, który zapewnia oczom stałe nawilżenie na wysokim poziomie,
  • łatwa aplikacja – soczewki te mają jasnoniebieskie zabarwienie, co znacznie ułatwia ich zakładanie oraz ściąganie. Jest to produkt idealny dla osób, które dopiero rozpoczynają korzystanie ze szkieł kontaktowych,
  • odporność na zbieranie się zabrudzeń – szkła te posiadają na swojej powierzchni specjalną powłokę ochronną, która nie sprzyja gromadzeniu się osadu białkowego oraz pyłów i innych zabrudzeń,
  • przystosowanie do ekranów – Air Optix wyprodukował soczewki kontaktowe idealne dla osób spędzających wiele godzin przed monitorami komputerów. Dzięki tym szkłom oczy nie są zmęczone, zaczerwienione, przesuszone.

Soczewki kontaktowe Air Optix – dla kogo?

Soczewki Air Optix dedykowane są krótkowidzom, dalekowidzom, astygmatykom, osobom zmagającym się ze starczowzrocznością, a nawet osobom bez wady wzroku, czyli tym, którzy chcą zmienić swój wizerunek, wybierając szkła kontaktowe kolorowe. Soczewki Air Optix Colors, zmieniające kolor oczu, występują w wersji z korekcją oraz bez korekcji (0.00 D). Jako że wszystkie szkła przeznaczone są do wielokrotnego użytku z miesięcznym okresem wymiany, wymagają restrykcyjnej higieny. Tę zaś warunkuje prawidłowa pielęgnacja, składająca się z czyszczenia, dezynfekcji, płukania, przechowywania oraz nawilżania. Wszystko to robimy za pomocą jednego płynu wielofunkcyjnego, który możemy zakupić w pojemności 100 ml, 360 ml lub 500 ml w naszym sklepie z soczewkami. Proces pielęgnacji soczewek miesięcznych nie jest trudny, wymaga jednak regularności, dzięki której szkła zachowują swoje właściwości. W naszej ofercie znajdują się również modele całodobowe, których nie trzeba zdejmować przed pójściem spać. By z takich soczewek korzystać, należy skonsultować się z optykiem lub optometrystą, który oceni stan oczu i zdecyduje, czy soczewki całodobowe nie będą przeszkodą.

Oferta soczewek – sklep internetowy kontaktowe.pl

Soczewki Air Optix to oryginalne szkła, polecane przez specjalistów. Ich codzienne stosowanie nie powoduje podrażnień i infekcji oczu, przy zachowaniu właściwej pielęgnacji. Szkła kontaktowe firmy Alcon sprawdzają się przy wielu wadach wzroku, z powodzeniem można je też stosować, chcąc zmienić kolor oczu.

Soczewki kontaktowe sferyczne

Soczewki Air Optix AQUA – soczewki silikonowo-hydrożelowe miesięczne, korygujące sferyczne wady wzroku. Jedne z najpopularniejszych na całym świecie, o doskonałym uwodnieniu i tlenoprzepuszczalności. Są one przeznaczone do stosowania w trybie miesięcznym. Dzięki szerokiemu zakresowi mocy skutecznie hamują wady wzroku i pozwalają na wyraźne widzenie niezależnie od sytuacji.

Soczewki Air Optix NIGHT & DAY AQUA – soczewki silikonowo-hydrożelowe przeznaczone do użytku w trybie całodobowym do 30 dni i nocy. Posiadają znaczniki, które ułatwiają aplikację, są więc idealne dla niedoświadczonych użytkowników szkieł.

Soczewki Air Optix PLUS HYDRAGLYDE – soczewki sferyczne silikonowo-hydrożelowe. Nowocześniejsza wersja szkieł Air Optix Aqua wzbogacona o formułę nawilżającą HydraGlyde. Posiadają też warstwę ochronną, dzięki której na powierzchni nie gromadzą się osady białkowe i zabrudzenia, prowadzące do infekcji oczu.

Soczewki kontaktowe toryczne

Soczewki Air Optix FOR ASTIGMATISM – soczewki silikonowo-hydrożelowe korygujące astygmatyzm. Ich budowa jest idealnie dostosowana do kształtu oka, dzięki czemu nie zmieniają one swojej pozycji, nie podwijają się i zapewniają wyraźne widzenie przez cały czas użytkowania.

Soczewki Air Optix PLUS HYDRAGLYDE FOR ASTIGMATISM - nowocześniejsza wersja torycznych soczewek Air Optix for Astigmatism. Cechują się one wysokim poziomem tlenoprzepuszczalności i gwarantują ostre widzenie obiektów, bez szumów, refleksów i efektów halo.

Soczewki kontaktowe progresywne

Soczewki Air Optix AQUA MULTIFOCAL – soczewki silikonowo-hydrożelowe miesięczne przeznaczone dla osób zmagających się ze starczowzrocznością.

Soczewki Air Optix PLUS HYDRAGLYDE MULTIFOCAL - unowocześniona wersja soczewek wieloogniskowych Air Optix Aqua Multifocal.

Soczewki kontaktowe kolorowe

Soczewki Air Optix COLORS – innowacyjne kolorowe soczewki kontaktowe wyprodukowane z materiału silikonowo-hydrożelowego. Wysoko tlenoprzepuszczalne.

Zapraszamy do poznania całej naszej oferty. Soczewki Air Optix stanowią dużą część naszego asortymentu, który jest chętnie wybierany przez osoby z różnymi wadami wzroku. Chętnie pomożemy Państwu w doborze odpowiednich szkieł kontaktowych w niskiej cenie. Zachęcamy do kontaktu.