Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
33 53
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe Horien

Horien Contact Lens Co., Ltd. (w Azji znana jako Hydron Contact Lens Co., Ltd.) to azjatycki producent soczewek kontaktowych. Firma jest częścią koncernu Ginko Optical Group i ma swoją siedzibę w Tajwanie.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki Horien

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Od 1996 roku soczewki produkowane są w Chinach, w nowoczesnych fabrykach. Wyłącznym dystrybutorem marki Horien w Polsce jest firma J&M Prestige, która nawiązała kontakt z azjatycką firmą w 2004 roku. Wbrew panującym przekonaniom i stereotypom, nie każda azjatycka marka innej azjatyckiej marce równa. Produkty Horien zdobyły popularność w Europie za sprawą wysokiej jakości oraz atrakcyjnej ceny.

Rodziny soczewek Horien

Pewnie zastanawiacie się, co zatem odróżnia produkty tej firmy od innych azjatyckich soczewek sprzedawanych na różnych aukcjach. Wszystkie szkła kontaktowe i płyny produkowane są w nowoczesnych fabrykach wykorzystujących innowacyjne i najnowsze zdobycze techniki. Sprzęt spełnia wszystkie wymogi dopuszczalności do użytku, tak jak i sam proces produkcji. Wszystko odbywa się zgodnie ze standardami określanymi przez Unię Europejską dla wyrobów medycznych. Został również wydany certyfikat zgodności, który potwierdza wysoką jakość produktów brandu oraz nowoczesne zaplecze techniczne.

Przegląd marek

Horien

W rodzinie soczewek Horien znajdziemy szkła miesięczne oraz jednodniowe. Wszystkie są przeznaczone jedynie do użytku dziennego. Wykonane są z hydrożelu i ich głównym atutem jest wysoki poziom uwodnienia. Są też bardzo cienkie, odporne na przyleganie osadów białkowych i optymalnie ruchome. To wszystko wpływa na komfort odczuwany podczas ich noszenia – szkła powinny być niemalże niewyczuwalne. Jeśli zaś jest inaczej, najlepiej skontaktować się ze swoim specjalistą – być może zostały źle dopasowane.

Dla kogo?

Soczewki przeznaczone są dla krótkowidzów oraz dalekowidzów. Ze względu na swoją bardzo atrakcyjną cenę, będą świetnym rozwiązaniem dla osób niemogących pozwolić sobie na droższą korekcję wzroku. Przy tym nie należy zapominać, że to szkła, które posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty świadczące o ich doskonałej jakości i bezpieczeństwie. Soczewki wykonane są z hydrożelu, dlatego dobrze posłużą tylko pewnej grupie pacjentów. Dla jednych lepszy okaże się nowocześniejszy silikonowy hydrożel wykorzystywany w droższych kontaktach, dla innych starszy hydrożel. Ten ostatni zwykle lepiej dopasowuje się do gałki ocznej, jest też cieńszy i bardziej miękki.