Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
22 240
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej
Krzywizna
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe Proclear

Jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów soczewek kontaktowych w Europie i w Ameryce Północnej jest firma CooperVision. Wprowadziła ona na rynek kilka rodzin szkieł, które cieszą się olbrzymią popularnością, a także uznaniem wśród pacjentów i ich specjalistów. Jest przede wszystkim pionierem w zakresie produkcji szkieł torycznych, co nie oznacza, że w jej ofercie nie znajdziemy innych produktów. Obok rodzin soczewek Biofinity, MyDay oraz clariti, dużym popytem cieszy się hydrożelowa linia Proclear.

Jest to gama szkieł kontaktowych specjalnie zaprojektowanych dla pacjentów z problemem suchych oczu.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki Proclear

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Soczewki Proclear

Soczewki możemy znaleźć w dwóch wariantach, jeśli chodzi o okres ich użytkowania: miesięcznym oraz jednodniowym. Wszystkie wykonane są jednak z wysoce uwodnionego materiału hydrożelowego, zwalczającego problem suchych oczu. Szkła nadają się do użytku jedynie w trybie dziennym, lecz nawet ponad 12 godzin. W tym czasie nasze oczy pozostają nawilżone i nieprzekrwione, nie odczuwamy dyskomfortu związanego z noszeniem szkieł. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu przy produkcji technologii PC, która wykorzystuje tworzywo przypominające substancje występujące w naturalnych błonach komórkowych człowieka. Proclear korygują 99% wad wzroku: są dostępne w wersji sferycznej, torycznej i wieloogniskowej.

Plusy soczewek

Główną zaletą soczewek jest ich nawilżenie – poziom uwodnienia wynosi aż 96%. To sprawia, iż szkła są dedykowane głównie osobom zmagającym się z problemem suchych oczu, czy też cierpiącym na alergię. Hydrożel, z którego wytworzone są kontakty, nie jest dziś tak popularny jak kiedyś, gdyż zastąpił go silikonowy hydrożel, przepuszczający więcej tlenu. Materiał starszej generacji nadal ma jednak wśród pacjentów wielu popleczników, dlatego dotychczas nie wyszedł z produkcji. Dodatkowo hydrożelowe soczewki, jak Proclear, często są dużo tańsze niż inne szkła nowej generacji. Zapewniają jednak długotrwały komfort oraz niezawodną korekcję wzroku.

Dla kogo?

To z pewnością szkła zaprojektowane specjalnie dla osób zmagających się z problemem suchych oczu. Zastosowana w soczewkach technologia PC pozwala na utrzymanie nawilżenia nawet przez cały dzień, zwiększając tym samym komfort użytkowania. Kontakty sprawdzą się u osób, które w ekonomiczny sposób podchodzą do korekcji wzroku, a jednocześnie zależy im na 100% bezpieczeństwie. Niska cena soczewek nie świadczy również o ich wątpliwej jakości – na rynku jest po prostu wiele nowocześniejszych szkieł. Jeśli jednak okulista lub optometrysta stwierdzi, że to soczewki zaprojektowane wprost dla nas, nie mamy nad czym się zastanawiać.

Soczewki Proclear, które oferujemy:

PROCLEAR – miesięczne hydrożelowe soczewki sferyczne przeznaczone do użytku w trybie dziennym.

PROCLEAR 1 DAY – jednodniowe soczewki silikonowo-hydrożelowe korygujące krótko- i dalekowzroczność.

PROCLEAR 1 DAY MULTIFOCAL – jednodniowe silikonowo-hydrożelowe soczewki korygujące starczowzroczność.

PROCLEAR MULTIFOCAL TORIC – hydrożelowe soczewki miesięczne korygujące zarówno astygmatyzm, jak i prezbiopię.

PROCLEAR MULTIFOCAL XR – soczewki miesięczne progresywne, korygujące wady wzroku w zakresie od -20.00 do +20.00 z addycją od +1.00 do +4.00 .

PROCLEAR TAILOR MADE TORIC – roczne soczewki toryczne przeznaczone do korekcji wady w zakresie +/-20.00 D. Wyróżnia je szeroki zakres cylindra oraz osi.

PROCLEAR SPHERE – roczne soczewki korygujące krótko- i dalekowzroczność. Przeznaczone do korekcji wad wzroku w zakresie -20.00 D – 20.00 D.

PROCLEAR SPHERE RX – soczewki konwencjonalne o rocznym okresie wymiany. Korygują wady sferyczne w zakresie aż /-35.00 D.