Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij

Filtry

Filtruj według

Cena
4 75
Manufacturers

Zestawy startowe

Sklep kontaktowe.pl oprócz standardowej oferty soczewek kontaktowych i płynów pielęgnacyjnych, oferuje zestawy startowe. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nie używały jeszcze danych soczewek, a chcą wypróbować je bez konieczności kupowania całego opakowania i ponoszenia w związku z tym wysokich kosztów. W naszym sklepie dostępne są startery marek evO2lution i evO2fit.

Więcej ›

Sprawdź nasze Zestawy startowe

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Zalety zestawów startowych

Miesięczne szkła kontaktowe evO2lution monthly lenses i evO2fit dostępne są w zestawach startowych, zawierających 2 soczewki tej samej mocy, mały wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji evO2lution soft o pojemności 100 ml oraz specjalny pojemniczek do przechowywania soczewek. Dzięki temu niewielkim kosztem mamy szansę przetestować zarówno soczewki, jak i płyn. W wersji startowej można również nabyć jednodniowe soczewki evO2lution one day - jest to po prostu pojedynczy blister zawierający 5 soczewek (bez płynu i pojemniczka, ponieważ soczewki jednodniowe nie wymagają czyszczenia). Zachęcamy do wypróbowania naszych produktów!