Filtry

Filtruj według

Marka
więcej ... mniej
Cena
18 60

Płyny do soczewek kontaktowych Barnaux

Firma Barnaux wprowadziła na rynek markę EYEYE, pod którą znajdziemy soczewki kontaktowe, jak i związane z nimi akcesoria i produkty do ich pielęgnacji. Bogaty wybór znajdziemy w szczególności wśród płynów pielęgnacyjnych, które są bardzo zróżnicowane między sobą.

Więcej ›

Sprawdź nasze Barnaux

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Barnaux dba o to, aby każdy pacjent mógł znaleźć najodpowiedniejszy dla siebie i swoich oczu produkt. Wszystkie artykuły holenderskiego producenta spełniają rygorystyczne wymogi, posiadają także certyfikat zgodności z Dyrektywą Europejską dotyczącą wyrobów medycznych. Płyny do soczewek Barnaux są sterylne, a w ich produkcji nie użyto konserwantów.

Stosowanie płynów Barnaux

Płyny do soczewek powinno się stosować według instrukcji, która zawsze podana jest w ulotce dołączonej do produktu. Preparaty różnią się pomiędzy sobą, mają inne przeznaczenie, służą do pielęgnacji innych produktów, dlatego tak ważne jest stosowanie się do zaleceń. W inny sposób pielęgnuje się na przykład soczewki twarde, a w inny miękkie. Wszystkie preparaty mają jednak za zadanie czyścić szkła, dezynfekować je, nawilżać, płukać oraz usuwać z ich powierzchni wszelkie osady białkowe i tłuszczowe. Dodatkowo w tym samym płynie, którym czyścimy soczewki, możemy przechowywać kontakty po zdjęciu ich z oczu.

Dla kogo płyny do soczewek Barnaux?

Wszystkie płyny do soczewek tego producenta są hipoalergiczne, czyli zaprojektowane tak, aby maksymalnie zmniejszyć ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej. Jeśli ktoś dodatkowo cierpi na suchość bądź wrażliwość oczu, w szczególności poleca się płyn EYEYE I-Comfort przeznaczony do pielęgnacji szkieł miękkich. Preparat zawiera hialuronian sodu, czyli naturalny składnik filmu łzowego, cechuje się ponadto neutralnym poziomem pH. Dodatkowo zapewnia naturalne nawilżanie poprzez zastosowanie systemu Waterlock. Płyn zapobiega wysychaniu oczu oraz soczewek przez cały dzień. W ofercie firmy Barnaux znajdziemy także preparaty do pielęgnacji szkieł twardych, płyny na bazie nadtlenku wodoru oraz zawierające prowitaminę B5.