Filtry

Filtruj według

Kategorie
więcej ... mniej
Cena
18 114
Manufacturers

Soczewki evO2fit

W swojej ofercie mamy szeroki wybór soczewek kontaktowych, płynów pielęgnacyjnych i akcesoriów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment był zróżnicowany i przeznaczony dla pacjentów zmagających się z różnymi wadami wzroku. Znajdziesz u nas produkty znanych producentów, takie jak specjalistyczne soczewki kontaktowe, szkła o poszerzonych parametrach i trudno dostępne produkty. Mamy również markę własną, którą postanowiliśmy poszerzyć o nowy brand evO2fit.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki evO2fit

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Soczewki evO2fit

Obecnie pod marką evO2fit znajduje się produkt o nazwie evO2fit monthly contact lenses. Są to miesięczne soczewki hydrożelowe do użytku w trybie dziennym, wykonane ze specjalnego materiału o dużej miękkości i wysokiej zawartości wody. Ich uwodnienie wynosi 50%, co pozwala zachować odpowiednie nawilżenie. Dzięki niskiemu modułowi sztywności są wyjątkowo miękkie, bez problemu dopasowują się do gałki ocznej. Zawierają także filtr UV, stanowiący dodatkową ochronę przed szkodliwym dla zdrowia promieniowaniem ultrafioletowym.

Plusy soczewek evO2fit

Soczewki evO2fit monthly contact lenses mają szereg zalet: są miękkie, wyjątkowo cienkie (0,075 mm) i komfortowe w użyciu. Dzięki unikalnej konstrukcji umożliwiają ostre widzenie w trudnych warunkach oświetleniowych. Ich delikatne zabarwienie pomaga w aplikacji początkującym użytkownikom. Soczewki należą do naszej marki, dlatego dostępne są w atrakcyjnej cenie. Można je nabyć w zestawach z wielofunkcyjnym płynem pielęgnacyjnym evO2lution soft.

Dla kogo są szkła kontaktowe evO2fit?

Soczewki przeznaczone są zarówno dla długoletnich użytkowników szkieł kontaktowych, jak i nowicjuszy, ponieważ specjalnie przystosowano je do łatwego zakładania i zdejmowania. Są świetnym rozwiązaniem dla osób, które docenią niski koszt użytkowania ze względu na miesięczny ryb wymiany. Jednak z uwagi na to, należy pamiętać o używaniu specjalnych płynów pielęgnacyjnych oraz utrzymywaniu bezwzględnej higieny.

Soczewki evO2fit, które oferujemy:

EVO2FIT MONTHLY CONTACT LENSES – hydrożelowe soczewki o miesięcznym trybie wymiany. Przeznaczone do użytku w trybie dziennym. Odznaczają się wysokim uwodnieniem (50%).

Soczewki kontaktowe do korekcji zdrowego wzroku oraz płyny do ich pielęgnacji marki evO2fit, producent Menicon Co. Ltd
Instrukcja użytkowania: www.kontaktowe.pl/instrukcje
Podmiot prowadzący reklamę: Salony Optyczne Online sp. z o.o.
Upoważniony przedstawiciel: Salony Optyczne Online sp. z o.o.