Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij

Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
9 181
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej
Krzywizna
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe Dailies

Firma Alcon jest pionierem na światowym rynku kontaktologicznym. Z jej ramienia powstały 3 marki soczewek kontaktowych: Air Optix, FreshLook oraz Dailies. Pierwsza z nich, Air Optix, to rodzina szkieł miesięcznych, druga, FreshLook – kolorowych. Ostatnia z nich to soczewki jednodniowe. Alcon doskonale zdaje sobie sprawę, że różni pacjenci mają różne potrzeby, stąd zróżnicowanie pomiędzy wprowadzonymi przez nią markami. Zaś Dailies to przyszłość branży okulistycznej, która w ostatnich latach zwróciła się w stronę soczewek jednodniowych.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Opis soczewek Dailies

To jedne z najbardziej innowacyjnych szkieł kontaktowych na świecie. Dailies Total 1 to pierwsza i jedyna soczewka z gradientem uwodnienia. Uchodzi za najbardziej nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie kontaktologii. Producenci reklamują ją hasłem: doświadcz soczewki kontaktowej, w której po założeniu na oko, absolutnie nic nie czujesz. Nie oznacza to jednak, że inne produkty marki są nieporównywalnie gorsze w stosunku do wspomnianej soczewki. Wszystkie łączy jedna cecha: nowoczesność i ultra-komfort. 99% pacjentów twierdzi, że nie czuje szkieł Dailies na oczach. Ponadto korygują niemalże wszystkie wady wzroku: krótkowzroczność, dalekowzroczność, prezbiopię oraz astygmatyzm.

Plusy soczewek

Wszystkie soczewki tej marki wyróżniają się wyjątkowo wysokim uwodnieniem. Przykładowo szkła Dailies Total 1 są uwodnione aż w 80% (za sprawą gradientu uwodnienia). Zaś Dailies AquaComfort Plus wyposażone są w system, który uwalnia dodatkowy środek nawilżający podczas mrugania. Kolejną zaletą kontaktów jest kolejna zastosowana w nich technologia – system o potrójnym działaniu. Do każdej z trzech pór dnia przypasowany jest jeden środek nawilżający, który uwalniany jest tylko wtedy. Stali użytkownicy soczewek zdają sobie sprawę, że inaczej czuje się pacjent świeżo po aplikacji szkieł, a inaczej już pod koniec dnia. Wygoda szkieł Dailies polega właśnie na dopasowywaniu się do potrzeb użytkownika.

Dla kogo?

Soczewki przeznaczone są dla krótkowidzów, dalekowidzów, astygmatyków oraz osób zmagających się z starczowzrocznością. Dostępne są jedynie w wariancie jednodniowym, co zapewne od razu wyklucza część pacjentów. Co prawda jednorazowe szkła przeznaczone są dla wszystkich, jednak jest to z pewnością jedna z droższych metod korekcji. Z drugiej strony nie wymaga zakupu płynu pielęgnacyjnego, ani czyszczenia i dezynfekowania szkieł, co okazuje się być wygodnym rozwiązaniem. To także znakomita opcja dla osób noszących na co dzień okulary i chcących jedynie okazjonalnie założyć soczewki. W standardowym opakowaniu szkieł znajduje się 30 sztuk, które wystarczają na 15 dni. Należy pamiętać jedynie o tym, by trzymać się terminu ważności – zwykle jest to przynajmniej 12 miesięcy od momentu zakupu.

Soczewki Dailies, które oferujemy:

DAILIES AQUACOMFORT PLUS MULTIFOCAL – silikonowo-hydrożelowe szkła jednodniowe korygujące prezbiopię.

DAILIES TOTAL1 – innowacyjne jednodniowe szkła silikonowo-hydrożelowe sferyczne – pierwsze i jedyne soczewki z gradientem uwodnienia.

DAILIES AQUA COMFORT PLUS – jednodniowe szkła korygujące krótko- i dalekowzroczność, wyposażone w system nawilżający aktywowany mruganiem.

DAILIES AQUACOMFORT PLUS TORIC – jednodniowe szkła korygujące astygmatyzm, wyposażone w system nawilżający aktywowany mruganiem.