Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
50 400
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej
Krzywizna
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe Dailies

Firma Alcon jest pionierem na światowym rynku kontaktologicznym. Z jej ramienia powstały 3 marki soczewek kontaktowych: Air Optix, FreshLook oraz Dailies. Pierwsza z nich, Air Optix, to rodzina szkieł miesięcznych, druga, FreshLook – kolorowych. Ostatnia z nich to soczewki jednodniowe. Alcon doskonale zdaje sobie sprawę, że różni pacjenci mają różne potrzeby, stąd zróżnicowanie pomiędzy wprowadzonymi przez nią markami. Zaś Dailies to przyszłość branży okulistycznej, która w ostatnich latach zwróciła się w stronę soczewek jednodniowych.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki Dailies

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Opis soczewek Alcon Dailies

To jedne z najbardziej innowacyjnych szkieł kontaktowych na świecie. Dailies Total 1 to pierwsza i jedyna soczewka z gradientem uwodnienia. Uchodzi za najbardziej nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie kontaktologii. Producenci reklamują ją hasłem: doświadcz soczewki kontaktowej, w której po założeniu na oko, absolutnie nic nie czujesz. Nie oznacza to jednak, że inne produkty marki są nieporównywalnie gorsze w stosunku do wspomnianej soczewki. Wszystkie łączy jedna cecha: nowoczesność i ultra-komfort. 99% pacjentów twierdzi, że nie czuje szkieł Dailies na oczach. Ponadto korygują niemalże wszystkie wady wzroku: krótkowzroczność, dalekowzroczność, prezbiopię oraz astygmatyzm.

Plusy soczewek

Wszystkie soczewki tej marki wyróżniają się wyjątkowo wysokim uwodnieniem. Przykładowo szkła Dailies Total 1 są uwodnione aż w 80% (za sprawą gradientu uwodnienia). Zaś Dailies AquaComfort Plus wyposażone są w system, który uwalnia dodatkowy środek nawilżający podczas mrugania. Kolejną zaletą kontaktów jest kolejna zastosowana w nich technologia – system o potrójnym działaniu. Do każdej z trzech pór dnia przypasowany jest jeden środek nawilżający, który uwalniany jest tylko wtedy. Stali użytkownicy soczewek zdają sobie sprawę, że inaczej czuje się pacjent świeżo po aplikacji szkieł, a inaczej już pod koniec dnia. Wygoda szkieł Dailies polega właśnie na dopasowywaniu się do potrzeb użytkownika.

Dla kogo?

Soczewki przeznaczone są dla krótkowidzów, dalekowidzów, astygmatyków oraz osób zmagających się z starczowzrocznością. Dostępne są jedynie w wariancie jednodniowym, co zapewne od razu wyklucza część pacjentów. Co prawda jednorazowe szkła przeznaczone są dla wszystkich, jednak jest to z pewnością jedna z droższych metod korekcji. Z drugiej strony nie wymaga zakupu płynu pielęgnacyjnego, ani czyszczenia i dezynfekowania szkieł, co okazuje się być wygodnym rozwiązaniem. To także znakomita opcja dla osób noszących na co dzień okulary i chcących jedynie okazjonalnie założyć soczewki. W standardowym opakowaniu szkieł znajduje się 30 sztuk, które wystarczają na 15 dni. Należy pamiętać jedynie o tym, by trzymać się terminu ważności – zwykle jest to przynajmniej 12 miesięcy od momentu zakupu.

Soczewki Dailies, które oferujemy:

DAILIES AQUACOMFORT PLUS MULTIFOCAL – silikonowo-hydrożelowe szkła jednodniowe korygujące prezbiopię.

DAILIES TOTAL1 – innowacyjne jednodniowe szkła silikonowo-hydrożelowe sferyczne – pierwsze i jedyne soczewki z gradientem uwodnienia.

DAILIES AQUA COMFORT PLUS – jednodniowe szkła korygujące krótko- i dalekowzroczność, wyposażone w system nawilżający aktywowany mruganiem.

DAILIES AQUACOMFORT PLUS TORIC – jednodniowe szkła korygujące astygmatyzm, wyposażone w system nawilżający aktywowany mruganiem.