Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij

Akcesoria do twardych soczewek kontaktowych

Użytkowanie twardych soczewek kontaktowych wymaga przede wszystkim niezbędnej pielęgnacji. W odróżnieniu od niektórych szkieł miękkich, nie są to kontakty, które wyrzuca się po krótkim czasie noszenia.

Więcej ›

Sprawdź nasze Akcesoria

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Są to wysoce specjalistyczne soczewki, indywidualnie dopasowane do każdego pacjenta. Aby utrzymać ich prawidłową higienę oraz właściwości, należy restrykcyjnie je czyścić oraz przechowywać w określonych warunkach. Do tego niezbędnym elementem są akcesoria do soczewek twardych. Znajdziemy wśród nich m.in. tabletki enzymatyczne, przyssawki do soczewek oraz specjalne pojemniki na szkła twarde. Te ostatnie zawierają na przykład specjalny koszyczek, który dodatkowo zabezpiecza soczewki i niweluje ryzyko ich uszkodzenia w trakcie przechowywania.

Użytkowanie twardych soczewek kontaktowych wymaga przede wszystkim niezbędnej pielęgnacji. W odróżnieniu od niektórych szkieł miękkich, nie są to kontakty, które wyrzuca się po krótkim czasie noszenia. Są to wysoce specjalistyczne soczewki, indywidualnie dopasowane do każdego pacjenta. Aby utrzymać ich prawidłową higienę oraz właściwości, należy restrykcyjnie je czyścić oraz przechowywać w określonych warunkach. Do tego niezbędnym elementem są akcesoria do soczewek twardych. Znajdziemy wśród nich m.in. tabletki enzymatyczne, przyssawki do soczewek oraz specjalne pojemniki na szkła twarde. Te ostatnie zawierają na przykład specjalny koszyczek, który dodatkowo zabezpiecza soczewki i niweluje ryzyko ich uszkodzenia w trakcie przechowywania.