Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
25 266
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe Biofinity

Firma CooperVision to trzeci najpopularniejszy producent artykułów związanych z kontaktologią w Europie oraz Ameryce Północnej. Słynie przede wszystkim z szerokiej gamy znakomitej jakości soczewek torycznych, nierzadko korygujących skomplikowane wady wzroku. Na rynek wypuściła kilka rodzin soczewek kontaktowych, aby sprostać wymaganiom każdego pacjenta. Wśród produktów CooperVision znajdziemy zatem i szkła toryczne, i sferyczne i multifokalne; jednodniowe, miesięczne, czy całodobowe. Firma ma na swoim koncie tańsze linie soczewek oraz droższe – silikonowo-hydrożelowe i najczęściej przeznaczone do użytku w trybie ciągłym. Rodzina kontaktów Biofinity to linia soczewek miesięcznych zadedykowana wymagającym pacjentom.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki Biofinity

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji

Soczewki Biofinity

To soczewki wykonane z wysoko tlenoprzepuszczalnego materiału silikonowo-hydrożelowego i przeznaczone do miesięcznego okresu wymiany. Oprócz niezawodnej oddychalności szkła są bardzo dobrze nawilżone, gdyż przy ich konstrukcji zastosowano technologię Aquaform. Kontakty korygują takie wady wzroku jak krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm oraz prezbiopię. Dodatkowo, niektóre soczewki przeznaczone są także do korekcji nietypowych wad wzroku i dostępne są w poszerzonych parametrach. Wszystkie szkła tej marki można nosić w trybie dziennym, przedłużonym lub całodobowym do 30 dni i 29 nocy.

Plusy soczewek

Jedną z największych zalet soczewek Biofinity jest elastyczność w ich stosowaniu. To od nas (i od naszego specjalisty) zależy, czy będziemy je nosić jedynie w ciągu dnia, czy także w nocy. To doskonała opcja na przedłużające się dni w pracy, czy na imprezie, gdyż niewiele soczewek można stosować powyżej 12 godzin. Szkła mają jedną z najwyższych przepuszczalności tlenu spośród innych soczewek miesięcznych. Przykładowo szkła Biofinity sferyczne transmitują tlen na poziomie 160 Dk/t, a przy tym osiągają poziom uwodnienia w wysokości 48%. Dla porównania przepuszczalność tlenu podobnych soczewek, PureVision, wynosi 112 Dk/t, a uwodnienie plasuje się na poziomie 36%. Oczywiście i jedne szkła, i drugie, mają wiele zalet i z pewnością dobrze posłużą pacjentom – wszystko jednak zależy od indywidualnych preferencji.

Dla kogo?

Soczewki przeznaczone są dla krótkowidzów, dalekowidzów, astygmatyków oraz osób cierpiących na starczowzroczność. Ponadto, w szerokiej ofercie marki szkła dla siebie znajdą także pacjenci o wadach wzroku od -20,00 D do +15,00 D. Osoby, które zawsze szukały równowagi pomiędzy dużą tlenoprzepuszczalnością, a nawilżeniem, powinny być zadowolone z tych soczewek. Cechują się one naturalną zwilżalnością dzięki zastosowaniu technologii Aquaform. To zaś przekłada się na wyjątkowy komfort użytkowania, nawet po upływie wielu godzin. Szkła odpowiednie będą także dla osób wygodnych, które szukają komfortowych kontaktów o elastycznym trybie noszenia. To także rozwiązanie dla tych, którzy nie zdejmują soczewek po 8-godzinnej pracy, lecz potrzebują takiej korekcji przez całe 12 godzin lub dłużej.

Soczewki Biofinity, które oferujemy:

BIOFINITY – soczewki miesięczne silikonowo-hydrożelowe krygujące krótko- i dalekowzroczność. Przeznaczone do użytku w trybie dziennym lub przedłużonym do 30 dni i 29 nocy.

BIOFINITY XR – soczewki sferyczne o poszerzonych parametrach: od -20,00 D do +15,00 D.

BIOFINITY TORIC – soczewki silikonowo-hydrożelowe korygujące astygmatyzm. Cechuje je zoptymalizowana konstrukcja.

BIOFINITY MULTIFOCAL – wysokiej jakości silikonowo-hydrożelowe soczewki przeznaczone dla osób z prezbiopią. Do użytku w trybie dziennym lub ciągłym do 30 dni i 29 nocy.