Hyal-Drop

Po nawilżające krople do oczu bardzo często sięgają osoby noszące soczewki kontaktowe. Takie preparaty pozwalają zmniejszyć dyskomfort związany np. z wielogodzinnym noszeniem soczewek. Krople przynoszą ulgę nie tylko użytkownikom soczewek, ale wszystkim osobom skarżącym się na suche i zmęczone oczy. Skutecznie pomagają wyeliminować dokuczliwe objawy, takie jak pieczenie, zaczerwienienie i nadmierne łzawienie. Jedną z marek kropli do oczu dostępnych w naszym sklepie jest Hyal-Drop.

Więcej ›

Sprawdź nasze Hyal-Drop

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Krople do oczu mogą być stosowane przy różnych dolegliwościach związanych z narządem wzroku np. podczas alergii, zapalenia spojówek czy zespołu suchego oka. W sklepie kontaktowe.pl dostępne są markowe krople nawilżające bez recepty. Takie preparaty pozwalają zminimalizować dyskomfort związany z noszeniem soczewek i łagodzą podrażnienia. Pomagają pozbyć się pieczenia, swędzenia i zaczerwienienia oczu, a także nieprzyjemnego uczucia piasku pod powiekami.

Dla kogo krople Hyal-Drop?

Krople Hyal-Drop Multi firmy Bausch&Lomb polecane są wszystkim osobom, które odczuwają suchość i zmęczenie oczu. Ze względu na doskonałe właściwości nawilżające będą dobrym rozwiązaniem dla pacjentów noszących soczewki kontaktowe, osób pracujących wiele godzin przed ekranem lub przebywających w klimatyzowanych bądź ogrzewanych pomieszczeniach. Krople Hyal-Drop zawierają hialuronian sodu, który jest naturalnym składnikiem występującym w filmie łzowym. Przynoszą natychmiastową ulgę i świetnie odświeżają nasze oczy. Nadają się również dla alergików, ponieważ nie zawierają środków konserwujących.

Jak używać kropli do oczu Hyal-Drop?

Krople do oczu Hyal-Drop multi są bardzo proste i wygodne w użyciu. Buteleczka posiada opatentowany mechanizm z pompką ze srebrną sprężyną, dzięki czemu krople są sterylne, a ich aplikacja jest jeszcze łatwiejsza. Krople Hyal-Drop multi można bezpiecznie stosować podczas noszenia soczewek kontaktowych. Preparatu należy używać zgodnie z zaleceniami specjalisty oraz instrukcją dołączoną do opakowania. Należy również pamiętać o przestrzeganiu daty ważności preparatu oraz terminu przydatności do użycia od momentu otwarcia opakowania, który w tym przypadku wynosi 6 miesięcy. Jeśli stosowanie kropli nie będzie przynosić rezultatów, a więc objawy nie ustąpią lub będą się nasilać, należy niezwłocznie zgłosić się do specjalisty.