Filtry

Filtruj według

Kategorie
więcej ... mniej
Cena
61 300
Manufacturers

Soczewki Ultra

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki Ultra

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

W naszym sklepie internetowym dostępny jest szeroki wybór soczewek kontaktowych, płynów pielęgnacyjnych i akcesoriów. Staramy się, aby nasz asortyment był zróżnicowany i przeznaczony dla pacjentów zmagających się z różnymi wadami wzroku, a także z różnymi wymaganiami dotyczącymi właściwości soczewek i akcesoriów. Wszystkie oferowane przez nas produkty są oryginalne i pochodzą od sprawdzonych producentów. Jedną z marek szkieł kontaktowych, którą można u nas znaleźć jest Ultra.

Soczewki Ultra

Ultra to najnowsza marka soczewek należąca do firmy Bausch&Lomb - jednego z największych producentów szkieł kontaktowych i akcesoriów na świecie. Są to nowoczesne miesięczne soczewki, które powstały z myślą o osobach spędzających dużo czasu przed komputerem. Do ich produkcji wykorzystano materiał silikonowo-hydrożelowy Samfilcon A o wyjątkowo wysokiej tlenotransmisyjności. Zastosowanie technologii MoistureSeal umożliwiło zachowanie wysokiej zawartości wody. Soczewki Ultra dostępne są zarówno w wersji sferycznej (na krótkowzroczność i nadwzroczność), jak i multifokalnej (na prezbiopię). Ich asferyczna optyka pozwala widzieć wyraźnie nawet przy niedostatecznym oświetleniu.

Plusy soczewek Ultra

Soczewki Ultra mają wiele zalet: skutecznie korygują wadę wzroku, są wyjątkowo wygodne, zawierają dużo wody, a do tego świetnie przepuszczają tlen. Poziom tlenotransmisyjności wynosi 163 Dk/t, a uwodnienia 46%.Takie połączenie zapewnia komfort utrzymujący się przez wiele godzin, nawet gdy nasze oczy narażone są na działanie komputera. Dodatkowo wygodę zapewnia niski moduł sztywności, dzięki któremu soczewki są praktycznie niewyczuwalne. Szkła są zabarwione na jasnoniebiesko, co ułatwia ich zakładanie.

Dla kogo szkła kontaktowe Ultra?

Soczewki Ultra w zależności od rodzaju korygują 3 typy wad wzroku: krótkowzroczność, dalekowzroczność i prezbiopię (tzw. starczowzroczność). Będą świetnym wyborem dla osób, które spędzają wiele godzin przed ekranem komputerów, smartfonów lub innych urządzeń cyfrowych. Soczewki Ultra nadają się zarówno dla nowych, jak i doświadczonych użytkowników szkieł kontaktowych. 30-dniowy tryb wymiany będzie odpowiadał osobom, którym zależy na ekonomicznych rozwiązaniach.

Soczewki Ultra, które oferujemy:

Ultra - miesięczne soczewki w wersji podstawowej (sferycznej) dostępne w mocach plusowych i minusowych. Ich właściwości gwarantują komfort dla osób pracujących dużo przy komputerze. Soczewki dostępne w opakowaniach 3 szt. i 6 szt.

Ultra for Presbyopia - miesięczne soczewki kontaktowe w odmianie multifokalnej, czyli wieloogniskowej. Będą doskonałe dla osób po 40-45. roku życia, które są aktywne zawodowo i korzystają z urządzeń cyfrowych