Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
21 111

Płyny do soczewek kontaktowych Solo Care

Płyn SoloCare Aqua to rewolucyjne rozwiązanie pielęgnacyjne do wszystkich miękkich soczewek kontaktowych. Zastosowanie technologii Hydrolock pozwala na maksymalne nawilżenie soczewek przez wiele godzin, dzięki czemu marka zawdzięcza wciąż rosnącą popularność wśród użytkowników soczewek kontaktowych na całym świecie.

Płyny SoloCare Aqua to wielofunkcyjne rozwiązanie dla kompleksowej pielęgnacji, zapewniającej odpowiednie czyszczenie, dezynfekcję, przechowywanie oraz wysokie nawilżenie. Pielęgnacyjny płyn SoloCare Aqua w swoim składzie posiada prowitaminę B5, wspomagającą skuteczne nawilżanie powierzchni soczewek.

Więcej ›

Sprawdź nasze Solo Care

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Technologia Hydrolock gwarancją wysokiego nawilżenia soczewek kontaktowych

Dobrze nawilżona soczewka jest lepiej przyswajalna przez nasze oczy, dzięki czemu czujemy się w niej komfortowo i bezpiecznie nawet przez wiele godzin. Nic tak nie rozprasza uwagi, jak soczewka ocierająca się o powierzchnię naszych oczu. Dzięki płynowi SoloCare Aqua, każdy może skutecznie pozbyć się tego problemu.

Receptura płynu SoloCare Aqua jest oparta na rewolucyjnej technologii Hydrolock oraz użyciu Prowitaminy B5 i Sorbitolu, który skutecznie zatrzymuje wilgoć. Wysokie nawilżenie soczewek uzyskane podczas pielęgnacji płynem SoloCare Aqua pomaga cieszyć się pełnym komfortem nawet podczas kilkugodzinnego przenoszenia szkieł kontaktowych.

Płyn Solo Care Aqua z pojemniczkiem antybakteryjnym MicroBlock

Płyn SoloCare Aqua dostaniemy w zestawie z antybakteryjnym pojemniczkiem zawierającym bakteriobójcze jony srebra. System MicroBlock użyty podczas produkcji pojemniczka dołączonego do płynu, pozwala na kompleksową dezynfekcję soczewek kontaktowych. Umieszczając nasze szkła kontaktowe w pojemniczku z systemem MicroBlock pozbędziemy się wszelkich bakterii i wirusów, które mogą się przedostać na powierzchnię soczewki w czasie jej użytkowania.

Jak używać płynu Solo Care Aqua?

Istnieją dwa sposoby na pielęgnację soczewek przy użyciu płynu SoloCare Aqua firmy Menicon:

  • Nie wymagający mechanicznego czyszczenia i spłukiwania soczewki. W tym przypadku wystarczy, że umieścisz swoje szkła kontaktowe na 4 godziny w pojemniczku wypełnionym płynem.
  • Standardowe czyszczenie i płukanie soczewki przez 5 minut. Już po tak krótkim okresie Twoje soczewki będą w pełni przydatne do użycia, zapewniając Ci maksymalny komfort ich noszenia.

W naszym sklepie internetowym możesz kupić płyn SoloCare Aqua w różnych wersjach:

Na naszej stronie znajdziesz również wiele zestawów zawierających płyny SoloCare Aqua, dzięki czemu zaoszczędzisz i zapewnisz swoim oczom profesjonalną ochronę na dłużej.

Dlaczego warto wybrać płyn SoloCare Aqua?

Decydując się na płyn SoloCare Aqua otrzymasz wysokiej jakości wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych, który pozwoli Ci uzyskać:

  • Wysokie nawilżenie soczewki dzięki zastosowaniu systemu Hydrolock i zawartości Prowitaminy B5.
  • Płyn do wszystkich soczewek miękkich dostępnych na rynku.
  • Wielofunkcyjną pielęgnację swoich szkieł kontaktowych.
  • Pełną higienę.
  • Płyn usuwający nawet bardzo groźne wirusy i bakterie.
  • Antybakteryjny pojemnik na soczewki wyposażony w jony srebra.

Dodatkowo z myślą o naszych klientach, którzy często przemieszczają się różnymi środkami transportu, stworzyliśmy podręczny zestaw SoloCare Aqua z kosmetyczką w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.