Blink

Nawilżające krople do oczu to często atrybut osób noszących soczewki kontaktowe, ale nie tylko. Pozwalają zmniejszyć dyskomfort związany np. z długotrwałym noszeniem soczewek, który pojawia się pod koniec dnia. Krople przynoszą ulgę suchym i zmęczonym oczom oraz pomagają eliminować objawy, takie jak pieczenie, zaczerwienienie i nadmierne łzawienie. Jedną z marek kropli do oczu dostępnych w naszym sklepie jest blink.

Więcej ›

Krople do oczu mogą być stosowane przy różnych dolegliwościach związanych z narządem wzroku. Sprawdzają się np. podczas alergii, zapalenia spojówek czy zespołu suchego oka. W naszym sklepie dostępne są krople nawilżające, które można kupić bez recepty. Takie preparaty pozwalają zmniejszyć dyskomfort związany z noszeniem soczewek, łagodzą podrażnienia oraz pomagają pozbyć się pieczenia, swędzenia i zaczerwienienia oczu, a także nieprzyjemnego uczucia piasku pod powiekami.

Dla kogo krople blink?

Krople blink produkowane przez Johnson & Johnson polecane są wszystkim osobom, które odczuwają suchość i zmęczenie oczu. Są doskonałym rozwiązaniem dla pacjentów noszących soczewki kontaktowe, osób pracujących przy komputerze lub często przebywających w klimatyzowanych bądź ogrzewanych pomieszczeniach. Dostępne są aż 3 rodzaje, a więc każdy znajdzie dla siebie odpowiedni produkt. Krople blink contacts powstały z myślą o użytkownikach soczewek, którzy pod koniec dnia odczuwają dyskomfort (ich aplikacja nie wymaga wcześniejszego zdejmowania szkieł). Krople blink intensive z hialuronianem sodu będą idealne do oczu suchych i podrażnionych. Z kolei blink intensive plus to krople o żelowej konsystencji, której dłużej utrzymują się na oku, zapewniając skuteczniejsze nawilżenie.

Jak używać kropli do oczu blink?

Kropli do oczu używamy zgodnie z zaleceniami specjalisty (okulisty lub optometrysty) oraz instrukcją dołączoną do opakowania. Należy również przestrzegać daty ważności preparatu oraz terminu przydatności do użycia od momentu otwarcia buteleczki. Jeśli stosowanie kropli nie będzie przynosić rezultatów, a więc objawy nie ustąpią lub będą się nasilać, należy niezwłocznie zgłosić się do specjalisty.