Barnaux - Krople do oczu i akcesoria

Firma Barnaux zyskała dużą popularność wśród pacjentów używających soczewek kontaktowych ze względu na ofertę składającą się wyłącznie z biokompatybilnych produktów. Soczewki, płyny pielęgnacyjne oraz krople do oczu wytworzone przez producenta nie zawierają konserwantów oraz nie wywołują reakcji alergicznych.

Więcej ›

Posiadają certyfikat zgodności z Dyrektywą Europejską dotyczącą wyrobów medycznych numer 93/42/EWG. Są sterylne oraz testowane pod względem ochrony zdrowia oczu i soczewek kontaktowych. Składniki w produktach dobierane są bardzo starannie – nie wykorzystuje się żadnego z nich bez uprzedniego potwierdzenia jego skutecznego działania.

Dlaczego warto stosować krople do oczu Barnaux?

Krople do oczu Barnaux – EYEYE Hydraclair wyposażone są w prowitaminę B5, która odżywia i pielęgnuje oczy. Dozowana jest ona przez system Hydraflex, a o jej zapotrzebowaniu decydują nasze oczy. Prowitamina B5 dodatkowo wzmacnia zdolność rogówki do samoodbudowy, a same krople EYEYE idealnie przylegają do rogówki, wzmacniając film łzowy. Preparat cechuje się odżywczymi, ochronnymi oraz pielęgnującymi właściwościami. Przyniesie ulgę zmęczonym, podrażnionym i piekącym oczom. Dodatkowo występuje w dwóch wariantach: buteleczce o objętości 15 ml oraz jednorazowych ampułkach.

Kto powinien używać kropli Barnaux?

Krople przeznaczone głównie dla użytkowników soczewek kontaktowych, gdyż to oni najczęściej borykają się z podrażnieniami oczu. Klimatyzowane lub ogrzewane pomieszczenia, suche powietrze w samolocie czy samochodzie – to wszystko powoduje zaburzenia w naszym filmie łzowym. A kiedy nasze oczy są niedostatecznie nawilżone, obecność soczewki zaczyna nas drażnić – dochodzi do tarcia pomiędzy powieką a kontaktami. Oprócz tego krople są znakomitym rozwiązaniem dla alergików lub osób zmagających się z problemem suchych oczu. To właśnie często im specjalista zaleca regularne stosowanie kropli do oczu Barnaux przy równoczesnym stosowaniu szkieł kontaktowych.