Filtry

Filtruj według

Kategorie
więcej ... mniej
Cena
58 144
Manufacturers

Soczewki Biomedics

Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje szeroki wybór soczewek kontaktowych, płynów pielęgnacyjnych i akcesoriów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment był zróżnicowany i przeznaczony dla pacjentów zmagających się z różnymi wadami wzroku, a także z różnymi wymaganiami dotyczącymi właściwości soczewek i akcesoriów. Jedną z dostępnych u nas marek szkieł kontaktowych jest Biomedics.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki Biomedics

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Soczewki Biomedics

Marka Biomedics należy do firmy CooperVision - jednego z czołowych producentów szkieł kontaktowych na świecie. Soczewki Biomedics są jednodniowe, a więc przeznaczone do użytku jednorazowego. Dzięki temu nie ma konieczności ich czyszczenia. Biomedics to soczewki hydrożelowe, wykonane ze specjalnego materiału o wysokiej zawartości wody. Dzięki temu soczewki mają odpowiedni poziom nawilżenia, podnosząc tym samym komfort użytkowania. Sferyczne soczewki Biomedics 1 day Extra dostępne są w mocach plusowych i minusowych, a więc mogą z nich korzystać osoby z krótkowzrocznością lub nadwzrocznością. Dostępne są także toryczne Biomedics 1 day Extra toric na astygmatyzm.

Plusy soczewek Biomedics

Soczewki Biomedics 1 day Extra mają wiele zalet: skutecznie korygują wadę wzroku, są wyjątkowo wygodne, dobrze uwodnione i mają cienkie krawędzie ułatwiające odpowiednie dopasowanie do oka. Soczewki wyprodukowane zostały z materiału hydrożelowego Ocufilcon D o zawartości wody 55%, dzięki czemu nie wysychają i nie powodują dyskomfortu nawet pod koniec dnia. Soczewki Biomedics pozwalają czuć się swobodnie - praktycznie zapominamy, że mamy je na oku. Ważną zaletą jest także cena - są to jedne z tańszych markowych soczewek jednodniowych.

Dla kogo szkła kontaktowe Biomedics?

Soczewki Biomedics w zależności od rodzaju korygują 3 typy wad wzroku: krótkowzroczność, dalekowzroczność i astygmatyzm. Będą dobrym wyborem zarówno dla nowych, jak i długoletnich użytkowników szkieł kontaktowych. Nadają się do noszenia codziennego oraz okazjonalnego. Jednodniowy tryb wymiany jest najwygodniejszy, ponieważ nie wymaga pielęgnacji soczewek, co na pewno docenią osoby zabiegane, które nie mają na to czasu. Soczewki Biomedics polecane są też osobom aktywnym fizycznie i zawodowo. Zwolennicy ekonomicznych rozwiązań z pewnością docenią ich niski koszt.

Soczewki Biomedics, które oferujemy:

Biomedics 1 day Extra - tanie, jednodniowe soczewki sferyczne wyprodukowane z materiału hydrożelowego o wysokim uwodnieniu, zapewniającym komfort użytkowania.

Biomedics 1 day Extra toric -  tanie, jednodniowe soczewki kontaktowe, ale w wersji torycznej, czyli korygującej astygmatyzm. Również wykonane z dobrze uwodnionego materiału hydrożelowego.