Płyny do soczewek kontaktowych Renu

Pielęgnujące płyny do soczewek marki ReNu to popularne produkty wśród tysięcy użytkowników na całym świecie. Są to preparaty wielofunkcyjne idealnie nadające się do czyszczenia, dezynfekcji oraz przechowywania miękkich soczewek kontaktowych. Płyn Renu został stworzony z myślą o wymagających użytkownikach szkieł korekcyjnych, dla których najważniejszym priorytetem jest pełne bezpieczeństwo i wysoki komfort oczu. Płyny firmy Baush&Lomb skutecznie usuwają osady białkowe oraz drobnoustroje, które mogą pojawić się na powierzchni soczewki w czasie ich codziennego użytkowania.

Więcej ›

Dlaczego warto używać płynu do soczewek kontaktowych?

Soczewki kontaktowe są świetnym i w pełni bezpiecznym sposobem na korekcję swoich wad wzroku, choć dzisiaj można ich używać również po to, aby podkreślić swój wzrok lub całkowicie zmienić kolor swoich oczu. Pamiętajmy jednak, iż soczewka ma bezpośredni kontakt z naszą rogówką i należy przestrzegać wszystkich zasad jej bezpiecznego użytkowania. Poprzez kontakt soczewki z naszą skórą, a także podczas noszenia mogą przedostać się na jej powierzchnię różnego rodzaju zabrudzenia, osady białkowe i tłuszcze, a także drobnoustroje.

Między innymi dlatego warto przestrzegać podstawowych zasad pielęgnacji swoich soczewek. Płyny marki ReNu stanowią kompletne rozwiązanie, które pomoże wam wyczyścić swoją soczewkę w prosty i szybki sposób. W tej chwili na rynku występują dwa rodzaje płynów ReNu, które doskonale radzą sobie z różnego rodzaju zabrudzeniami i bakteriami osadzającymi się na soczewce. Dodatkowo pielęgnacja szkieł kontaktowych przy pomocy ReNu doskonale nawilża soczewkę i zapobiega jej wysuszeniu przez cały dzień, co pomaga nam uchronić się przed schorzeniem znanym jako zespół suchego oka.

Poznaj Moc Pielęgnacji, jaką zapewniają płyny ReNu MultiPlus

Płyn do soczewek kontaktowych ReNu Multi Plus to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują rozwiązań kompleksowych. Płyn Bausch&Lomb swoje właściwości pielęgnujące i dezynfekujące zawdzięcza przede wszystkim takim składnikom jak:

  • Hydrante – jest to składnik, który niezwykle skutecznie usuwa białka nagromadzone na powierzchni soczewek, dzięki czemu znacząco poprawia higienę, komfort i bezpieczeństwo ich codziennego eksploatowania.
  • Dymed – składnik, który zapewnia pełną dezynfekcję płynu, skutecznie usuwający wszelkie drobnoustroje i bakterie.
  • Poloksamina – dzięki temu składnikowi poczujesz wyższy komfort noszenia soczewki już od pierwszych minut po jej założeniu. Odpowiada ona za wysokie nawilżenie soczewki oraz za jej dokładne czyszczenie.

Płyn Renu MultiPlus stosuje się również do przechowywania soczewki. Wystarczy, że pod koniec dnia napełnimy nim nasz pojemniczek na szkła i je w nim zanurzymy.

Na Kontaktowe.pl ReNu Multi Plus znajdziesz w dwóch dostępnych pojemnościach:

W naszym sklepie do każdego płynu Renu MultiPlus dołączamy specjalny pojemniczek do bezpiecznego przechowywania soczewek kontaktowych.

Możesz też skorzystać ze stworzonych przez nas specjalnie dla Ciebie zestawów płynów ReNu Multiplus, dzięki czemu zaoszczędzisz kupując zapas płynu na dłużej.

Płyn ReNu MPS...czyli idealne rozwiązanie dla wrażliwych oczu

Płyn ReNu MPS został stworzony przez koncern Bausch&Lomb z myślą o osobach z wyjątkowo wrażliwymi oczami. Dzięki zawartym składnikom takim jak Dymed i Poloksamina, potrafią one doskonale czyścić, dezynfekować i nawilżać powierzchnię soczewki w taki sposób, aby zapewnić użytkownikom niespotykany komfort noszenia oraz świeżość oczu nawet podczas tzw. przenoszenia soczewki. Brak w jego składzie chlorheksydyny i thimerosalu powoduje, że jest to wyjątkowo łagodny płyn pielęgnacyjny do soczewek kontaktowych. Kupisz go w naszym sklepie w dwóch wariantach:

Na Kontaktowe.pl do każdego płynu ReNu MPS w prezencie otrzymasz antybakteryjny pojemniczek do jeszcze bezpieczniejszego przechowywania swoich soczewek kontaktowych.

Oczywiście możesz też skorzystać ze stworzonych przez nas zestawów zawierających płyny ReNu MPS, które pomogą Ci jeszcze bardziej zaoszczędzić swój czas i pieniądze.

Płyny ReNu to sprawdzone i polecane płyny do pielęgnacji szkieł kontaktowych, które pomogą Ci w codziennym czyszczeniu swoich soczewek, zapewniając najwyższy komfort i bezpieczeństwo.