Bausch&Lomb - Krople do oczu i akcesoria

Firma Bausch&Lomb jest jednym z najstarszych producentów soczewek kontaktowych, a najstarszym soczewek miękkich. Jest jednym z największych na świecie dostawców produktów okulistycznych.

Więcej ›

Sprawdź nasze Bausch&Lomb

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Początki firmy sięgają aż 1853 roku, kiedy to niemiecki imigrant John Jacob Bausch założył w Rochester niewielki salon optyczny. Dziś Bausch&Lomb znana jest najbardziej z produkcji szkieł kontaktowych oraz związanych z nimi akcesoriów. Wprowadziła na rynek trzy rodziny kontaktów: SofLensPureVision oraz BioTrue oraz rodziny płynów do soczewek ReNu i Boston. To również ona jest autorem popularnych i cieszących się dużym uznaniem na świecie kropli do soczewek Hyal Drop Multi.

Dlaczego warto stosować krople do oczu Bausch&Lomb?

Krople do oczu są głównie skierowane dla pacjentów borykających się z problemem suchości oczu. Są jednak często również doraźną pomocą dla wszystkich użytkowników soczewek kontaktowych. Przynoszą ulgę, kiedy przez przypadek podrażnimy oczy, przez długi czas pracujemy przed komputerem, czy dokucza nam klimatyzacja. Dobrze je mieć przy sobie, gdyż nawilżają oczy, a przy okazji zwilżają również soczewki kontaktowe, powodując większy komfort noszenia. Krople do oczu Bausch&Lomb nie zawierają konserwantów oraz nie wywołują reakcji alergicznych. Są całkowicie bezpieczne dla naszych oczu oraz łatwe w stosowaniu.

Kto powinien używać kropli do oczu Bausch&Lomb?

Krople będą odpowiednie dla wszystkich użytkowników soczewek kontaktowych. Ich dużą zaletą jest długi termin przydatności po otwarciu preparatu – aż 6 miesięcy. Wszystko za sprawą uniwersalnego mechanizmu pompki, który z kolei jest również bardzo wygodny. Krople do oczu Bausch&Lomb z pewnością przydadzą się osobom często korzystającym z ekranów oraz przebywających w trudnych warunkach otoczenia. Do nich zaliczają się pomieszczenia klimatyzowane lub ogrzewane oraz trudne warunki atmosferyczne (np. wiatr). Preparat może być użyteczny także podczas wakacji, gdy wystawiamy nasze oczy na ekspozycję słońca i szkodliwych promieni UV. Hyal Drop Multi na pewno przyniosą w takiej sytuacji ukojenie.