EyeSee - Krople do oczu i akcesoria

Krople do oczu są szczególnie popularnym produktem wśród użytkowników soczewek kontaktowych. Czy oznacza to, że noszenie kontaktów jest szkodliwe, skoro należy po ich użyciu stosować specjalne suplementy diety?

Więcej ›

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Raczej nie, preparaty te wspomagają jedynie prawidłowe działanie naszego narządu wzroku. Uzupełniają braki w zewnętrznej i wewnętrznej warstwie filmu łzowego, a także pozwalają odbudować uszkodzone warstwy rogówki. Preparat zapewnia długotrwałe uczucie nawilżenia oraz wytwarza warstwę ochronną na powierzchni oka. Chroni one je przed urazami spowodowanymi tarciem soczewki o powiekę w trakcie mrugania.

Dla kogo krople EYE SEE?

Krople przeznaczone są dla pacjentów noszących wszystkie rodzaje soczewek miękkich. Są kompatybilne ze wszystkimi kontaktami, niezależnie od tego przez jaką firmę zostały wyprodukowane. W szczególności polecane są osobom, które nadmiernie korzystają z ekranów, tzn. w pracy przez 8 h dziennie. Warto pamiętać, że smartfony oraz tablety to również ekrany i wpatrując się w nie, mrugamy ok. 5 razy rzadziej, co prowadzi co wysuszania gałki ocznej. Krople do oczu EYE SEE uzupełniają ubytki w filmie łzowym i stabilizują go. Dzięki temu nasze oczy pozostają nawilżone przez cały dzień.

Jak używać kropli do oczu EYE SEE?

Krople do oczu EYE SEE ważne są do 90 dni po otwarciu, po tym czasie nie należy ich używać. Mogą okazać się nieskuteczne, a ponadto wywołać niepożądane skutki. Nie zaleca się, aby używać preparatu nadmiernie, najlepiej stosować go jedynie w przypadkach rzeczywistego podrażnienia oczu. Jeśli te nas pieką, swędzą oraz są zaczerwienione, możemy objawy te zredukować poprzez zastosowanie kropli. Jeśli jednak objawy nie ustają, a wręcz przeciwnie, zaczynają się nasilać, musimy skonsultować się ze specjalistą. Być może nabawiliśmy się zapalenia spojówek lub rogówek, a takich schorzeń krople do oczu nie są w stanie wyleczyć. Do oczu należy zaaplikować 1-2 krople preparatu przez założeniem kontaktów lub po ich zdjęciu.