Horien - Krople do oczu i akcesoria

Horien to najbardziej znany w Polsce azjatycki producent soczewek kontaktowych oraz związanych z nimi akcesoriów. Mimo negatywnych skojarzeń z chińskimi, czy koreańskimi szkłami, które obecne są na różnego typu aukcjach internetowych, Horien zdobył popularność.

Więcej ›

Na jego korzyść przemawia niska cena oraz wysoka jakość produktów. Ponadto w ofercie firmy znajdziemy zarówno soczewki, jak i płyny pielęgnacyjne i krople do oczu. Te ostatnie są suplementem diety stosowanym w przypadku problemów z suchością oczu.

Dlaczego warto stosować krople do oczu Horien?

Krople do oczu Horien są doraźną pomocą dla wszystkich pacjentów noszących na co dzień soczewki kontaktowe. Niezależnie od tego, czy są to szkła wielokrotnego użytku, czy jednorazowe, możemy używać tego pomocnego preparatu. Nie służą one do pielęgnacji kontaktów, choć niewątpliwie posiadają funkcję nawilżającą, obejmującą nie tylko narząd wzroku, lecz również i szkła. Krople nie zawierają w swoim składzie konserwantów, ani substancji drażniących. Są w 100% bezpieczne dla oczu pacjenta i nie wywołują reakcji alergicznych. Uzupełniają luki w zewnętrznej oraz wewnętrznej części filmu łzowego, zwiększając przy tym komfort noszenia soczewek.

Kto powinien używać kropli Horien?

Preparat przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników miękkich soczewek kontaktowych, bez żadnych wyjątków. Znakomicie sprawdzi się u osób zmagających się z suchością oczu, zespołem suchego oka bądź alergią. Zawiera w swoim składzie hialuronian sodu, czyli substancję, która naturalnie występuje w filmie łzowym. Powoduje to delikatne i naturalne nawilżenie oczu pacjenta na wiele godzin. Krople można stosować przed założeniem szkieł, po ich zdjęciu lub w trakcie noszenia. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta. Na pewno ich użytkowanie należy rozważyć w przypadku częstego korzystania z ekranów oraz przebywania w klimatyzowanych i ogrzewanych pomieszczeniach.