Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij

Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
19 100
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej
Krzywizna
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe Evo2lution

Mamy w swojej szerokiej ofercie nie tylko najpopularniejsze soczewki kontaktowe, płyny pielęgnacyjne i akcesoria z całego świata. Dbamy o to, by nasz asortyment był zróżnicowany i przeznaczony dla każdego pacjenta zmagającego się z wadą wzroku. Znajdziesz u nas specjalistyczne soczewki kontaktowe, szkła o poszerzonych parametrach, trudno dostępne produkty. Oferujemy także szkła kontaktowe naszej marki, zaprojektowanej z myślą o potrzebach naszych klientów. Wprowadziliśmy na rynek brand evO2lution i możemy śmiało powiedzieć, że produkty spod jego szyldu są polecane zarówno przez pacjentów, jak i specjalistów.

Więcej ›

Soczewki evO2lution

Szkła mają miesięczny okres wymiany i wykonane są z materiału silikonowo-hydrożelowego. Służą do użytku wyłącznie w trybie dziennym. Charakteryzują się zachowaniem równowagi pomiędzy oddychalnością a uwodnieniem. Ich przepuszczalność tlenu wynosi aż 161 Dk/t, natomiast uwodnienie 40%. Takie połączenia rzadko się zdarzają, gdyż producenci zwykle zamierzają osiągnąć albo wysoki parametr odpowiedzialny za nawilżenie, albo za transmisję tlenu. Obserwując potrzeby naszych klientów, zaobserwowaliśmy jednak, że jest wiele osób, którym zależy na zachowaniu obydwu parametrów. Są to na przykład osoby pracujące przed ekranami lub przebywające w wymagających warunkach otoczenia. Oczy wymagają w takich sytuacjach zarówno wysokiej tlenoprzepuszczalności, jak i stałego nawilżenia.

Plusy soczewek evO2lution

Soczewki odznaczają się niską adhezją bakteryjną, co oznacza, że zapobiegają przedostawaniu się do naszych oczu bakterii oraz zanieczyszczeń. Redukują osadzenie się na powierzchni białek, lipidów, czy pozostałości po makijażu. To zaś przekłada się na komfort użytkowania, a także na bezpieczeństwo. Kolejną zaletą soczewek evO2lution jest unikalny profil krawędzi, który pomaga uzyskać jednakowy kształt i grubość w całym zakresie dostępnych mocy. Zapobiega to ewentualnemu nieprzyjemnemu uczuciu piasku w oczach oraz tarcia soczewki o powiekę.

Dla kogo są szkła kontaktowe evO2lution?

Soczewki przeznaczone są zarówno dla długoletnich użytkowników szkieł kontaktowych, jak i nowicjuszy. Odznaczają się optymalnym modułem sztywności, który ułatwia zakładanie i zdejmowanie soczewek. Wpływa dodatkowo na dopasowywanie się do kształtu gałki ocznej niemal każdego pacjenta. Kontakty wymagają użycia płynów pielęgnacyjnych oraz utrzymywania bezwzględnej higieny. Warunkuje to ich miesięczny okres użytkowania – jeśli zaniechalibyśmy któregokolwiek elementu pielęgnacji szkieł, narażamy się na ryzyko. Soczewki sprawdzą się u osób pracujących przed ekranami oraz przebywającymi w trudnych warunkach otoczenia.

Soczewki evO2lution, które oferujemy:

EVO2LUTION MONTHLY LENSES – silikonowo-hydrożelowe soczewki o miesięcznym trybie wymiany. Przeznaczone do użytku w trybie dziennym. Odznaczają się wysoką tlenoprzepuszczalnością (161 Dk/t) oraz uwodnieniem (40%).