Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
4 154
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej
Krzywizna
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe Evo2lution

Mamy w swojej szerokiej ofercie najpopularniejsze soczewki kontaktowe, płyny pielęgnacyjne i akcesoria z całego świata. Dbamy o to, by nasz asortyment był zróżnicowany i przeznaczony dla każdego pacjenta zmagającego się z wadą wzroku. Znajdziesz u nas specjalistyczne soczewki kontaktowe, szkła o poszerzonych parametrach, trudno dostępne produkty. Oferujemy także szkła kontaktowe naszej marki, zaprojektowanej z myślą o potrzebach naszych klientów. Wprowadziliśmy na rynek brand evO2lution i możemy śmiało powiedzieć, że produkty spod jego szyldu są polecane zarówno przez pacjentów, jak i specjalistów.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki evO2lution

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-12 z 23 pozycji

Soczewki evO2lution

W rodzinie soczewek marki evO2lution znajdują się obecnie 2 rodzaje produktów: evO2lution monthly lenses oraz evO2lution one day. Pierwsze z nich mają miesięczny okres wymiany i wykonane są z materiału silikonowo-hydrożelowego. Służą do użytku wyłącznie w trybie dziennym. Charakteryzują się zachowaniem równowagi pomiędzy oddychalnością a uwodnieniem. Ich przepuszczalność tlenu wynosi aż 161 Dk/t, natomiast uwodnienie 40%. Takie połączenia rzadko się zdarzają, gdyż producenci zwykle zamierzają osiągnąć albo wysoki parametr odpowiedzialny za nawilżenie, albo za transmisję tlenu. Obserwując potrzeby naszych klientów, zaobserwowaliśmy jednak, że jest wiele osób, którym zależy na zachowaniu obydwu parametrów. Są to na przykład osoby pracujące przed ekranami lub przebywające w wymagających warunkach otoczenia. Oczy wymagają w takich sytuacjach zarówno wysokiej tlenoprzepuszczalności, jak i stałego nawilżenia. Natomiast evO2lution one day to szkła o jednodniowym trybie wymiany. Wykonano je z materiału hydrożelowego o dużym uwodnieniu na poziomie 58%, co gwarantuje odpowiednie nawilżenie przez cały dzień. Są wyjątkowo miękkie, łatwo dopasowują się do gałki ocznej, a także zawierają filtr UV, chroniący przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.

Plusy soczewek

Soczewki evO2lution monthly lenses odznaczają się niską adhezją bakteryjną, co oznacza, że zapobiegają przedostawaniu się do naszych oczu bakterii oraz zanieczyszczeń. Redukują osadzenie się na powierzchni białek, lipidów czy pozostałości po makijażu. To zaś przekłada się na komfort użytkowania, a także na bezpieczeństwo. Kolejną ich zaletą jest unikalny profil krawędzi, który pomaga uzyskać jednakowy kształt i grubość w całym zakresie dostępnych mocy. Zapobiega to ewentualnemu nieprzyjemnemu uczuciu piasku w oczach oraz tarcia soczewki o powiekę. Z kolei największą zaletą szkieł evO2lution one day jest zdolność do utrzymywania wysokiego nawilżenia przez cały dzień. Oprócz tego są wyjątkowo miękkie, co zapewnia komfortowe użytkowanie.

Dla kogo?

Soczewki przeznaczone są zarówno dla długoletnich użytkowników szkieł kontaktowych, jak i nowicjuszy. Specjalnie przystosowano je do łatwego zakładania i zdejmowania. W dodatku dopasowują się do kształtu gałki ocznej niemal każdego pacjenta. Kontakty evO2lution monthly lenses sprawdzą się u osób pracujących przed ekranami oraz przebywającymi w trudnych warunkach otoczenia. Wymagają użycia płynów pielęgnacyjnych oraz utrzymywania bezwzględnej higieny. Warunkuje to ich miesięczny okres użytkowania – jeśli zaniechalibyśmy któregokolwiek elementu pielęgnacji szkieł, narażamy się na ryzyko. Za to soczewki evO2lution one day polecane są dla osób ceniących wygodę, ponieważ nie wymagają dodatkowej pielęgnacji. Chętnie sięgają po nie sportowcy, a także alergicy oraz osoby o wrażliwych oczach. 

Soczewki evO2lution, które oferujemy:

EVO2LUTION MONTHLY LENSES – silikonowo-hydrożelowe soczewki o miesięcznym trybie wymiany. Przeznaczone do użytku w trybie dziennym. Odznaczają się wysoką tlenoprzepuszczalnością (161 Dk/t) oraz uwodnieniem (40%).

EVO2LUTION ONE DAY – hydrożelowe soczewki do użytku jednorazowego wyposażone w filtr UV. Charakteryzują się wysoką zawartością wody na poziomie 58%.

Soczewki kontaktowe do korekcji zdrowego wzroku oraz płyny do ich pielęgnacji marki evO2lution, producent Menicon Co. Ltd
Instrukcja użytkowania: www.kontaktowe.pl/instrukcje
Podmiot prowadzący reklamę: Salony Optyczne Online sp. z o.o.
Upoważniony przedstawiciel: Salony Optyczne Online sp. z o.o.