Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij

Przyssawki do soczewek kontaktowych

To ciekawe akcesorium nie jest używane przez wszystkich pacjentów noszących na co dzień szkła kontaktowe. Stanowi swego rodzaju ułatwienie dla tych, którzy nie radzą sobie jeszcze ze sprawną aplikacją soczewek. Jeśli dla kogoś zakładanie oraz zdejmowanie kontaktów za pomocą przyssawki jest wygodniejsze niż tradycyjne, nie ma żadnych przeciwwskazań, by korzystać z tego sposobu.

Więcej ›

Sprawdź nasze Przyssawki do soczewek

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Przyssawki są wykonane z całkowicie bezpiecznych materiałów, a procedura ich użycia nie naraża zdrowia oczu pacjenta. Oferujemy przyssawki do soczewek twardych oraz miękkich.

Przyssawki do soczewek – sposób użycia

Mimo że przyssawka może dla niektórych wyglądać nieco niebezpiecznie, jest jednocześnie łatwa i bezpieczna w użyciu. Służy do zakładania oraz zdejmowania soczewek kontaktowych. Aby za jej pomocą zaaplikować szkła na oczy, należy chwycić za trzon przyssawki, a następnie zassać soczewkę końcówką w kształcie dysku. Potem wystarczy umieścić ją na oku i gotowe. Podobnie postępujemy w przypadku zdejmowania kontaktów z oczu.