Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
36 185
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe Clariti

Firma CooperVision jest jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów soczewek kontaktowych. Kieruje się ideą, która głosi, że nie ma na świecie pary oczu, dwóch pacjentów i dwóch dni, które byłyby jednakowe. Z tego względu ich światowej klasy produkty są przeznaczone zarówno dla typowych przypadków, jak i tych trudnych. CooperVision specjalizuje się w produkcji soczewek torycznych, multifokalnych oraz stosowanych przy suchości oczu. Szeroka gama szkieł kontaktowych powstała przy użyciu innowacyjnych materiałów oraz rozwiązań optycznych. Efektem tego jest wprowadzenie na rynek rodziny soczewek clariti.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki Clariti

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Soczewki Clariti

Soczewki przeznaczone są do korekcji krótkowzroczności, nadwzroczności, astygmatyzmu oraz prezbiopii. Wykonane są z silikonowego hydrożelu, wysoko tlenoprzepuszczalnego. Szkła posiadają miesięczny lub jednodniowy okres wymiany i zapewniają doskonały komfort przez cały dzień użytkowania. Służą jedynie do noszenia w trybie dziennym. Posiadają filtr chroniący przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB, co sprzyja przebywaniu w soczewkach na świeżym powietrzu. Są uwodnione w 56%, co daje znakomitą równowagę pomiędzy przepuszczalnością tlenu, a dużą zawartością wody. Dzięki temu szkła kontaktowe zapewniają oczom optymalny komfort i zdrowie.

Plusy soczewek

W konstrukcji soczewek wykorzystano technologię AquaGen, która zapewnia stałe nieustanne nawilżanie w trakcie ich noszenia. W połączeniu z zawartością wody na poziomie 56% komfort użytkowania soczewek jest dużo większy niż w przypadku innych szkieł kontaktowych. Nasze oczy pozostają zdrowe i nieprzekrwione przez cały dzień. Użytkownicy soczewek na pewno docenią jeszcze jedną szczególną właściwość – niezwykle cienką i precyzyjną krawędź. Ta cecha powoduje oczywiście lepsze dopasowywanie się szkieł do gałki ocznej pacjenta.

Dla kogo?

Soczewki przeznaczone są dla krótkowidzów, dalekowidzów, astygmatyków oraz osób cierpiących na starczowzroczność. Szkła o miesięcznym okresie wymiany najlepiej posłużą stałym użytkownikom, jednodniowe - okazjonalnym. Soczewki miesięczne wymagają restrykcyjnej pielęgnacji, stosowania się do terminów przydatności (szkieł, płynu, pojemnika antybakteryjnego). Z tego względu są nieco trudniejsze w użytkowaniu niż jednodniowe. Jeśli ktoś jednak nosi soczewki codziennie (lub prawie), stanie się to dla niego rutyną. Kontakty clariti są też doskonałą opcją dla osób narażonych na ekspozycję na słońce, gdyż posiadają filtr UVA i UVB.

Soczewki clariti, które oferujemy:

CLARITI 1DAY – soczewki silikonowo-hydrożelowe jednodniowe korygujące krótkowzroczność i dalekowzroczność.

CLARITI TORIC – soczewki silikonowo-hydrożelowe miesięczne korygujące astygmatyzm.

CLARITI ELITE – soczewki miesięczne silikonowo-hydrożelowe przeznaczone do użytku w trybie dziennym.

CLARITI XR TORIC – soczewki miesięczne toryczne o poszerzonych parametrach.

CLARITI 1DAY MULTIFOCAL – soczewki jednodniowe multifokalne. Cechują się wysokim uwodnieniem i optymalną tlenoprzepuszczalnością.

CLARITI MULTIFOCAL – miesięczne soczewki multifokalne. Przeznaczone do użytku w trybie dziennym.