Renu - Krople do oczu i akcesoria

Nawilżające krople do oczu to środek, po który sięgają często osoby noszące soczewki kontaktowe, ale nie tylko. Pozwalają zmniejszyć dyskomfort związany np. z długotrwałym noszeniem soczewek, który pojawia się pod koniec dnia. Krople przynoszą ulgę suchym i zmęczonym oczom oraz pomagają wyeliminować dokuczliwe objawy, takie jak pieczenie, zaczerwienienie i nadmierne łzawienie. Jedną z marek kropli do oczu dostępnych w naszym sklepie jest ReNu.

Więcej ›

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Krople do oczu mogą być stosowane przy różnych dolegliwościach związanych z narządem wzroku. Sprawdzają się np. podczas alergii, zapalenia spojówek czy zespołu suchego oka. W naszym sklepie dostępne są krople nawilżające, które można kupić bez recepty. Takie preparaty pozwalają zmniejszyć dyskomfort związany z noszeniem soczewek, łagodzą podrażnienia oraz pomagają pozbyć się pieczenia, swędzenia i zaczerwienienia oczu, a także nieprzyjemnego uczucia piasku pod powiekami.

Dla kogo krople ReNu?

Krople ReNu firmy Bausch&Lomb polecane są wszystkim osobom, które odczuwają suchość i zmęczenie oczu. Są doskonałym rozwiązaniem dla pacjentów noszących soczewki kontaktowe, osób pracujących wiele godzin przed ekranem lub przebywających w klimatyzowanych bądź ogrzewanych pomieszczeniach. Przynoszą szybką ulgę i wspomagają prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku. Ich skład jest łagodny, dzięki czemu nadają się dla alergików i osób z nadwrażliwością oczu. Marka ReNu obejmuje 1 rodzaj nawilżających kropli do oczu - ReNu MultiPlus Lubricating & Rewetting Drops.

Jak używać kropli do oczu ReNu?

Krople do oczu ReNu są bardzo proste i wygodne w użyciu. Ich aplikacja nie wymaga wcześniejszego zdejmowania soczewek kontaktowych. Krople ReNu MultiPlus należy stosować zgodnie z zaleceniami specjalisty oraz instrukcją dołączoną do opakowania. Należy również pamiętać o przestrzeganiu daty ważności preparatu oraz terminu przydatności do użycia od momentu otwarcia opakowania. Jeśli stosowanie kropli nie będzie przynosić rezultatów, a więc objawy nie ustąpią lub będą się nasilać, należy niezwłocznie zgłosić się do specjalisty.