Filtry

Filtruj według

Cena
20 240
Manufacturers

Wyprzedaż

Strefa wyprzedaży w sklepie kontaktowe.pl to miejsce, gdzie można kupić soczewki w mocno obniżonych cenach. Warto tutaj zaglądać i korzystać z okazji, ponieważ obniżki sięgają nawet kilkudziesięciu procent!

Więcej ›

Sprawdź nasze Wyprzedaż

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-12 z 33 pozycji

Dlaczego produkty są tutaj tak tanie? Soczewki kontaktowe z wyprzedaży mają zazwyczaj krótszą datę ważności lub drobne uszkodzenia opakowań (powód wyprzedaży opisany jest na stronie każdego produktu). Można tutaj również znaleźć ostatnie sztuki soczewek, które nie są już produkowane lub została zmieniona ich szata graficzna. Zapewniamy jednak, że wszystkie sprzedawane przez nas produkty są oryginalne, pełnowartościowe i bezpieczne dla naszych oczu. Znajdują się tutaj wyłącznie szkła kontaktowe znanych marek, takich jak Acuvue, SofLens, Air Optix, Dailies, FreshLook i wiele innych.

Kupując soczewki na wyprzedaży można naprawdę sporo zaoszczędzić, dlatego zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą. Nie warto zwlekać, ponieważ produkty dostępne są w ograniczonej ilości i szybko znikają z naszego sklepu. Jeśli jednak Twoich soczewek nie ma w strefie wyprzedaży lub dana moc nie jest w tej chwili dostępna, sprawdź naszą regularną ofertę - tam również czekają ciekawe promocje i rabaty!