Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij

Filtry

Filtruj według

Cena
0 190
Manufacturers

Wyprzedaż

Strefa wyprzedaży w sklepie kontaktowe.pl to miejsce, gdzie można kupić soczewki w mocno obniżonych cenach. Warto tutaj zaglądać i korzystać z okazji, ponieważ obniżki sięgają nawet kilkudziesięciu procent!

Więcej ›

Sprawdź nasze Wyprzedaż

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-12 z 28 pozycji

Dlaczego produkty są tutaj tak tanie? Soczewki kontaktowe z wyprzedaży mają zazwyczaj krótszą datę ważności lub drobne uszkodzenia opakowań (powód wyprzedaży opisany jest na stronie każdego produktu). Można tutaj również znaleźć ostatnie sztuki soczewek, które nie są już produkowane lub została zmieniona ich szata graficzna. Zapewniamy jednak, że wszystkie sprzedawane przez nas produkty są oryginalne, pełnowartościowe i bezpieczne dla naszych oczu. Znajdują się tutaj wyłącznie szkła kontaktowe znanych marek, takich jak Acuvue, SofLens, Air Optix, Dailies, FreshLook i wiele innych.

Kupując soczewki na wyprzedaży można naprawdę sporo zaoszczędzić, dlatego zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą. Nie warto zwlekać, ponieważ produkty dostępne są w ograniczonej ilości i szybko znikają z naszego sklepu. Jeśli jednak Twoich soczewek nie ma w strefie wyprzedaży lub dana moc nie jest w tej chwili dostępna, sprawdź naszą regularną ofertę - tam również czekają ciekawe promocje i rabaty!