Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
54 166
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej
Krzywizna
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe Miru

Japońska firma Menicon zajmuje się produkcją artykułów kontaktologicznych. W jej ofercie znajdziemy między innymi soczewki kontaktowe Miru oraz płyny do pielęgnacji szkieł SoloCare Aqua. Szkła kontaktowe Miru każdego dnia pomagają pacjentowi widzieć świat od nowa.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki Miru

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Rozjaśniają obraz, wyostrzają zmysły, wzmagają intensywność. „Miru” z japońska oznacza „widzieć” i taka jest główna idea tej marki – zapewnić idealne widzenie, zachowując 100% bezpieczeństwa. Zdrowie, widzenie oraz komfort – to wyznaczniki, którymi kierował się Menicon przy produkcji rodziny Miru.

Opis soczewek Miru

Soczewki wykonane są z materiału silikonowo-hydrożelowego. Korygują takie wady wzroku jak krótkowzroczność i dalekowzroczność. W ofercie marki znajdziemy szkła jednodniowe: Miru 1Day oraz miesięczne: Miru 1Month. Przeznaczone są wyłącznie do użytku dziennego. Szkła jednodniowe posiadają wyjątkowo eleganckie, designerskie pudełko, które wyróżnia soczewki na tle innych nawet z zewnątrz. Zapakowane są zaś w nowatorskie ultra-cienkie 1-milimetrowe opakowanie z bardzo łatwym i przejrzystym mechanizmem otwierania. Eliminuje to irytującą konieczność poszukiwania soczewki w blistrze. Zarówno kontakty jednorazowe, jak i miesięczne, charakteryzują się unikalnymi, wręcz rewolucyjnymi właściwościami. To decyduje o tym, że produkty Miru znajdują się obecnie w czołówce miękkich soczewek kontaktowych.

Plusy soczewek

Największą zaletą tych soczewek jest fakt, iż są one zoptymalizowane nie tylko pod komfort użytkownika, lecz również pod dbałość o jego zdrowie. Wykazują przepuszczalność tlenu na niedościgłym poziomie 161 Dk/t, a dodatkowo są uwodnione aż w 40%. Tak wysoka oddychalność zapobiega męczeniu się oczu, które w przypadku otrzymywania niedostatecznej ilości tlenu, pod koniec dnia są nadwyrężone. Powierzchnia soczewek jest idealnie gładka, co w połączeniu ze znakomitą zwilżalnością powoduje, że soczewka swobodnie porusza się wraz z ruchem gałki ocznej. Miru wykonane są z najlepszych jakościowo, nowoczesnych materiałów. Technologia zastosowana przy produkcji szkieł sprawia, iż materiał ich wykonania redukuje przyrost osadów białkowych, tłuszczowych oraz drobnoustrojów.

Dla kogo?

Soczewki przeznaczone są dla niemalże wszystkich krótkowidzów i dalekowidzów. Niezależnie od tego, czy już od dawna stosują tę metodę korekcji wzroku, czy dopiero chcą ją rozpocząć, szkła będą odpowiednie. Są wygodne, łatwe w użyciu, poręczne, a ponadto uniwersalne – wykazujące się zarówno wysokim poziomem transmisji tlenu, jak i uwodnieniem. Z racji wysokiego wskaźnika przepuszczalności tlenu soczewki Miru sprawdzą się u wszystkich osób, które często korzystają z ekranów. Będą też rozwiązaniem dla tych, którzy przebywają w trudnych warunkach otoczenia, pracują do późna lub często prowadzą samochód.

Soczewki Miru, które oferujemy:

MIRU 1DAY – jednodniowe soczewki silikonowo-hydrożelowe korygujące krótko- i dalekowzroczność.

MIRU 1MONTH – miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe korygujące sferyczne wady wzroku. Przeznaczone do użytku w trybie dziennym.