Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij

Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
29 198
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej
Krzywizna
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe dwutygodniowe

Soczewki dwutygodniowe zapewniają wygodny, 2-tygodniowy system zmiany szkieł, higienę i komfort użytkowania dzięki nowoczesnym materiałom, z których są wykonane.

Tego rodzaju soczewki stanowią dobre rozwiązanie dla osób o oczach wrażliwych, które, nosząc innego typu szkła kontaktowe, uskarżają się często na niezbyt przyjemne uczucie suchości oczu.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Dwutygodniowe soczewki kontaktowe higieniczne rozwiązanie dla aktywnych

Soczewki w 2-tygodniowym trybie noszenia to rozwiązanie pośrednie między soczewkami jednodniowymi a soczewkami miesięcznymi. Jest to bardzo wygodne i higieniczne rozwiązanie - poszczególna para soczewek noszona jest stosunkowo krótko, dzięki czemu zapobiega długotrwałemu powstawaniu na jej powierzchni osadu białkowego.

Co istotne, możliwe jest również noszenie niektórych soczewek dwutygodniowych w trybie ciągłym, jednak w tym przypadku wymiany należy dokonać po tygodniu (po 7 dniach i nocach nieprzerwanego używania soczewek).

Nosząc soczewki dwutygodniowe Acuvue w trybie dziennym, musimy naturalnie pamiętać o ich codziennej właściwej pielęgnacji. Nie różni się ona niczym od czyszczenia pozostałych typów soczewek systematycznej wymiany.

Warto podkreślić, że wśród soczewek dwutygodniowych znajdziemy soczewki sferyczne, toryczne oraz kolorowe, które pozwolą nam na zmianę wizerunku.

Wybierz swoje ulubione soczewki na Kontaktowe.pl

Dodatkowo wszystkie dwutygodniowe soczewki kontaktowe są bardzo dobrze nawilżone i nadają się do całodniowego noszenia dla osób o wrażliwych oczach - szczególnie polecane są tutaj soczewki Acuvue Oasys oraz soczewki ACUVUE 2 firmy Johnson&Johnson.

Polecamy też soczewki Avaira firmy CooperVision zapewniające wyjątkowe natlenienie rogówki.