Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
34 302
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej
Krzywizna
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe Bausch&Lomb

Soczewki Bausch&Lomb od lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób zmagających się z wadami wzroku. W naszym sklepie internetowym z soczewkami kontaktowymi znajdują się szkła Bausch&Lomb dedykowane krótkowidzom, dalekowidzom, astygmatykom oraz osobom ze starczowzrocznością. Stosując je, użytkownicy zapewniają sobie korekcję wzroku oraz wyraźne widzenie w każdej odległości i dowolnej sytuacji, także podczas dużej aktywności fizycznej.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki Bausch&Lomb

Jest 38 produktów.

Pokazano 1-12 z 38 pozycji

Soczewki kontaktowe Bausch&Lomb

Soczewki Bausch&Lomb to produkty firmy będącej jednym z liderów na rynku okulistycznym. Przedsiębiorstwo to zajmuje się produkcją sprzętu medycznego, głównie akcesoriów i technologii optycznych. Zostało założone w 1853 roku przez dwóch Niemców: Johna Jacoba Bauscha oraz jego przyjaciela Henry’ego Lomba. Firma wyprodukowała pierwsze w Ameryce markowe szkła kontaktowe, a także przełomowe przeciwsłoneczne okulary dla żołnierzy I wojny światowej.

W 1937 roku to właśnie Bausch&Lomb wprowadziła na rynek markę Ray-Ban, która w 1999 roku została sprzedana włoskiej firmie Luxottica. W 1971 roku producent wprowadził na rynek pierwsze na świecie miękkie soczewki kontaktowe. Dziś pozostaje jednym z największych globalnych dostawców produktów okulistycznych.

Dla kogo szkła kontaktowe Bausch&Lomb?

W naszym sklepie z soczewkami znajdują się szkła Bauch&Lomb sferyczne (dedykowane krótkowidzom i dalekowidzom), toryczne (dedykowane astygmatykom), progresywne (dedykowane osobom zmagającym się ze starczowzrocznością). Są one dostępne w miesięcznym lub jednodniowym okresie wymiany, więc posłużą zarówno codziennym, jak i okazjonalnym użytkownikom kontaktów. Niektóre szkła PureVision występują również w wersji plano (0.00D), co pozwala na wykorzystanie ich jako opatrunku po zabiegach chirurgicznych oka.

Dzięki swoim właściwościom, dużemu nawilżeniu, wysokiej tlenoprzepuszczalności oraz budowie idealnie dostosowanej do kształtu oka, soczewki Bauch&Lomb mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez:

  • osoby prowadzące aktywny tryb życia oraz uprawiające sporty,
  • osoby, które przeznaczają niewiele czasu na sen, przez co borykają się z problemem suchych i podrażnionych oczu,
  • osoby, które dużo pracują, szczególnie w klimatyzowanych pomieszczeniach i przy ekranach komputerów,
  • osoby, które naturalnie mają suche i podrażnione oczy.

Soczewki Bausch&Lomb – szkła silikonowo-hydrożelowe

Wśród soczewek kontaktowych, produkty wykonane z miękkiego oraz odpowiednio nawilżonego materiału silikonowo-hydrożelowego są najchętniej wybierane przez osoby z wadami wzroku. Łatwiej dostosowują się one do oka, ich aplikacja jest przyjemniejsza i nie sprawiają one dyskomfortu w czasie stosowania. Firma Bausch&Lomb ma w swojej szerokiej ofercie soczewki silikonowo-hydrożelowe, w atrakcyjnych cenach.

W szkłach kontaktowych Bausch&Lomb znajduje się wysoki procent nawodnienia, co wpływa pozytywnie na nawilżenie oka. Przepływ tlenu też jest duży, co zapewnia komfortowe użytkowanie, nawet przy ciągłym noszeniu soczewek.

Soczewki kontaktowe Bausch&Lomb – zalety

Soczewki Bauch&Lomb są tworzone z troską o komfort i wyraźne widzenie. Dzięki produktom najwyższej jakości zyskali oni popularność początkowo w Stanach Zjednoczonych, kolejno na całym świecie. Do najważniejszych zalet ich szkieł kontaktowych należą:

  • zapobieganie wysuszaniu oka,
  • łagodzenie niedogodności związanych z suchym okiem lub częstym przebywaniem w pomieszczeniu z suchym powietrzem,
  • optymalne dotlenianie oczu,
  • komfortowe noszenie, dzięki zastosowaniu cienkiego oraz delikatnego materiału soczewki są niemalże niewyczuwalne,
  • łatwa aplikacja oraz ściąganie,
  • korekta najbardziej popularnych wad wzroku.

Oferta soczewek – sklep internetowy kontaktowe.pl

Soczewki kontaktowe firmy Bauch&Lomb są dostępne na rynku w postaci 4 marek. Każda z nich specjalizuje się w nieco innej dziedzinie związanej ze szkłami, choć wszystkie proponują najwyższej klasy produkty, zapewniające zarówno dobre widzenie, jak i bezpieczeństwo stosowania.

Marki firmy Bausch&Lomb są obecne na rynku od wielu lat i chętnie wybierane przez pacjentów oraz specjalistów. Korygują krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm oraz prezbiopię. Niektóre soczewki mogą służyć także jako opatrunek po chirurgicznej operacji rogówki.

Soczewki Bausch&Lomb – PureVision

Rodzina miesięcznych soczewek silikonowo-hydrożelowych przeznaczonych do użytku dziennego lub przedłużonego. Korygują sferyczne wady wzroku oraz astygmatyzm i prezbiopię. Ze względu na zastosowanie w ich konstrukcji optyki wysokiej rozdzielczości (HD) polecane są kierowcom. Dzięki wysokiemu poziomowi wody oraz tlenoprzepuszczalności są one komfortowe w użytkowaniu. Ich kształt powoduje, że błyskawicznie dostosowują się do oka, dając wyraźny oraz czysty obraz, bez szumów i refleksów. Marka ta oferuje swoje produkty krótkowidzom i dalekowidzom, astygmatykom oraz osobom ze starczowzrocznością.

Soczewki Bausch&Lomb – SofLens

Rodzina hydrożelowych miesięcznych i jednodniowych soczewek przeznaczonych do użytku w trybie dziennym. Soczewki SofLens są wysoko uwodnione oraz ultracienkie – uchodzą za jedne z najcieńszych szkieł kontaktowych na świecie. Korygują krótkowzroczność, dalekowzroczność oraz astygmatyzm. Są to szkła o specjalnie wyprofilowanej budowie, wysokiej odporności na zanieczyszczenia oraz gromadzenie się osadów białkowych. Dzięki dużej wygodzie redukują możliwość wystąpienia podrażnień do minimum. Soczewki SofLens są oznakowane tak, by ułatwiały aplikację, dlatego są dedykowane osobom bez doświadczenia ze szkłami kontaktowymi.

Soczewki Bausch&Lomb – BioTrue

Rodzina jednodniowych soczewek wykonanych z materiału inspirowanego biologią ludzkiego oka. Ich uwodnienie wynosi aż 78% i jest takie samo jak w rogówce, co zapewnia idealny komfort pacjentowi. Dodatkowo szkła wyposażone są w filtr UV400, chroniący oczy przed promieniowaniem UV. Do ich produkcji wykorzystano innowacyjny materiał HyperGel, który dba o optymalne nawilżenie oraz odpowiednią tlenoprzepuszczalność, co likwiduje problem suchych i podrażnionych oczu. Soczewki BioTrue są przeznaczone dla astygmatyków, osób ze starczowzrocznością oraz krótkowzrocznością i dalekowzrocznością.

Soczewki Bausch&Lomb – Ultra

Są to najnowsze szkła kontaktowe tej firmy, które również charakteryzują się wysokim nawodnieniem oraz dużą tlenoprzepuszczalnością, dzięki czemu gwarantują najwyższy komfort użytkownikom soczewek. Do ich produkcji zastosowano technologię MoistureSeal, która odpowiada za nawilżenie, elastyczność oraz gładkość szkieł. Są one przeznaczone dla astygmatyków, osób zmagających się ze starczowzrocznością oraz krótkowidzów i dalekowidzów.

Soczewki kontaktowe firmy Bausch&Lomb to wyraźne widzenie oraz komfort dla oka, w każdej sytuacji i o każdej porze. Zachęcamy do poznania naszej oferty, dostępnej w atrakcyjnych cenach. W razie pytań zapraszamy do kontaktu, chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości i pomożemy w doborze odpowiednich szkieł.