Johnson & Johnson

Firma Johnson & Johnson to amerykański koncern farmaceutyczny i kosmetyczny powstały w 1886 roku w New Brunswick, w stanie New Jersey. Przedmiotem działalności firmy jest produkcja sprzętu medycznego, farmaceutyków i kosmetyków. Firma posiada również mocno rozwinięty dział kontaktologiczny. Jest producentem najpopularniejszej na świecie marki soczewek kontaktowych ACUVUE, a także płynów do czyszczenia soczewek i nawilżających kropli do oczu.

Więcej ›

Sprawdź nasze Johnson & Johnson

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Krople do oczu są specjalnymi preparatami aplikowanymi bezpośrednio na gałkę oczną. Stosuje się je przy różnych dolegliwościach związanych z narządem wzroku np. podczas alergii, zapalenia spojówek czy zespołu suchego oka. Nawilżające krople do oczu dostępne bez recepty mogą być również używane, gdy mamy suche, podrażnione i zaczerwienione oczy np. z powodu pracy przy komputerze czy przebywania w klimatyzowanych bądź ogrzewanych pomieszczeniach. Chętnie korzystają z nich użytkownicy soczewek kontaktowych.

Dlaczego warto stosować krople do oczu Johnson & Johnson?

Krople do oczu produkowane przez Johnson & Johnson znane są pod nazwą blink. Są to całkowicie bezpieczne i skutecznie działające preparaty, które przywracają bądź pomagają utrzymać naturalne nawilżenie powierzchni gałki ocznej. Pozwalają pozbyć się wielu objawów, takich jak suchość, pieczenie i zaczerwienienie oczu oraz nadmierne łzawienie. Eliminują również dyskomfort, który pojawia się w związku z wielogodzinnym noszeniem soczewek kontaktowych. Krople Johnson & Johnson wykazują bardzo szybkie działanie - po ich zaaplikowaniu od razu odczuwamy ulgę.

Kto powinien używać kropli do oczu Johnson & Johnson?

Krople do oczu Johnson & Johnson przydadzą się wszystkim użytkownikom soczewek kontaktowych (zarówno jednodniowych, jak i wielokrotnego użytku), którzy zmuszeni są nosić soczewki do późnych godzin i czasami odczuwają z tego powodu nieprzyjemne objawy. Polecane są też wszystkim osobom, którym dokucza suchość i zaczerwienienie oczu, spowodowane np. wielogodzinną pracą przy komputerze lub niesprzyjającymi warunkami otoczenia (klimatyzacja, ogrzewanie itd.). W naszym sklepie dostępne są aż 3 rodzaje kropli do oczu Johnson & Johnson o różnych właściwościach, a więc każdy znajdzie dla siebie najlepszy produkt.