Filtry

Filtruj według

Marka
więcej ... mniej
Cena
27 28

Płyny do soczewek kontaktowych Piiloset

Fiński producent płynów do soczewek Piiloset znany jest w Polsce z marki Bio Soak. Pod nią kryje się hipoalergiczny, delikatny dla oczu, wydajny i niezwykle bezpieczny płyn pielęgnacyjny.

Więcej ›

Przeznaczony jest do czyszczenia, dezynfekcji, płukania, nawilżania, eliminowania osadów białkowych oraz przechowywania kontaktów. Stosując Piiloset Bio Soak, nie musimy zaopatrywać się dodatkowo w żaden inny preparat służący do pielęgnacji soczewek. Jest on kompatybilny ze wszystkimi rodzajami miękkich szkieł kontaktowych (silikonowo-hydrożelowych oraz hydrożelowych). Płynu nie ma potrzeby używać jedynie w przypadku noszenia soczewek jednodniowych (jednorazowych).

Stosowanie płynów Piiloset

Preparat służy do biologicznego oczyszczania soczewek kontaktowych, jest biodegradowalny i rozkłada się na powierzchni oka, nie powodując podrażnień. Dzieje się tak za sprawą biologicznego czynnika czyszczącego w składzie płynu. O niezawodności i 100% bezpieczeństwie płynów Piiloset świadczą pozytywne wyniki testów przeprowadzonych przez Fińskie Stowarzyszenie Alergii i Astmy. Preparaty nie zawierają substancji drażniących, a stężenie substancji aktywnych plasuje się na optymalnym poziomie. Płyny do soczewek Piiloset są uniwersalne, a testy laboratoryjne wykazały, że wykazują kompatybilność ze wszystkimi szkłami kontaktowymi miękkimi.

Dla kogo płyny do soczewek Piiloset?

Płyny nadają się dla wszystkich pacjentów ze względu na swoją uniwersalność, jednak ich największym atutem jest hipoalergiczność. O ile każdy pacjent znajdzie dla siebie odpowiedni preparat do pielęgnacji soczewek, o tyle nie każdy alergik znajdzie dla siebie bezpieczny płyn. Dzięki zastosowaniu biologicznego detergentu w składzie produkty Piiloset są bardzo delikatne, przeznaczone dla pacjentów o wrażliwych oczach. Po zastosowaniu preparatu i zetknięciu zdezynfekowanej soczewki z okiem, na jego powierzchni nie będzie ani śladu substancji chemicznej. Składnik czyszczący płynów ulega biodegradacji na oku, a to sprawia, że noszenie wyczyszczonych soczewek jest nie tylko bezpieczne, lecz również niezwykle komfortowe.