Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij

§ 1. Warunki skorzystania z promocji po przystąpieniu do newslettera

Za zapisanie się do newslettera sklepu kontaktowe.pl Klient otrzyma drogą mailową rabat na pierwsze zamówienie w wysokości 5%. Rabat można wykorzystać jednokrotnie w ciągu miesiąca od daty zapisania się do newslettera. Dane użyte do zapisania się do newslettera będą wykorzystywane jedynie do wysyłania informacji o promocjach organizowanych w sklepie kontaktowe.pl. W każdej chwili Klient może zrezygnować z subskrypcji newslettera. Kupon nie łączy się z innymi kuponami rabatowymi.

§ 2. Warunki skorzystania z promocji "Darmowa dostawa"

Warunkiem skorzystania z promocji "Darmowa dostawa" jest wpisanie w podsumowaniu zamówienia odpowiedniego kodu rabatowego, obowiązującego w czasie trwania promocji. Rabat dotyczy bezpłatnej przesyłki krajowej zamówienia ze sklepu kontaktowe.pl Pocztą Polską lub Odbioru w punkcie po dokonaniu przedpłaty. W przypadku, gdy wartość zamówienia jest niższa od kosztów dostawy, kod rabatowy odejmuje wartość koszyka. Promocja nie łączy się z innymi kodami rabatowymi. Z promocji "Darmowa dostawa" można skorzystać wielokrotnie w trakcie jej trwania. 

§ 3. Warunki skorzystania z promocji "Płyn evO2lution soft 100 ml gratis" - zakończone

Aby skorzystać z promocji należy zrobić zakupy w sklepie kontaktowe.pl za kwotę min. 150 zł (nie wliczając w to kosztów dostawy). W ramach promocji Klient otrzyma płyn do pielęgnacji soczewek evO2lution soft 100 ml za darmo. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

§ 4. Warunki skorzystania z promocji "Odbierz filiżankę w prezencie"

Aby skorzystać z promocji należy dokonać zakupu 2 opakowań soczewek jednodniowych Dailies Total 1 (30 szt.) w sklepie kontaktowe.pl. W ramach promocji Klient otrzyma gratis filiżankę. Oferta obowiązuje od 31.03.2020 do wyczerpania zapasów.

§ 5. Warunki skorzystania z promocji "Odbierz puder w prezencie" 

Aby skorzystać z promocji należy dokonać zakupu 2 opakowań soczewek miesięcznych Air Optix plus HydraGlyde 6 szt. w sklepie kontaktowe.pl. W ramach promocji Klient otrzyma gratis puder firmy Eveline Cosmetics. Oferta obowiązuje od 01.06.2020 do wyczerpania zapasów.

§ 6. Warunki skorzystania z promocji "Soczewki Biotrue gratis do soczewek SofLens" 

Aby skorzystać z promocji należy dokonać zakupu w sklepie kontaktowe.pl jednego z następujących produktów: soczewki miesięczne Soflens 59 (6 szt.) lub soczewki jednodniowe SofLens daily disposable (30 szt.). W ramach promocji Klient otrzyma gratis 5 sztuk soczewek jednodniowych Biotrue ONEday. Oferta obowiązuje od 25.06.2020 do wyczerpania zapasów.

§ 7. Warunki skorzystania z promocji "Soczewki Biotrue - 5 lub 15 sztuk gratis" 

Aby skorzystać z promocji należy dokonać zakupu soczewek jednodniowych Biotrue ONEday (30 szt.) w sklepie kontaktowe.pl. W ramach promocji przy zakupie 1 opakowania Klient otrzyma 5 gratisowych sztuk soczewek Biotrue ONEday. Przy zakupie 2 opakowań Biotrue ONEday (2 x 30 szt.) Klient otrzyma gratis 15 takich soczewek. Oferta obowiązuje od 25.06.2020 do wyczerpania zapasów.