Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij

§ 1. Warunki skorzystania z promocji po przystąpieniu do newslettera

Za zapisanie się do newslettera sklepu kontaktowe.pl Klient otrzyma drogą mailową rabat na pierwsze zamówienie w wysokości 5%. Rabat można wykorzystać jednokrotnie w ciągu miesiąca od daty zapisania się do newslettera. Dane użyte do zapisania się do newslettera będą wykorzystywane jedynie do wysyłania informacji o promocjach organizowanych w sklepie kontaktowe.pl. W każdej chwili Klient może zrezygnować z subskrypcji newslettera. Kupon nie łączy się z innymi kuponami rabatowymi.

§ 2. Warunki skorzystania z promocji "Wybierz rabat"

Warunkiem skorzystania z promocji "Wybierz rabat" jest wpisanie w podsumowaniu zamówienia odpowiedniego kodu rabatowego, obowiązującego w czasie trwania promocji. Rabat "-10% na wszystko" dotyczy zniżki w wysokości 10% na całe zamówienie bez kosztów dostawy i obejmuje cały asortyment w sklepie kontaktowe.pl. Rabat "darmowa dostawa" dotyczy bezpłatnej przesyłki krajowej Pocztą Polską lub Odbioru w punkcie po dokonaniu przedpłaty. W przypadku, gdy wartość zamówienia jest niższa od kosztów dostawy, kod rabatowy odejmuje wartość koszyka. Kody na darmową dostawę i 10% rabatu nie łączą się.

§ 3. Warunki skorzystania z promocji "Kup 2 opakowania soczewek Acuvue, odbierz kartę rabatową"

  1. Promocja dotyczy zakupu soczewek kontaktowych marki ACUVUE®.
  2. Do zakupu 2 dowolnych opakowań soczewek kontaktowych 1-DAY ACUVUE® MOIST,  1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM, 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL, 1-DAY ACUVUE OASYS®, ACUVUE OASYS®, ACUVUE OASYS® for ASTIGMATISM dodajemy GRATIS kartę rabatową na kolejne zakupy soczewek o wartości 20 zł. Kartę można wykorzystać wyłącznie na zakup soczewek ACUVUE®, o których mowa powyżej. Karta jest ważna do dnia 30.06.2020 r. Promocja nie obejmuje soczewek z wyprzedaży.
  3. Promocja dotyczy wszystkich pełnych opakowań soczewek kontaktowych ACUVUE® w opakowaniach 6, 12, 24, 30, 90, 180-sztukowych.
  4. Promocja ważna od 26.08.2019. do 31.12.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.
  5. Oferta nie łączy się z innymi promocjami rabatowymi oraz z innymi gratisami.
  6. Organizatorem promocji i właścicielem grafiki jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o. 2017, ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, Polska
  7. Regulamin dostępny w siedzibie Salony Optyczne Online sp. z o.o., ul. Jaworowa 9, 55-003 Nadolice Wielkie oraz w siedzibie organizatora Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o. 2019, ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, Polska

§ 4. Warunki skorzystania z promocji świątecznej

Warunkiem skorzystania z promocji jest zrobienie zakupów w sklepie kontaktowe.pl w dniach od 23.12.2019 do 29.12.2019 za kwotę min. 100 zł (nie wliczając w to kosztów dostawy). W ramach promocji Klient otrzyma wraz z zamówieniem kupon rabatowy o wartości 20 zł do wykorzystania podczas kolejnych zakupów w sklepie kontaktowe.pl. Rabat jest jednorazowy i ważny do 31.03.2020. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

§ 5. Warunki skorzystania z promocji “Zestaw startowy evO2lution za 1 grosz”

Promocja dotyczy zakupu zestawu startowego evO2lution (2 soczewki miesięczne evO2lution monthly lenses i płyn evO2lution soft 100 ml z pojemniczkiem) za 1 grosz. Warunkiem skorzystania z promocji jest otrzymanie kodu rabatowego oraz jego użycie podczas zakupu dowolnych soczewek miesięcznych w sklepie kontaktowe.pl. Kod rabatowy jest jednorazowy i upoważnia do zakupu 1 zestawu startowego w promocyjnej cenie. Oferta obowiązuje do 31.03.2020 i nie łączy się z innymi promocjami.

§ 6. Warunki skorzystania z promocji “Płyn evO2lution soft 100 ml gratis”

Aby skorzystać z promocji należy zrobić zakupy w sklepie kontaktowe.pl za kwotę min. 150 zł (nie wliczając w to kosztów dostawy). W ramach promocji Klient otrzyma płyn do pielęgnacji soczewek evO2lution soft 100 ml za darmo. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

§ 7. Warunki skorzystania z promocji “Odbierz filiżankę w prezencie”

Aby skorzystać z promocji należy dokonać zakupu 2 opakowań soczewek jednodniowych Dailies Total 1 (30 szt.) w sklepie kontaktowe.pl. W ramach promocji Klient otrzyma gratis filiżankę. Oferta obowiązuje od 31.03.2020 do wyczerpania zapasów.

§ 8. Warunki skorzystania z promocji “Krople Systane Hydration gratis”

Aby skorzystać z promocji należy dokonać zakupu 2 opakowań soczewek miesięcznych Air Optix plus HydraGlyde 6 szt. w sklepie kontaktowe.pl. W ramach promocji Klient otrzyma gratis nawilżające krople do oczu Systane Hydration 10 ml z datą ważności 07.2020. Oferta obowiązuje od 31.03.2020 do wyczerpania zapasów.