Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij

Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
39 153
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej
Krzywizna
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe Zeiss

Jeden z segmentów niemieckiej firmy ZEISS to Vision Care – kluczowy producent soczewek okularowych i kontaktowych na świecie. Firma odznacza się szerokim asortymentem i zróżnicowaną ofertą, a wszystko to w doskonałej jakości potwierdzonej przez bogatą historię przedsiębiorstwa.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki Zeiss

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Mimo że ZEISS słynie z produkcji profesjonalnych przyrządów optycznych, tj. mikroskopów, obiektywów, kamer, czy technologii medycznej, posiada bogatą ofertę. Znajdziemy w niej m.in. szkła miesięczne, jednodniowe, kwartalne, toryczne, sferyczne oraz kolorowe. Firma jest reprezentowana w ponad 40 krajach i posiada ponad 50 oddziałów sprzedaży i 30 zakładów produkcyjnych.

Opis soczewek ZEISS

Za produkcję i dystrybucję szkieł kontaktowych ZEISS odpowiada firma Expert Krak (Wohlk). Producent przygotował swoją ofertę dla większości pacjentów: zarówno tych używających soczewek codziennie, jak i tych, którzy noszą je jedynie sporadycznie. Uwzględniają prawie każdą wadę wzroku i gwarantują perfekcyjne widzenie, komfort oraz jakość wykonania. 99% pacjentów twierdzi, że dopasowano im soczewki już za pierwszym razem, co świadczy o wyjątkowej uniwersalności kontaktów. Jakość materiałów użyta w produkcji soczewek plasuje się w światowej czołówce, zapewnia również 100% bezpieczeństwo.

Plusy soczewek

Szkła tej marki służą do użytku w trybie dziennym, jednak zachowują swoje właściwości od rana do późnego wieczora, zapewniając komfort pacjentowi. Szkła są ultra-cienkie, co sprawia, że użytkownik niemal nie czuje ich na oku. To także duże udogodnienie dla nowicjuszy w świecie kontaktów – szkła są wygodne i nie powodują podrażnień. Są wykonane z biokompatybilnego materiału przy zastosowaniu innowacyjnej technologii BioLens. Kontakty wykazują dużą zdolność wiązania cząsteczek wody, dlatego przez cały dzień pozostają dostatecznie nawilżone. Dodatkowo odznaczają się wysoką tlenoprzepuszczalnością, a to za sprawą specjalnie zaprojektowanych krawędzi.

Dla kogo?

Z dobrodziejstw soczewek skorzystają zarówno osoby cierpiące na wadę wzroku, jak i te niepotrzebujące korekcji. Szkła kolorowe opisywanej marki cieszą się ogromną popularnością zwłaszcza wśród tych drugich – występują wersji z korekcją oraz plano (0,00 D). Producenci znowu wykazali się wyjątkową dbałością o bezpieczeństwo pacjentów – pigment zawarty jest we wnętrzu soczewki. Oznacza to, że nie ma on bezpośredniej styczności z okiem, nie ściera się, ani nie powoduje podrażnień. Szkła korygują takie wady wzroku jak krótkowzroczność, dalekowzroczność oraz astygmatyzm. Mogą być używane przez regularnych użytkowników, jak i tych okazjonalnych.

Soczewki ZEISS, które oferujemy:

CONTACT PLUS DAY 90 – soczewki kwartalne korygujące krótko- i dalekowzroczność. Wyprodukowane z niejonowego, średnio uwodnionego materiału odpornego na osadzanie się białek i tłuszczów na powierzchni soczewki.

CONTACT DAY 30 COMPATIC – ultra-cienkie miesięczne soczewki korygujące krótko- i dalekowzroczność.

CONTACT DAY 1 EASY WEAR – jednodniowe soczewki sferyczne. Bardzo cienkie i delikatne, perfekcyjnie układające się na oku.

CONTACT DAY 30 COMPATIC TORIC – soczewki miesięczne korygujące astygmatyzm. Przeznaczone dla osób z problemem suchości lub wrażliwości oczu.

CONTACT DAY 30 COLOURS JEDNOKOLOROWE – miesięczne soczewki jednokolorowe korygujące sferyczne wady wzroku. Dostępne również w wersji plano.

CONTACT DAY 30 COLOURS TRZYKOLOROWE - miesięczne soczewki trzykolorowe korygujące sferyczne wady wzroku. Dostępne również w wersji plano.