Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
50 153
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej
Krzywizna
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe Zeiss

Jeden z segmentów niemieckiej firmy ZEISS to Vision Care – kluczowy producent soczewek okularowych i kontaktowych na świecie. Firma odznacza się szerokim asortymentem i zróżnicowaną ofertą, a wszystko to w doskonałej jakości potwierdzonej przez bogatą historię przedsiębiorstwa.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki Zeiss

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Mimo że ZEISS słynie z produkcji profesjonalnych przyrządów optycznych, tj. mikroskopów, obiektywów, kamer, czy technologii medycznej, posiada bogatą ofertę. Znajdziemy w niej m.in. szkła miesięczne, jednodniowe, kwartalne, toryczne, sferyczne oraz kolorowe. Firma jest reprezentowana w ponad 40 krajach i posiada ponad 50 oddziałów sprzedaży i 30 zakładów produkcyjnych.

Opis soczewek ZEISS

Za produkcję i dystrybucję szkieł kontaktowych ZEISS odpowiada firma Expert Krak (Wohlk). Producent przygotował swoją ofertę dla większości pacjentów: zarówno tych używających soczewek codziennie, jak i tych, którzy noszą je jedynie sporadycznie. Uwzględniają prawie każdą wadę wzroku i gwarantują perfekcyjne widzenie, komfort oraz jakość wykonania. 99% pacjentów twierdzi, że dopasowano im soczewki już za pierwszym razem, co świadczy o wyjątkowej uniwersalności kontaktów. Jakość materiałów użyta w produkcji soczewek plasuje się w światowej czołówce, zapewnia również 100% bezpieczeństwo.

Plusy soczewek

Szkła tej marki służą do użytku w trybie dziennym, jednak zachowują swoje właściwości od rana do późnego wieczora, zapewniając komfort pacjentowi. Szkła są ultra-cienkie, co sprawia, że użytkownik niemal nie czuje ich na oku. To także duże udogodnienie dla nowicjuszy w świecie kontaktów – szkła są wygodne i nie powodują podrażnień. Są wykonane z biokompatybilnego materiału przy zastosowaniu innowacyjnej technologii BioLens. Kontakty wykazują dużą zdolność wiązania cząsteczek wody, dlatego przez cały dzień pozostają dostatecznie nawilżone. Dodatkowo odznaczają się wysoką tlenoprzepuszczalnością, a to za sprawą specjalnie zaprojektowanych krawędzi.

Dla kogo?

Z dobrodziejstw soczewek skorzystają zarówno osoby cierpiące na wadę wzroku, jak i te niepotrzebujące korekcji. Szkła kolorowe opisywanej marki cieszą się ogromną popularnością zwłaszcza wśród tych drugich – występują wersji z korekcją oraz plano (0,00 D). Producenci znowu wykazali się wyjątkową dbałością o bezpieczeństwo pacjentów – pigment zawarty jest we wnętrzu soczewki. Oznacza to, że nie ma on bezpośredniej styczności z okiem, nie ściera się, ani nie powoduje podrażnień. Szkła korygują takie wady wzroku jak krótkowzroczność, dalekowzroczność oraz astygmatyzm. Mogą być używane przez regularnych użytkowników, jak i tych okazjonalnych.

Soczewki ZEISS, które oferujemy:

CONTACT PLUS DAY 90 – soczewki kwartalne korygujące krótko- i dalekowzroczność. Wyprodukowane z niejonowego, średnio uwodnionego materiału odpornego na osadzanie się białek i tłuszczów na powierzchni soczewki.

CONTACT DAY 30 COMPATIC – ultra-cienkie miesięczne soczewki korygujące krótko- i dalekowzroczność.

CONTACT DAY 1 EASY WEAR – jednodniowe soczewki sferyczne. Bardzo cienkie i delikatne, perfekcyjnie układające się na oku.

CONTACT DAY 30 COMPATIC TORIC – soczewki miesięczne korygujące astygmatyzm. Przeznaczone dla osób z problemem suchości lub wrażliwości oczu.

CONTACT DAY 30 COLOURS JEDNOKOLOROWE – miesięczne soczewki jednokolorowe korygujące sferyczne wady wzroku. Dostępne również w wersji plano.

CONTACT DAY 30 COLOURS TRZYKOLOROWE - miesięczne soczewki trzykolorowe korygujące sferyczne wady wzroku. Dostępne również w wersji plano.