Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
54 166
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej
Krzywizna
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe Menicon

Firma Menicon powstała w Japonii w 1951 roku i od tego czasu jest największym producentem soczewek kontaktowych w tym kraju. Wytwarza przede wszystkim soczewki twarde, miękkie, do ortokeratologii oraz różne soczewki wysokospecjalistyczne. W jej ofercie znajdują się również środki pielęgnacyjne związane z kontaktologią.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki Menicon

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Firma charakteryzuje się niezwykłą dbałością o jakość i bezpieczeństwo swoich produktów, stawia na pierwszym miejscu pacjenta. Wszystkie ośrodki badawcze firmy Menicon są nowoczesne i to samo można powiedzieć o samych produktach przedsiębiorstwa. Innowacja, fachowość oraz skierowanie na pacjenta to główne wyznaczniki, którymi w produkcji szkieł kontaktowych kieruje się firma.

Rodziny soczewek Menicon

Na polskim rynku kontaktologicznym znajdziemy jedną markę wywodzącą się z ramienia firmy Menicon – Miru. Póki co nie jest jeszcze tak popularna jak w Japonii, czy jak amerykańskie soczewki, lecz powoli zdobywa rzesze zwolenników. Marka Miru została zaprojektowana po to, by zmienić sposób postrzegania świata na zawsze. Jest ultranowoczesna, innowacyjna, posiada najlepsze z możliwych właściwości, szeroki zakres parametrów, a ponadto – jest minimalistyczna i stylowa. Czy soczewki kontaktowe mogą być stylowe? Jeśli spojrzymy na przepięknie i charakterystycznie zaprojektowane pudełka soczewek kontaktowych, odpowiemy, że tak.

Przegląd marek

Miru

Rodzina silikonowo-hydrożelowych soczewek jednodniowych i miesięcznych. Korygują krótkowzroczność i dalekowzroczność. Są niezwykle cienkie, co wpływa na komfort użytkowania. Ich tlenoprzepuszczalność wynosi aż 161 Dk/t, a uwodnienie 40%. Są również odporne na osadzanie się na ich powierzchni białek, lipidów oraz pozostałości po makijażu. Takie właściwości sprawiają, że szkła Miru plasują się w czołówce soczewek kontaktowych na świecie. Przeznaczone są do użytku w trybie dziennym.

Dla kogo?

Szkła przeznaczone są dla krótkowidzów oraz dalekowidzów. Będą doskonałym rozwiązaniem dla osób pracujących przed ekranami, gdyż cechują się wyjątkowo dużą transmisją tlenu. Odznaczają się także wysokim poziomem uwodnienia, co znowu sprawia, że skorzystają z nich również osoby zmagające się z suchością oczu. Ultra-cienka konstrukcja soczewek może być ułatwieniem dla osób rozpoczynających swoją przygodę z kontaktami. Sprawia, że szkła są niemalże niewyczuwalne na oku. Miru mogą być stosowane również jedynie okazjonalnie – posłużą do tego idealnie Miru 1 Day.