Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
0 370
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej
Krzywizna
więcej ... mniej
Kolor
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe miesięczne

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki miesięczne

Jest 103 produktów.

Pokazano 1-12 z 103 pozycji

Soczewki miesięczne stanowią najpopularniejszy rodzaj szkieł kontaktowych. Są przeznaczone do stosowania czasowego, po upływie 30 dni należy wymienić je na nowe. W naszym sklepie z soczewkami znajdują się modele dla dalekowidzów, krótkowidzów, astygmatyków oraz osób zmagających się z prezbiopią. Duża liczba odmian oraz producentów dają szansę na poprawę wzroku oraz komfort użytkowania.

Miesięczne soczewki kontaktowe to idealny wybór dla tych, którzy codziennie stosują szkła. Jest to dla nich najbardziej wygodne i ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ nie generuje dużych kosztów i nie wymaga codziennej wymiany. Należy jednak pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji oraz przechowywaniu, do czego niezbędny jest płyn do dezynfekcji i pojemniczek. Zachęcamy do poznania bogatej oferty szkieł kontaktowych i akcesoriów w naszym sklepie internetowym.

Dla kogo są soczewki miesięczne?

Soczewki kontaktowe miesięczne mogą korygować krótko i dalekowzroczność, astygmatyzm i prezbiopię. W naszym asortymencie znajdują się również szkła dla osób nieposiadających wady, chcących zmienić kolor oczu. Comiesięczna wymiana oraz codzienna pielęgnacja powodują, że produkt ten jest idealny dla osób, które nie chcą każdego dnia wymieniać soczewek oraz tych, którzy pamiętają o starannej pielęgnacji po każdym dniu użytkowania. Właściwe oczyszczanie to ważny proces, który umożliwia komfortowe widzenie przez 30 dni.

Szkła kontaktowe z miesięcznym trybem wymiany są dogodną finansowo opcją, ich cena jest niska, dlatego chętnie wybierają je ci, którzy decydują się na niskie koszy korekcji wady. Ponadto, ich termin przydatności powoduje, że soczewki miesięczne świetnie sprawdzą się podczas letnich wyjazdów. Docenią je także sportowcy w czasie sezonu.

Soczewki kontaktowe miesięczne – zalety

Miesięczne szkła kontaktowe cieszą się największym zainteresowaniem. Tryb noszenia tych soczewek to najlepszy kompromis między ceną a higieną użytkowania. Soczewki kontaktowe miesięczne zmieniane są na tyle często, że ich użytkowanie jest bezpieczne, a koszt noszenia stosunkowo niski.

  • Skutecznie korygują wady wzroku – w naszym sklepie z soczewkami znajdują się modele dla osób o różnych wadach. W filtrach można wybrać moc szkła od -20,0 do + 20,0 oraz krzywiznę od 8,3 do 9.
  • Umożliwiają zmianę koloru oczu – w asortymencie posiadamy aż 19 różnych odcieni, które podkreślają posiadaną barwę soczewki lub zupełnie ją zmieniają.
  • Stanowią najpopularniejszą grupę soczewek na rynku – ich wybór jest bardzo duży. Szkła te korygują niemalże każdą wadę wzroku, dzięki miesięcznemu trybowi wymiany dają dużo wygody w użytkowaniu, dlatego są tak chętnie wybierane.
  • Są bezpieczne dla oka – przez cały okres użytkowania, soczewki te zachowują idealną przejrzystość oraz nawodnienie, dzięki czemu nie podrażniają i nie narażają oczu na infekcje.

Rodzaj i producenci soczewek miesięcznych

W sklepie internetowym kontaktowe.pl znajdują się najbardziej cenione i jakościowe szkła kontaktowe, pochodzące od znanych producentów. Dzięki nim możliwa jest korekcja wzroku i zmiana kolor oczu. Zróżnicowane modele pozwolą dostosować je do indywidualnych potrzeb.

Soczewki miesięczne evO2lution

Producent ten posiada szkła kontaktowe korygujące krótkowzroczność oraz dalekowzroczność. Szkła te mają duży poziom nawodnienia, gładką powierzchnię, która zmniejsza tarcie podczas mrugania oraz dobrą tlenoprzepuszczalność.

Soczewki miesięczne Alcon

Stanowią one najbardziej bogatą ofertę wśród szkieł miesięcznych w naszym sklepie internetowym. Wśród nich znajdują się soczewki sferyczne, asferyczne, toryczne oraz progresywne. W naszym asortymencie są także kolorowe soczewki Alcon.

Wszystkie modele cechują się wysoką tlenoprzepuszczalnością, optymalnym nawilżeniem, odpornością na zanieczyszczenia i pozwalają widzieć wyraźnie. Wyróżnić można także szkła kontaktowe Alcon z dziennym oraz dziennym i nocnym trybem noszenia.

Soczewki miesięczne Bausch&Lomb

Są to soczewki dedykowane krótkowidzom, dalekowidzom, astygmatykom oraz osobom borykającym się ze starczowzrocznością. Producent zapewnia, że szkła te gwarantują ostre widzenie w każdych warunkach, dzięki czemu stają się idealne dla sportowców i ludzi aktywnych.

Miesięczne soczewki Bauch&Lomb wyróżniają się także ze względu na całodobowy oraz dzienny tryb noszenia. Dostępne są modele hydrożelowe lub silikonowo-hydrożelowe.

Soczewki miesięczne Cooper Vision

Miesięczne szkła kontaktowe tego producenta łatwo dopasowują się do gałki, ponieważ są stosunkowo cienkie i posiadają odpowiednią budowę. Są one przeznaczone do korekty krótko i dalekowzroczności, prezbiopii oraz astygmatyzmu. Posiadają filtr UV, duże nawodnienie, dzięki czemu najlepiej sprawdzą się u osób odczuwających dyskomfort przez suchość oczu.

Soczewki miesięczne Menicon

Są one idealne dla osób, które nie mają dużego doświadczenia w noszeniu szkieł kontaktowych, ponieważ posiadają cienkie krawędzie i gładką powierzchnię, które ułatwiają aplikację i ściąganie. Producent wyróżnia szkła toryczne, sferyczne oraz progresywne.

Soczewki miesięczne Zeiss

To produkt dedykowany krótko i dalekowidzom oraz astygmatykom. Ich szkła kontaktowe zostały wykonane przy użyciu technologii BioLens, która powoduje, że soczewki są biokompatybilne i idealne dla alergików. Posiadają one filtr UV oraz duży poziom uwodnienia, dlatego są idealne dla osób pracujących przy komputerze.

Soczewki miesięczne Horien

To hydrożelowe sferyczne szkła kontaktowe o dużym poziomie nawodnienia, utrzymujące odpowiednie nawilżenie nawet kilkanaście godzin.

Soczewki miesięczne Barnaux

Są to soczewki dla krótkowidzów i dalekowidzów o asferycznej budowie oraz szkła toryczne przeznaczone dla astygmatyków.

Oferta soczewek miesięcznych - sklep

W naszym sklepie z soczewkami można znaleźć produkty korygujące wszystkie wady wzroku. Szkła miesięczne dają szansę na komfortową poprawę wzroku każdemu. Dzięki rozbudowanej ofercie łatwo jest dopasować je do swoich preferencji. Zachęcamy do poznania całego asortymentu, chętnie pomożemy Państwu w doborze odpowiedniego modelu soczewek.