Filtry

Filtruj według

Cena
65 176
Manufacturers

Soczewki Live

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się szeroki wybór soczewek kontaktowych, płynów pielęgnacyjnych i akcesoriów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment był zróżnicowany i przeznaczony dla pacjentów zmagających się z różnymi wadami wzroku, a także z różnymi wymaganiami dotyczącymi właściwości soczewek i akcesoriów. Jedną z marek szkieł kontaktowych jest Live.

Więcej ›

Sprawdź nasze Soczewki Live

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Soczewki Live

Obecnie pod marką Live, należącej do firmy CooperVision, znajduje się produkt o nazwie Live daily disposable. Są to jednodniowe szkła kontaktowe, a więc przeznaczone do użytku jednorazowego, co eliminuje konieczność czyszczenia. Dostępne są w mocach plusowych i minusowych, a więc mogą z nich korzystać osoby z krótkowzrocznością lub dalekowzrocznością. Live to soczewki silikonowo-hydrożelowe, wykonane ze specjalnego materiału o dobrym poziomie tlenotransmisyjności oraz wysokiej zawartości wody. Połączenie tych dwóch właściwości gwarantuje długotrwały komfort użytkowania. Zawierają także filtr UV, stanowiący dodatkową ochronę przed szkodliwym dla oczu promieniowaniem ultrafioletowym.

Plusy soczewek Live

Soczewki Live mają wiele zalet: skutecznie korygują wadę wzroku, są wyjątkowo wygodne, dobrze uwodnione, a do tego świetnie przepuszczają tlen. Unikalna technologia AquaGen przyciąga i wiąże cząsteczki wody na powierzchni soczewek, zapewniając długotrwałe nawilżenie. Wszystkie te właściwości sprawiają, że szkła kontaktowe Live są praktycznie niewyczuwalne podczas noszenia, a zatem nie stanowią przeszkody w wielu codziennych czynnościach. Z tego względu polecane są osobom, które są aktywne i chcą korzystać z pełni życia. Ponadto są stosunkowo niedrogie.

Dla kogo są szkła kontaktowe Live?

Soczewki Live przeznaczone są dla krótkowidzów i dalekowidzów. Będą świetnym wyborem zarówno dla nowych, jak i długoletnich użytkowników szkieł kontaktowych. Nadają się świetnie do noszenia codziennego oraz okazjonalnego. Jednodniowy tryb wymiany jest najwygodniejszy, ponieważ nie wymaga pielęgnacji soczewek, co na pewno docenią osoby zapracowane. Soczewki Live polecane są też wszystkim miłośnikom aktywności fizycznej, podróżowania i korzystania z życia.

Soczewki Live, które oferujemy:

Live daily disposable - jednodniowe sferyczne soczewki silikonowo-hydrożelowe o świetnych parametrach, zapewniających komfort użytkowania. Dostępne w standardowym oraz dużym opakowaniu.