Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
50 153
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej
Krzywizna
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe Zeiss

Zeiss jest globalnym przedsiębiorstwem, pionierem w dziedzinie przemysłu optycznego oraz optoelektronicznego. Firma opracowuje mikroskopy, technologię medyczną, soczewki okularowe, obiektywy do aparatów fotograficznych i kamer, lornetki oraz, w końcu, soczewki kontaktowe.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki Zeiss

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Za produkcję kontaktów odpowiedzialny jest dział Zeiss- Vision Care. W świecie optyki firma jest liczącym się graczem. Można powiedzieć, że zmienia się on wraz z nią, gdyż to najnowsze technologie opracowywane przez przedsiębiorstwo kształtują dzisiejszą optykę.

Rodziny soczewek ZEISS

Szkła tego producenta korygują krótkowzroczność, dalekowzroczność oraz astygmatyzm. Są dostępne w różnych wariantach, jeśli chodzi o okres wymiany. Znajdziemy np. soczewki jednodniowe, miesięczne, a nawet kwartalne, teraz już coraz rzadziej spotykane. Wśród szerokiej oferty Zeiss natkniemy się także na kontakty kosmetyczne, zmieniające kolor oczu. Co ciekawe, te soczewki przeznaczone są nie tylko dla osób zmagających się z wadą wzroku. Szkła dostępne są dodatkowo w wersji plano, czyli bez korekcji. Osoba, która chce jedynie zmienić na jakiś czas kolor swoich oczu, może zaopatrzyć się w takie zerówki.

Przegląd marek

Contact Day

To rodzina soczewek miesięcznych, jednodniowych, kwartalnych i kolorowych – jedyna, jak dotąd, spod ramienia Zeiss. Szkła przeznaczone są do użytku dziennego, korygują sferyczne wady wzroku oraz astygmatyzm. Są niezwykle komfortowe i łatwe w użyciu. Można je nosić od rana do wieczora bez obawy, że pod koniec dnia nasze oczy będą podrażnione i zaczerwienione. Wszystkie soczewki są całkowicie bezpieczne i posiadają jedne z najlepszych na rynku właściwości, dlatego są często polecane przez specjalistów.

Dla kogo?

Soczewki przeznaczone są dla krótkowidzów, dalekowidzów oraz astygmatyków. Skorzystają z nich także osoby bez wady wzroku, które chcą jedynie zmienić kolor swoich oczu. Contact Day 30 Colours to kolorowe szkła kontaktowe dostępne w dwóch wariantach barwienia: pojedynczej lub trójkolorowej strukturze tęczówek. Barwniki są zintegrowane z polimerem soczewki i nie są niebezpieczne dla oczu pacjenta, nie podrażniają ich w żaden sposób. Jednodniowe szkła znakomicie sprawdzą się wśród sportowców lub okazjonalnych użytkowników szkieł. Miesięczne będą kompromisem pomiędzy higieną, a aspektem ekonomicznym noszenia soczewek. Kwartalne to zaś najtańsza z dostępnych opcji, lecz najtrudniejsza w pielęgnacji.