Alcon (Ciba Vision) - Krople do oczu i akcesoria

Alcon jest znanym na rynku kontaktologicznym producentem soczewek, płynów pielęgnacyjnych oraz kropli do oczu. Firma wprowadziła na rynek markę kropli do oczu Systane, która szybko zyskała uznanie pacjentów zmagających się z suchością oczu.

Więcej ›

Sprawdź nasze Alcon (Ciba Vision)

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Krople do oczu to jałowy zbuforowany roztwór wodny przeznaczony do stosowania jako krople do oczu lub soczewek. Posiada on właściwości nawilżające, a w jego składzie znajdują się polimery i lipidy, które wspólnie wspomagają film łzowy. Uzupełniają jego wewnętrzną i zewnętrzną warstwę, a także tworzą barierę ochronną, która pomaga utrzymać prawidłowy poziom nawilżenia.

Dlaczego warto stosować krople do oczu Alcon?

Krople do oczu Alcon przywracają bądź pomagają utrzymać naturalne nawilżenie powierzchni gałki ocznej. Jedynymi przeciwwskazaniami do ich używania są zapalenie rogówek oraz spojówek, a także alergie na jakikolwiek składnik kropli. W innych przypadkach preparat jest całkowicie bezpieczny oraz łatwy w użyciu. Krople do oczu firmy Alcon pozwalają zmniejszyć dyskomfort związany z noszeniem soczewek i łagodzą ewentualne podrażnienia. Ponadto krople pomagają pozbyć się dokuczliwych objawów, takich jak pieczenie, swędzenie i zaczerwienienie oczu oraz uczucie piasku pod powiekami. Zaawansowana formuła kropli Alcon zwiększa ich skuteczność i działanie nawilżające. Poszczególne krople Alcon nieco różnią się właściwościami, dlatego każdy powinien znaleźć produkt dostosowany do swoich potrzeb.

Kto powinien używać kropli Alcon?

Krople do oczu i soczewek Alcon przeznaczone są dla wszystkich osób używających miękkich soczewek kontaktowych (silikonowo-hydrożelowych oraz hydrożelowych). Służą do łagodzenia objawów suchości oczu, podrażnienia bądź ich zmęczenia. Długotrwałe stosowane kropli do oczu powinno być skonsultowane ze specjalistą: okulistą lub optometrystą. Krople Alcon prawdzają się w szczególności u alergików oraz osób ze skłonnością do przesuszania się oczu. Także pacjenci z nadmierną wrażliwością oczu powinni stosować krople nawilżające. Ponadto to znakomite rozwiązanie dla osób pracujących przed ekranami bądź w klimatyzowanych i ogrzewanych pomieszczeniach.