Eye See - Krople do oczu i akcesoria

Jeśli nosimy soczewki kontaktowe, z pewnością zdajemy sobie sprawę z tego, że wiąże się to z różnymi dodatkowymi wymaganiami. Musimy na przykład wyposażyć się w płyn pielęgnacyjny do soczewek oraz antybakteryjny pojemnik (oczywiście o ile nosimy szkła wielokrotnego użytku). W przypadku użytkowania szkieł jednodniowych nie ma takiego obowiązku, gdyż wyrzucamy je po zużyciu. Kolejnym akcesorium, które z pewnością znane jest pacjentom korygującym wzrok, są krople do oczu. Jednymi z najchętniej wybieranych produktów są krople do oczu EYE SEE.

Dlaczego warto stosować krople do oczu EYE SEE?

Krople do oczu EYE SEE zapewniają długotrwałe nawilżenie oraz ulgę w przypadku podrażnień, zaczerwienienia lub suchości naszego narządu wzroku. Uzupełniają luki w filmie łzowym, a także wzmacniają naczynia włosowate oka i pomagają utrzymać wzrok w dobrej kondycji. Dostępne są w dwóch wariantach: EYE SEE Herbal lub EYE SEE Hialuronate. Ten pierwszy wyposażony jest w wyciąg ze świetlika i czarnej borówki – świetlik lekarski działa przeciwzapalnie, czarna borówka zapobiega uszkodzeniom oka. Preparaty nie wywołują reakcji alergicznych oraz nie zawierają konserwantów.

Kto powinien używać kropli EYE SEE?

Krople do oczu EYE SEE przeznaczone są przede wszystkim dla użytkowników soczewek kontaktowych. Niwelują podrażnienia powstałe na wskutek długotrwałego noszenia szkieł, a także zmęczenia oczu. Są przydatne w szczególności dla osób często korzystających z ekranów, a jednocześnie użytkujących kontakty. W trakcie intensywnego wpatrywania się np. w ekran komputera czy smartfona mrugamy około 5 razy rzadziej. To prowadzi do wysuszania rogówki spowodowanego niedostatecznym wydzielaniem filmu łzowego. Soczewki kontaktowe na oku tylko potęgują ten efekt, dlatego powodują podrażnienia, zaczerwienienie, a także ból oczu. W takich sytuacjach warto zakroplić do oczu jeden z preparatów EYE SEE.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz