Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij

Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
29 154
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej
Kolor
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe Freshlook

Nasz sklep ma w ofercie różnego rodzaju soczewki kontaktowe: sferyczne, toryczne, progresywne, całodobowe, miesięczne, dwutygodniowe, roczne, miesięczne. Szkła korygują 99% wad wzroku pacjentów, dlatego niemalże każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Oprócz soczewek korekcyjnych oferujemy dodatkowo szkła w wersji plano (czyli 0.00D). Takie soczewki służą zwykle albo do celów kosmetycznych, albo terapeutycznych. W tym pierwszym przypadku są to szkła kolorowe, powiększające lub podkreślające kolor oczu, które nie ingerują w widzenie użytkownika. Natomiast w drugim to szkła, które zakłada się jako opatrunek po zabiegu chirurgicznym oka. Zaś marka soczewek kontaktowych FreshLook to rodzina kosmetycznych szkieł korekcyjnych oraz plano.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Opis soczewek FreshLook

Soczewki występują w dwóch wariantach, jeśli chodzi o okres wymiany: miesięcznym oraz jednodniowym. Wykonane są z materiału hydrożelowego, wysoko uwodnionego. Szkła są w 100% bezpieczne i mogą być używane jako codzienna podstawa korekcji wzroku. Minusem jest to, że nie przepuszczają tak dużo tlenu jak nowsze szkła silikonowo-hydrożelowe. Dlatego można ich używać jedynie w trybie dziennym – nie są też polecane do pracy przed ekranami, gdyż mogą narażać oczy na zmęczenie. Jeśli chodzi o regularne noszenie szkieł, trzeba się najpierw skonsultować ze specjalistą – to on doradzi, czy ich właściwości są odpowiednie dla naszych oczu.

Plusy soczewek

Każda soczewka kontaktowa ma swoje plusy i minusy. Pomimo słabej przepuszczalności tlenu, szkła FreshLook zdobyły uznanie na całym świecie. Są produkowane przez firmę Alcon, pioniera na rynku optycznym i kontaktologicznym, są bezpieczne i innowacyjne. W przeciwieństwie do różnego rodzaju podejrzanych soczewek kolorowych sprowadzanych z Chin, są komfortowe i nie podrażniają oczu. W zależności od preferencji można wybrać spośród oferty marki szkła zmieniające kolor oczu, podkreślające go, czy powiększające oczy. Można powiedzieć, że do wyboru, do koloru, bo dostępna paleta barw jest naprawdę szeroka i znajdziemy w niej takie cuda jak turkus czy fiolet.

Dla kogo?

Należy pamiętać, że w Polsce soczewek FreshLook mogą używać jedynie krótkowidze i dalekowidze. Na rynku nie znajdziemy niestety szkieł torycznych, czy progresywnych. Soczewki sprawdzą się tak samo u osoby, która potrzebuje korekcji wzroku, jak i u osoby, która jej nie potrzebuje. Jednak ze względu na niską transmisję tlenu, jaką zapewniają kontakty, nie skorzystają z nich osoby pracujące w trudnych warunkach otoczenia. Powinny ich także unikać osoby, które często korzystają z ekranów – mruganie odbywa się wtedy 5 razy rzadziej. To w efekcie prowadzi do wysuszania rogówki i powoduje takie dolegliwości oczu, jak uczucie piasku pod powiekami, czy zaczerwienienie.

Soczewki FreshLook, które oferujemy:

FRESHLOOK ILLUMINATE – jednodniowe soczewki hydrożelowe powiększające oczy. Niedostępne w wersji bez korekcji (plano).

FRESHLOOK ONE DAY – jednodniowe soczewki hydrożelowe kolorowe.

FRESHLOOK DIMENSIONS – soczewki hydrożelowe miesięczne kolorowe przeznaczone dla osób o jasnej tęczówce. Są półprzezroczyste, dlatego dają naturalniejszy efekt niż inne szkła FreshLook.

FRESHLOOK COLORS – hydrożelowe soczewki kolorowe miesięczne. Przeznaczone dla oczu ciemnych i jasnych.

FRESHLOOK COLORBLENDS – hydrożelowe miesięczne soczewki kolorowe. W ich produkcji zastosowano technologię barwienia 3 w 1, czyli połączenia ze sobą trzech barw. Sprawia to, że ich kolor szkieł wygląda naturalniej i ciekawiej.