Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
45 74
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej
Kolor
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe Freshlook

Soczewki FreshLook to szkła kontaktowe kolorowe, dedykowane zarówno osobom zmagającym się z krótkowzrocznością oraz dalekowzrocznością, jak i tym, którzy chcą jedynie podkreślić lub zmienić kolor oczu. Jest to produkt renomowanej firmy Alcon, znanej na całym świecie w branży okulistycznej. Szkła te zapewniają wysoki komfort podczas użytkowania, co wynika z zastosowania innowacyjnych technologii, dających wysoki poziom nawodnienia oraz tlenoprzepuszczalności. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się modele jednodniowe, które są chętnie wykorzystywane przez osoby chcące jednorazowo zmienić swój wizerunek oraz soczewki miesięczne, które przy jednoczesnej korekcie wzroku, podkreślają odcień oka.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki Freshlook

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Soczewki FreshLook – charakterystyka

Soczewki kontaktowe FreshLook znajdujące się w naszym asortymencie można podzielić ze względu na:

  • okres wymiany – soczewki FreshLook dostępne w naszym sklepie online są wymieniane raz na miesiąc lub każdego dnia. Te ostatnie nie wymagają pielęgnacji, ponieważ po całodziennym stosowaniu można je wyrzucić, natomiast miesięczne, ściągane przed snem, należy pielęgnować w płynie do dezynfekcji i przechowywać w pudełku oraz tym samym płynie,
  • materiał wykonania – szkła kontaktowe marki FreshLook są wykonywane z tlenoprzepuszczalnego materiału, charakteryzującego się wysokim nawodnieniem. Dzięki temu odpowiednio nawilżają oczy, zapewniając wygodę i bezpieczeństwo podczas wielogodzinnego noszenia,
  • rodzaj – produkty te dzielą się na soczewki kontaktowe sferyczne oraz kolorowe.

Soczewki FreshLook powstały z wykorzystaniem technologii LightStream, która polega na zastosowaniu bardzo cienkich krawędzi, dzięki czemu podczas noszenia pozostają one na miejscu, idealnie dopasowują się do oka, nie zawijają się oraz nie spadają.

Soczewki FreshLook – zalety

Szkła kontaktowe FreshLook są dostępne w naszym sklepie z soczewkami w wielu wariantach kolorystycznych. Możliwość zmiany lub pogłębienia koloru oczy nie umniejsza właściwości korekcyjnych tych produktów. Dzięki idealnemu oraz błyskawicznemu dostosowaniu do oka produkty te zapewniają wyraźne widzenie osobom z krótkowzrocznością oraz dalekowzrocznością w każdej sytuacji, nawet podczas wzmożonej aktywności fizycznej.

Soczewki FreshLook cechują się wysokim nawodnieniem, sięgającym nawet 55%, co znacznie poprawia komfort użytkowania. Efekt kolorystyczny jest osiągnięty dzięki zastosowaniu innowacyjnej metody Technologii 3w1, czyli użyciu 3 odcieni, które dają w konsekwencji bardzo naturalny efekt i głębię spojrzenia. Ponadto, soczewki te gwarantują stały dostęp tlenu do oka, nie wysuszając go i nie wywołując podrażnień.

Na tych szkłach kontaktowych znajduje się znacznik strony FL, który pomaga w aplikacji. Są one więc idealne dla osób poczatkujących. Dodatkowo produkty te zostały wyposażone w ochronny filtr UV, który tworzy barierę dla oka przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Szkła kontaktowe FreshLook – dla kogo?

Soczewki FreshLook sprawdzą się zarówno u osoby, która potrzebuje korekcji wzroku, jak i u tych, którzy jej nie potrzebuje i chcą jedynie zmienić swój wizerunek, modyfikując odcień rogówki. W naszym sklepie online znajdują się modele sferyczne, które zawierają również barwnik. Są one dedykowane osobom z krótkowzrocznością i dalekowzrocznością, chcącym zmienić kolor oczu. Do wyboru pozostają także szkła 0.00 (bez korekcji, plano), przeznaczone dla osób bez wad wzroku. Te pozwalają na pogłębienie swojego odcienia oczu lub stworzenie zupełnie innego wizerunku.

Oferta soczewek – sklep internetowy kontaktowe.pl

W naszym sklepie z soczewkami znajduje się szeroki wybór szkieł FreshLook, wśród których na uznanie zasługują szczególnie kolory, jest ich aż 21. Produkty te są dostępne o mocach od – 8 do + 6, w czym są też soczewki 0.00 (bez mocy).

Soczewki FreshLook ILLUMINATE – jednodniowe soczewki hydrożelowe powiększające oczy. Są dostępne w mocach ujemnych, dodatnich oraz plano (0.00). Wysokie nawilżenie daje wiele komfortu i chroni oczy przed zmęczeniem oraz wysychaniem. Dzięki tym soczewkom można nie tylko zmienić kolor, ale również pogłębić spojrzenie.

Soczewki FreshLook ONE DAY – jednodniowe soczewki hydrożelowe kolorowe. Te szkła kontaktowe mają bardzo cienkie krawędzie, dzięki którym błyskawicznie dostosowują się do kształtu oka, nie zmieniając swojej pozycji i zapewniającym tym samym wyraźne widzenie, niezależnie od ruchów głowy. Są one właściwie nawodnione, a codzienna wymiana na nowe nie wymaga stosowania pielęgnacji.

Soczewki FreshLook DIMENSIONS – soczewki hydrożelowe miesięczne kolorowe przeznaczone dla osób o jasnej tęczówce. Są półprzezroczyste, dlatego dają naturalniejszy efekt niż inne szkła FreshLook. Szkła te optycznie powiększają oczy, nadając im wyrazistości i intrygującej głębi.

Soczewki FreshLook COLORS – hydrożelowe soczewki kolorowe miesięczne. Przeznaczone dla oczu ciemnych i jasnych. Posiadają one ochronny filtr UV oraz znaczniki na szkłach, co ułatwia ich aplikację. Są dedykowane zarówno dla początkujących użytkowników soczewek, jak i doświadczonych.

Soczewki FreshLook COLORBLENDS – hydrożelowe miesięczne soczewki kolorowe. W ich produkcji zastosowano technologię barwienia 3w1, czyli połączenia ze sobą trzech barw. Sprawia to, że ich kolor szkieł wygląda naturalniej i ciekawiej. Szkła te mają cienką budowę i są niemalże niewyczuwalne na oku.

Zapraszamy do poznania naszej oferty soczewek kontaktowych dostępnych w niskich cenach. Chętnie pomożemy Państwo w doborze właściwych modeli szkieł – zachęcamy do kontaktu.