Płyny do soczewek kontaktowych Horien

Azjatycka firma Horien znana jest z produkcji soczewek kontaktowych, płynów do ich pielęgnacji oraz nawilżających kropli do oczu. Poniekąd przełamała stereotypy, które mówią, że wszystkie „chińskie” szkła i związane z nimi akcesoria są wątpliwej jakości, ponadto ryzykowne dla zdrowia pacjenta. W Polsce marka zdobyła uznanie i popularność za sprawą niskiej ceny oraz wysokiej jakości produktów.

Więcej ›

Sprawdź nasze Horien

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Soczewki oraz płyny spod jej ramienia są dziś dużą konkurencją nawet dla takich marek jak ReNu czy Avizor. Płyny do soczewek wyprodukowane przez firmę z Tajwanu nadają się do pielęgnacji i czyszczenia wszystkich szkieł miękkich.

Jak używać płynu Horien?

Preparatu używamy w zależności od jego rodzaju. Z płynu Horien Multi-Purpose możemy korzystać na dwa sposoby: z czyszczeniem mechanicznym lub bez. Kiedy nie mamy czasu, by zanurzyć nasze szkła w płynie na kilka godzin, mamy alternatywę. Możemy pocierać je w płynie przez kilkanaście sekund, opłukać świeżym płynem i włożyć do pojemnika z płynem jedynie na kilka minut. Po tym procesie możemy założyć tak wyczyszczone kontakty. Drugi sposób jest już bardziej czasochłonny, aczkolwiek nie wymaga ręcznego czyszczenia. Soczewki wystarczy tylko umieścić w płynie na minimum 6 godzin. Po wyjęciu ich z pojemnika możemy cieszyć się czystymi, zdezynfekowanymi i nawilżonymi szkłami przez cały dzień.

Dlaczego warto używać płynu do soczewek Horien?

Do wyboru mamy dwa preparaty: jeden przeznaczony dla osób z problemem suchych oczu (Horien AquaComfort), drugi niewymagający czyszczenia mechanicznego (Horien Multi-Purpose). Oba płyny zapewniają 100% dezynfekcję, oczyszczenie, nawilżenie kontaktów. Jeden z nich jest delikatniejszy, dlatego bardziej nada się wśród pacjentów o wrażliwych oczach. Preparaty są wielofunkcyjne, przechowuje się w nich również szkła kontaktowe. Płyny usuwają wszystkie osady białkowe i tłuszczowe znajdujące się na powierzchni soczewek i gwarantują idealne widzenie. Zapewniają także całodzienny komfort użytkownikowi szkieł kontaktowych.