Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
84 271
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe MyDay

Firma CooperVision jest jednym z największych i najpopularniejszych producentów soczewek kontaktowych w Europie i Ameryce Północnej. W jej ofercie znajdziemy kilka rodzin szkieł: Biofinity, claritiProclear oraz MyDay.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki MyDay

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Każda marka posiada odrębną gamę produktów, które przeznaczone są dla określonej grupy pacjentów. Np. Proclear są idealnymi soczewkami dla osób, które na co dzień zmagają się z problemem suchych oczu. clariti zapewniają równowagę między przepuszczalnością tlenu a uwodnieniem, ponadto wyposażone są w filtr UV. Biofinity nadają się do noszenia w trybie ciągłym, sprawdzą się także u pacjentów, których dzień w soczewkach jest bardzo długi. Natomiast marka MyDay to najnowocześniejsze soczewki kontaktowe w ofercie firmy CooperVision.

Opis soczewek MyDay

Te soczewki wyprodukowane przez CooperVision są wyłącznie jednodniowe oraz wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego. Korygują krótkowzroczność oraz dalekowzroczność. Cechują się największą spośród wszystkich szkieł producenta miękkością, co wpływa na idealne dopasowywanie się do oczu pacjenta. Wynika to z zastosowania rewolucyjnej technologii materiałowej Smart Silicone. Łączy ona w sobie trzy bardzo istotne cechy: większą przepuszczalność tlenu, naturalną zwilżalność, dużą miękkość. Czynniki te wpływają na niezwykły komfort użytkownika, który w trakcie noszenia szkieł MyDay niemal zapomina, że ma je na oczach. Ponadto szkła należycie spełniają również swoją najważniejszą funkcję: zapewniają wyraźne, ostre widzenie.

Plusy soczewek

Wszystkie soczewki tej marki wyposażone są w filtr UV, który skutecznie chroni nasze oczy przed groźnym promieniowaniem ultrafioletowym. Zakłada się je oraz zdejmuje w bardzo łatwy sposób, ponadto ich niebywała miękkość sprawia, że nie czujemy ich na oczach. Duża oddychalność oraz uwodnienie materiału, z którego zostały wykonane kontakty, umożliwia noszenie ich przez cały, długi dzień. Soczewki są bezpieczne, nawet w przypadku pracy przed komputerem, czy 12 godzin użytkowania nie powodują podrażnień oraz swędzenia oczu. Szkła MyDay posiadają unikalną konstrukcję – z gładką powierzchnią oraz zaokrąglonymi krawędziami. Dzięki temu soczewki nie uwierają i nie odczuwamy nieprzyjemnego tarcia o powiekę.

Dla kogo?

MyDay przeznaczone są dla wszystkich użytkowników miękkich soczewek kontaktowych. Sprawdzą się zarówno w codziennym trybie noszenia, jak i jedynie okazjonalnym. W tym drugim przypadku rekomenduje się zwłaszcza szkła jednorazowe, gdyż dwutygodniowe, czy miesięczne byłyby mało praktyczne. Miesięczny okres noszenia liczy się od momentu otwarcia blistra, a nie według rzeczywistej częstotliwości noszenia. Szkła jednodniowe służą nam przez jeden dzień, jeden trening lub jedną specjalną okazję, a po zużyciu po prostu się je wyrzuca. Jest to również dobre rozwiązanie w przypadku podróży, gdyż nie musimy brać ze sobą płynu do soczewek oraz pojemniczka. Kontakty są dedykowane zarówno nowicjuszom, jak i doświadczonym użytkownikom.

Soczewki MyDay, które oferujemy:

MYDAY – silikonowo-hydrożelowe jednodniowe soczewki sferyczne. Posiadają filtr UV, a w ich konstrukcji wykorzystano innowacyjną technologię Smart Silicone.