Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij

Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
84 271
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe MyDay

Firma CooperVision jest jednym z największych i najpopularniejszych producentów soczewek kontaktowych w Europie i Ameryce Północnej. W jej ofercie znajdziemy kilka rodzin szkieł: Biofinity, claritiProclear oraz MyDay.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki MyDay

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Każda marka posiada odrębną gamę produktów, które przeznaczone są dla określonej grupy pacjentów. Np. Proclear są idealnymi soczewkami dla osób, które na co dzień zmagają się z problemem suchych oczu. clariti zapewniają równowagę między przepuszczalnością tlenu a uwodnieniem, ponadto wyposażone są w filtr UV. Biofinity nadają się do noszenia w trybie ciągłym, sprawdzą się także u pacjentów, których dzień w soczewkach jest bardzo długi. Natomiast marka MyDay to najnowocześniejsze soczewki kontaktowe w ofercie firmy CooperVision.

Opis soczewek MyDay

Te soczewki wyprodukowane przez CooperVision są wyłącznie jednodniowe oraz wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego. Korygują krótkowzroczność oraz dalekowzroczność. Cechują się największą spośród wszystkich szkieł producenta miękkością, co wpływa na idealne dopasowywanie się do oczu pacjenta. Wynika to z zastosowania rewolucyjnej technologii materiałowej Smart Silicone. Łączy ona w sobie trzy bardzo istotne cechy: większą przepuszczalność tlenu, naturalną zwilżalność, dużą miękkość. Czynniki te wpływają na niezwykły komfort użytkownika, który w trakcie noszenia szkieł MyDay niemal zapomina, że ma je na oczach. Ponadto szkła należycie spełniają również swoją najważniejszą funkcję: zapewniają wyraźne, ostre widzenie.

Plusy soczewek

Wszystkie soczewki tej marki wyposażone są w filtr UV, który skutecznie chroni nasze oczy przed groźnym promieniowaniem ultrafioletowym. Zakłada się je oraz zdejmuje w bardzo łatwy sposób, ponadto ich niebywała miękkość sprawia, że nie czujemy ich na oczach. Duża oddychalność oraz uwodnienie materiału, z którego zostały wykonane kontakty, umożliwia noszenie ich przez cały, długi dzień. Soczewki są bezpieczne, nawet w przypadku pracy przed komputerem, czy 12 godzin użytkowania nie powodują podrażnień oraz swędzenia oczu. Szkła MyDay posiadają unikalną konstrukcję – z gładką powierzchnią oraz zaokrąglonymi krawędziami. Dzięki temu soczewki nie uwierają i nie odczuwamy nieprzyjemnego tarcia o powiekę.

Dla kogo?

MyDay przeznaczone są dla wszystkich użytkowników miękkich soczewek kontaktowych. Sprawdzą się zarówno w codziennym trybie noszenia, jak i jedynie okazjonalnym. W tym drugim przypadku rekomenduje się zwłaszcza szkła jednorazowe, gdyż dwutygodniowe, czy miesięczne byłyby mało praktyczne. Miesięczny okres noszenia liczy się od momentu otwarcia blistra, a nie według rzeczywistej częstotliwości noszenia. Szkła jednodniowe służą nam przez jeden dzień, jeden trening lub jedną specjalną okazję, a po zużyciu po prostu się je wyrzuca. Jest to również dobre rozwiązanie w przypadku podróży, gdyż nie musimy brać ze sobą płynu do soczewek oraz pojemniczka. Kontakty są dedykowane zarówno nowicjuszom, jak i doświadczonym użytkownikom.

Soczewki MyDay, które oferujemy:

MYDAY – silikonowo-hydrożelowe jednodniowe soczewki sferyczne. Posiadają filtr UV, a w ich konstrukcji wykorzystano innowacyjną technologię Smart Silicone.