Szanowny Użytkowniku. Korzystając z tej strony Twoja przeglądarka może zapisywać na Twoim komputerze pliki cookie, które mogą być przez nas wykorzystywane w celach analitycznych, marketingowych lub w celu dostosowania wyświetlanych treści. Pozyskane w ten sposób dane mogą w szczególności stanowić dane osobowe. Informacje na ten temat zawarto na stronie www.kontaktowe.pl/rodo. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na korzystywanie z tej technologii.
zamknij

Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
34 189
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej
Krzywizna
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe Pure Vision

W sklepie kontaktowe.pl można znaleźć jedynie oryginalne soczewki i związane z nimi akcesoria najlepszych producentów. Nie oferujemy produktów nieposiadających certyfikatów bezpieczeństwa, o wątpliwej jakości, czy sprowadzanych z nieznanych punktów. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby sprzedawane przez nas artykuły na bieżąco były aktualizowane, a ponadto przechowywane we właściwych warunkach. Stawiamy na szeroki asortyment, gdyż wiemy, że każdy pacjent ma inne potrzeby i nie zawsze są to najpopularniejsze szkła kontaktowe. Tych rozchwytywanych także jednak u nas nie brakuje, mało tego, bardzo często oferujemy rabaty, które je obejmują. Jednymi z najczęściej kupowanych u nas soczewek kontaktowych są PureVision, szkła marki stworzonej przez firmę Bausch&Lomb.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki PureVision

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Soczewki PureVision

Firma Bausch&Lomb wprowadziła na rynek kontaktologiczny trzy rodziny soczewek kontaktowych: PureVision, SofLens oraz Biotrue. Pierwsza z nich obejmuje jedynie szkła o miesięcznym okresie wymiany, jednak korygujące krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm oraz starczowzroczność. Mało tego, marka oferuje także soczewki w wersji plano (0.00 D), które mogą być stosowane jako opatrunek po zabiegach chirurgicznych oka. Szkła mogą być używane zarówno w trybie dziennym, jak i całodobowym, czyli ciągłym – bez zdejmowania. Takie zastosowanie soczewek należy jednak przed użyciem skonsultować z okulistą lub optometrystą, gdyż nie każdy pacjent może spać w szkłach. Używanie soczewek także podczas snu jest możliwe, gdyż są one wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego o dużej transmisji tlenu.

Plusy soczewek

Największą zaletą tych soczewek miesięcznych jest ich bardzo wysoka przepuszczalność tlenu. W przypadku PureVision 2 jest to aż 130 Dk/t przy jednoczesnym uwodnieniu na poziomie 36%. Te właściwości wyśmienicie prezentują się nie tylko na papierze, lecz również w praktyce. Szkła są jednymi z najchętniej polecanych jednocześnie przez pacjentów i ich okulistów i optometrystów. Ze względu na te niezwykłe właściwości i wykorzystanie najnowocześniejszych technologii, istnieje możliwość używania szkieł w trybie ciągłym do 30 dni. Mało tego, soczewki wykonane zostały w optyce wysokiej rozdzielczości (HD), umożliwiając tym samym idealne widzenie nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Są ultracienkie, a ich krawędź jest zaokrąglona, dzięki czemu użytkownik odczuwa komfort podczas ich noszenia.

Dla kogo?

Firma Bausch&Lomb zadedykowała swoje soczewki kontaktowe krótko- i dalekowidzom, astygmatykom, prezbiopom oraz osobom po zabiegach chirurgicznych oczu. Ich produkty z pewnością sprawdzą się wśród osób, które cenią sobie nowoczesność oraz elastyczność w użytkowaniu soczewek. Szkieł PureVision można używać w różnych trybach: dziennym, przedłużonym bądź całodobowym, więc jeśli nasz dzień niespodziewanie potrwa dłużej niż zwykle, nasze oczy na tym nie ucierpią. Jeśli nasz specjalista wyrazi na to zgodę, możemy spać w nich okazjonalnie lub cały czas, pamiętając by nie przekroczyć miesięcznego okresu użytkowania. Szkła są szczególnie rekomendowane kierowcom, ponieważ redukują aberrację sferyczną, czyli zjawisko olśnienia występujące w trakcie nocnej podróży samochodem. Oślepiają nas wtedy reflektory mijanych pojazdów i dochodzi do tzw. efektu halo, czyli rozprysku świetlnego. Szkła PureVision dzięki wykorzystaniu optyki wysokiej rozdzielczości (HD) eliminują zjawisko oślepienia.

Soczewki PureVision, które oferujemy:

PUREVISION 2 – silikonowo-hydrożelowe soczewki korygujące krótko- i dalekowzroczność wykonane w optyce wysokiej rozdzielczości (HD).

PUREVISION – popularne sferyczne soczewki silikonowo-hydrożelowe o promieniu krzywizny 8.6 mm lub 8.3 mm.

PUREVISION 2 FOR PRESBYOPIA – soczewki progresywne silikonowo-hydrożelowe przeznaczone do użytku w trybie dziennym lub całodobowym.

PUREVISION 2 FOR ASTIGMATISM – soczewki toryczne silikonowo-hydrożelowe o wysokiej transmisji tlenu.

PUREVISION TORIC – soczewki silikonowo-hydrożelowe przeznaczone do korekcji astygmatyzmu.

PUREVISION MULTI-FOCAL – multifokalne (progresywne) szkła silikonowo-hydrożelowe przeznaczone do użytku w trybie dziennym lub całodobowym.