Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
34 200
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej
Krzywizna
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe Pure Vision

W sklepie kontaktowe.pl można znaleźć jedynie oryginalne soczewki i związane z nimi akcesoria najlepszych producentów. Nie oferujemy produktów nieposiadających certyfikatów bezpieczeństwa, o wątpliwej jakości, czy sprowadzanych z nieznanych punktów. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby sprzedawane przez nas artykuły na bieżąco były aktualizowane, a ponadto przechowywane we właściwych warunkach. Stawiamy na szeroki asortyment, gdyż wiemy, że każdy pacjent ma inne potrzeby i nie zawsze są to najpopularniejsze szkła kontaktowe. Tych rozchwytywanych także jednak u nas nie brakuje, mało tego, bardzo często oferujemy rabaty, które je obejmują. Jednymi z najczęściej kupowanych u nas soczewek kontaktowych są PureVision, szkła marki stworzonej przez firmę Bausch&Lomb.

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki PureVision

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Soczewki PureVision

Firma Bausch&Lomb wprowadziła na rynek kontaktologiczny trzy rodziny soczewek kontaktowych: PureVision, SofLens oraz Biotrue. Pierwsza z nich obejmuje jedynie szkła o miesięcznym okresie wymiany, jednak korygujące krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm oraz starczowzroczność. Mało tego, marka oferuje także soczewki w wersji plano (0.00 D), które mogą być stosowane jako opatrunek po zabiegach chirurgicznych oka. Szkła mogą być używane zarówno w trybie dziennym, jak i całodobowym, czyli ciągłym – bez zdejmowania. Takie zastosowanie soczewek należy jednak przed użyciem skonsultować z okulistą lub optometrystą, gdyż nie każdy pacjent może spać w szkłach. Używanie soczewek także podczas snu jest możliwe, gdyż są one wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego o dużej transmisji tlenu.

Plusy soczewek

Największą zaletą tych soczewek miesięcznych jest ich bardzo wysoka przepuszczalność tlenu. W przypadku PureVision 2 jest to aż 130 Dk/t przy jednoczesnym uwodnieniu na poziomie 36%. Te właściwości wyśmienicie prezentują się nie tylko na papierze, lecz również w praktyce. Szkła są jednymi z najchętniej polecanych jednocześnie przez pacjentów i ich okulistów i optometrystów. Ze względu na te niezwykłe właściwości i wykorzystanie najnowocześniejszych technologii, istnieje możliwość używania szkieł w trybie ciągłym do 30 dni. Mało tego, soczewki wykonane zostały w optyce wysokiej rozdzielczości (HD), umożliwiając tym samym idealne widzenie nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Są ultracienkie, a ich krawędź jest zaokrąglona, dzięki czemu użytkownik odczuwa komfort podczas ich noszenia.

Dla kogo?

Firma Bausch&Lomb zadedykowała swoje soczewki kontaktowe krótko- i dalekowidzom, astygmatykom, prezbiopom oraz osobom po zabiegach chirurgicznych oczu. Ich produkty z pewnością sprawdzą się wśród osób, które cenią sobie nowoczesność oraz elastyczność w użytkowaniu soczewek. Szkieł PureVision można używać w różnych trybach: dziennym, przedłużonym bądź całodobowym, więc jeśli nasz dzień niespodziewanie potrwa dłużej niż zwykle, nasze oczy na tym nie ucierpią. Jeśli nasz specjalista wyrazi na to zgodę, możemy spać w nich okazjonalnie lub cały czas, pamiętając by nie przekroczyć miesięcznego okresu użytkowania. Szkła są szczególnie rekomendowane kierowcom, ponieważ redukują aberrację sferyczną, czyli zjawisko olśnienia występujące w trakcie nocnej podróży samochodem. Oślepiają nas wtedy reflektory mijanych pojazdów i dochodzi do tzw. efektu halo, czyli rozprysku świetlnego. Szkła PureVision dzięki wykorzystaniu optyki wysokiej rozdzielczości (HD) eliminują zjawisko oślepienia.

Soczewki PureVision, które oferujemy:

PUREVISION 2 – silikonowo-hydrożelowe soczewki korygujące krótko- i dalekowzroczność wykonane w optyce wysokiej rozdzielczości (HD).

PUREVISION – popularne sferyczne soczewki silikonowo-hydrożelowe o promieniu krzywizny 8.6 mm lub 8.3 mm.

PUREVISION 2 FOR PRESBYOPIA – soczewki progresywne silikonowo-hydrożelowe przeznaczone do użytku w trybie dziennym lub całodobowym.

PUREVISION 2 FOR ASTIGMATISM – soczewki toryczne silikonowo-hydrożelowe o wysokiej transmisji tlenu.

PUREVISION TORIC – soczewki silikonowo-hydrożelowe przeznaczone do korekcji astygmatyzmu.

PUREVISION MULTI-FOCAL – multifokalne (progresywne) szkła silikonowo-hydrożelowe przeznaczone do użytku w trybie dziennym lub całodobowym.