Filtry

Filtruj według

Marka
więcej ... mniej
Cena
14 49

Płyny do soczewek kontaktowych Avizor

Płyny pielęgnacyjne są niezbędnym elementem użytkowania soczewek kontaktowych wielokrotnego użytku. Za ich pomocą codziennie po zdjęciu szkieł zaczynamy czyszczenie, płukanie oraz dezynfekcję.

Więcej ›

Sprawdź nasze Avizor

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Pomaga to w zachowaniu czystych i nieskażonych bakteriami oraz pyłami soczewek. To z kolei przekłada się na komfort i bezpieczeństwo użytkowania kontaktów, które tylko pielęgnowane w prawidłowy sposób spełniają swoje zadanie. Na rynku dostępne są także szkła jednodniowe – jednorazowe, które zaraz po użyciu wyrzucamy. Te nie wymagają pielęgnacji, a co za tym idzie – również nabywania płynu pielęgnacyjnego. Aby wybrać odpowiednie dla naszych oczu szkła kontaktowe, powinniśmy się skonsultować ze specjalistą.

Stosowanie płynów Avizor

Preparaty służące do pielęgnacji soczewek wyprodukowane przez hiszpańską firmę Avizor przeznaczone są niemalże dla wszystkich pacjentów z wadą wzroku. Szeroka oferta producenta skierowana jest do użytkowników miękkich szkieł kontaktowych, zarówno silikonowo-hydrożelowych, jak i hydrożelowych. Są wielofunkcyjne, co oznacza, że jednocześnie czyszczą, dezynfekują, nawilżają, płuczą, usuwają osady białkowe oraz przechowują soczewki. Do pielęgnacji szkieł wystarczy zatem wyposażyć się jedynie w płyn pielęgnacyjny oraz pojemnik na szkła. Firma Avizor wprowadziła na rynek trzy marki preparatów do czyszczenia kontaktów: All Clean, Alvera oraz Unica. Każdy pacjent z pewnością wybierze najbardziej odpowiedni dla siebie płyn pielęgnacyjny, który doskonale współgra z jego soczewkami.

Dla kogo płyny do soczewek Avizor?

Producent przygotował płyny pielęgnacyjne do szkieł kontaktowych dla dalekowidzów, krótkowidzów, astygmatyków, osób zmagających się ze starczowzrocznością. Płyn Alvera zawiera w swoim składzie aloes, który doskonale regeneruje i chroni nasze oczy. Aloes ponadto słynie z właściwości leczniczych oraz nawilżających, dlatego wywiera tak dobroczynny wpływ na nasz narząd wzroku. Płyny Unica zawierają z kolei hialuronian sodu, będący naturalnym składnikiem łez, który dodatkowo nawilża oczy. W związku z tym szczególnie polecane są osobom cierpiącym na zespół suchego oka bądź alergie. Preparaty All Clean są zaś uniwersalne, nadają się dla wszystkich pacjentów oraz są kompatybilne z wszystkimi soczewkami miękkimi.