Filtry

Filtruj według

Producent
więcej ... mniej
Marka
więcej ... mniej
Cena
22 520
Rodzaj
więcej ... mniej
Moc
więcej ... mniej
Krzywizna
więcej ... mniej

Soczewki kontaktowe Cooper Vision

Soczewki kontaktowe firmy Cooper Vision uwzględniają niemalże wszystkie wady wzroku i preferencje pacjentów, tworząc szkła korygujące zarówno krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm oraz prezbiopię, jak i niestandardowe wady, wymagające szkieł o nietypowych i wysokich mocach. W naszym sklepie internetowym znajduje się szeroka gama soczewek Cooper Vision, cechujących się wysoką jakością i dużym komfortem użytkowania. Korzystając z filtrów łatwo dopasować wymagane szkła do indywidualnych potrzeb..

Więcej ›

Pokaż podkategorie

Sprawdź nasze Soczewki Cooper Vision

Jest 39 produktów.

Pokazano 1-12 z 39 pozycji

Soczewki Cooper Vision

Firma CooperVision jest pionierem na globalnym rynku kontaktologicznym. Począwszy od 1980 roku, nieustannie dostarcza pacjentom soczewki kontaktowe, korygując aż 99% wad wzroku. Producent działa w ponad 100 krajach na świecie i jest znany oraz polecany zarówno wśród pacjentów, jak i optyków oraz optometrystów. Posiada centra badawczo-rozwojowe w 3 miejscach na świecie i stale opracowuje innowacyjne metody w zakresie poprawy wzroku. Firma słynie głównie z produkcji soczewek torycznych – i tych o podstawowych parametrach, i tych wysoko specjalistycznych.

Soczewki Cooper Vision powstają przy zastosowaniu innowacyjnych materiałów oraz technologii, które pozwalają na wyraźne widzenie i jednoczesną wygodę stosowania. Ich misją jest tworzenie zdrowych i bezpiecznych szkieł kontaktowych, dlatego podlegają one testom z udziałem profesjonalistów, co powoduje, że soczewki trafiające do sprzedaży charakteryzują się najwyższą jakością.

Soczewki kontaktowe Cooper Vision – dla kogo?

Nasz sklep z soczewkami ma w swoim asortymencie bogatą ofertę szkieł kontaktowych Cooper Vision, wśród których największą grupę stanowią produkty dla astygmatyków oraz pacjentów borykających się z problemem suchych oczu.

Nie ma na rynku producenta z tak rozbudowaną ofertą wśród torycznych soczewek kontaktowych i bardzo wysokim uwodnieniem. Z tego względu jego produkty są dedykowane również pacjentom o niestandardowych wadach wzroku, potrzebujących poszerzonych parametrów w szkłach. Z soczewek Proclear skorzystają alergicy lub osoby o wrażliwych oczach, a z Clariti i Biofinity osoby spędzające dużo czasu przed ekranami lub w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Firma Cooper Vision wypuściła na rynek także rodzinę soczewek jednodniowych, które mogą doskonale posłużyć okazjonalnym użytkownikom.

Sklep internetowy kontaktowe.pl – oferta z soczewkami Cooper Vision

Producent wprowadził na rynek aż 5 rodzin soczewek kontaktowych. Różnią się one między sobą materiałem wykonania, właściwościami, a czasem również przeznaczeniem. Każda marka kierowana jest do określonej grupy pacjentów, dlatego brandy nie rywalizują ze sobą wzajemnie. Firma przede wszystkim wyspecjalizowała się w produkcji soczewek torycznych oraz przeznaczonych dla osób z problemem suchości oczu. Nie oznacza to jednak, że wśród jej szerokiej gamy produktów nie znajdziemy znakomitej jakości szkieł sferycznych, czy progresywnych.

Soczewki Cooper Vision Biofinity

Rodzina miesięcznych soczewek silikonowo-hydrożelowych przeznaczonych do użytku w trybie dziennym lub całodobowym do 30 dni i 29 nocy. Szkła korygują:

 • krótko i dalekowzroczność – to soczewki kontaktowe mocno nawodnione, wykonane z naturalnych materiałów, przez co są idealne dla alergików. Dzięki zastosowaniu technologii Aquaform Comfort Science są bardzo miękkie oraz gładkie i tym samym łatwe w aplikacji. Produkty te redukują problem zmęczonych oraz podrażnionych oczu,
 • starczowzroczność – to soczewki kontaktowe kontaktowe multifokalne o dużej wysokości nawilżenia oraz przepuszczalności powietrza. Zapewniają wyraźne widzenie w każdym kierunku oraz oddaleniu danego przedmiotu,
 • astygmatyzm – to soczewki kontaktowe z dużą ilością wody i wysokim poziomem przepuszczalności tlenu. Umożliwiają noszenie ciągłe bez uczucia dyskomfortu. Te szkła mają specjalny system stabilizacji, który pozwala na ostre widzenie nawet przy częstej aktywności fizycznej.

Soczewki Cooper Vision Clariti

Rodzina miesięcznych i jednodniowych soczewek silikonowo-hydrożelowych przeznaczonych do użytku w trybie dziennym, wyposażone są w filtr UVA i UVB. Szkła kontaktowe korygują:

 • krótko i dalekowzroczność – to soczewki kontaktowe o optymalnym poziomie nawilżenia i nawodnienia. Dzięki zastosowaniu zaokrąglonych krawędzi są wygodne w noszeniu, aplikacji oraz ściąganiu,
 • astygmatyzm - to soczewki kontaktowe wykonane przy użyciu technologii AquaGen oraz Advanced Edge Technology, dzięki którym szkła są stabilne, odpowiednio nawilżone i komfortowe w długim stosowaniu,
 • prezbiopię - to soczewki kontaktowe, do których również zastosowano technologię AquaGen, odpowiadającą za odpowiedni poziom nawilżenia i tlenoprzepuszczalności oraz eliminacje uczucia zmęczenia i suchości oczu.

Soczewki Cooper Vision MyDay

Najnowocześniejsza rodzina szkieł jednodniowych w ofercie CooperVision. Soczewki wykonane są z materiału silikonowo-hydrożelowego i wyposażone są w filtr UVA i UVB. Korygują:

 • krótko i dalekowzroczność – to soczewki kontaktowe, które powstały przy użyciu technologii Smart Silicone, zapewniającej dobrą transmisję tlenu. Produkt ten wyróżnia się łatwym ściąganiem oraz zakładaniem, co daje dużo komfortu przy codziennej pielęgnacji.

Soczewki Cooper Vision Proclear

Hydrożelowe soczewki zaprojektowane z myślą o osobach zmagających się z problemem suchości oczu. Przeznaczone do użytku w trybie dziennym, o miesięcznym, jednodniowym lub rocznym trybie wymiany. Korygują:

 • krótko i dalekowzroczność – to soczewki kontaktowe wykonane z miękkich materiałów hydrożelowych, zapewniających komfort użytkowania oraz widzenia bez efektu halo i refleksów,
 • astygmatyzm – to soczewki kontaktowe, do których produkcji wykorzystano innowacyjne technologie stabilizujące oraz ochronne, dlatego szkła te nie wypadają, nie podwijają się i nie zbierają zanieczyszczeń,
 • starczowzroczność – to soczewki, które cechują się dużą biokompatybilnością. Dzięki optymalnemu nawodnieniu oraz wysokiej tlenoprzepuszczalności niwelują problem suchych oczu. Pozwalają na wyraźne widzenie w każdych warunkach.

Soczewki Cooper Vision Zero 6

Marka ta oferuje szkła kontaktowe z elastycznego materiału hydrożelowego, który idealnie dopasowuje się do oka, nie sprawia problemów z aplikacją oraz ściąganiem. Są one przeznaczone do użytku w trybie dziennym i całorocznym systemie wymiany. Korygują:

 • krótko i dalekowzroczność – to soczewki kontaktowe o udoskonalonym kształcie, który eliminuje podwijanie i pozwala na jasne widzenie w każdym kierunku i odległości,
 • astygmatyzm – to soczewki kontaktowe dostępne w szerokim zakresie mocy, umożliwiające dopasowanie do nawet mocno pogłębionej wady.

Soczewki Cooper Vision Biomedics

Są to jednodniowe soczewki, służące do korekcji krótkowzroczności, astygmatyzmu oraz dalekowzroczności. Dzięki codziennemu trybowi wymiany są one bardzo higieniczne, zapewniają najlepsze nawodnienie i tlenoprzepuszczalność. Ich budowa pozwala na łatwą aplikację oraz ściąganie. Szkła te nie wymagają pielęgnacji.

Soczewki Cooper Vision Live

To soczewki kontaktowe korygujące krótkowzroczność oraz dalekowzroczność. Zostały wyposażone w filtr UV, chroniący przed działaniem promieni słonecznych. Szkła te zostały wykonane z odpowiednio nawodnionego materiału silikonowo-hydrożelowego. Produkt ten ma jednodniowy tryb wymiany, dlatego nie wymaga pielęgnacji. Po całodziennym użytkowaniu wystarczy je wyrzucić.

W naszym sklepie z soczewkami znajdują się produkty w atrakcyjnych cenach dla każdej wady wzroku i różnych preferencji. Soczewki Cooper Vision pozwalają na wyraźne widzenie przy jednoczesnym komforcie stosowania. Zachęcamy do poznania naszej oferty i zapraszamy do kontaktu.